Skocz do zawartości

Żona alkoholiczka, DDA, depresja nerwica I inne zaburzenia psychiczne – psychopatka


NowyStart

Rekomendowane odpowiedzi

,,Wracaj prosze - zrobilam co zrobilam ale nie mam pieniedzy nie wiem jak przezyje - nie jestem alkoholiczka potwierdzone przez lekarzy (mimo ze grzeje naokroaglo) ja karze sie w ten sposob alkoholem oraz seksem bo do zadnego faceta nic nie czuje tak naprawde chce tylko Ciebie " 

 

Stary nie wiem czy się śmiać czy płakać. Jebie się z innymi a chce Ciebie zaprzeczenie zaprzeczeniu aż kłuje po oczach. 

 

W tym tekście w oczy rzuca się jedno zdanie ,, nie mam pieniędzy " i na tym bym poprzestał. Po to jej jesteś potrzebny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę się ukarać seksem i alkoholem , będę się karał aż do skutku.:D:D

A jak będę miał pieniądze to się dopiero ukaram.

Poczuła brak kasy i chce wracać, kolejny znak co to za kobieta i ile dla niej znaczysz.

Zresztą to że dla niej nie ma powrotu to chyba pojąłeś już dawno, tylko weź nie daj się wydymać na majątek.

Ona skończy w rynsztoku prędzej czy później bo zostało jej jak ma dobre geny jeszcze kilka lat dobrego wyglądu bo przy alko i braku kasy nie będzie ją stać w wieku 50 lat zrobić z siebie 30kę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek z alkoholiczką, a właściwie z każdym, kto jest uzależniony od czegokolwiek, nie ma najmniejszego sensu. Zawsze partner/partnerka będzie wylewać swój nałóg na drugą połówkę, co będzie wpływać na życie. W najgorszym wypadku skończy się na wspólnym chlaniu, ćpaniu i przedawkowniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.