Skocz do zawartości

OM- podziękowanie.


Rafał Wicijowski

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

mam na imię XXXX. Część z was mnie kojarzy, a na tym forum coraz częściej pojawiają się posty na temat blog-a, którego jestem autorem. Postanowiłem stworzyć jeden zbiorczy temat tak abyście mogli płakać, rzucać kurwami itd. w jednym miejscu - w końcu w kupie samcom raźniej. Swój blog prowadzę od około 10 miesięcy. XXXXXXX

 

Przede wszystkim chciałbym wam podziękować za to, iż w momentach braku weny twórczej na forum samców zawsze znajdę odpowiednią inspirację. Dla mnie jako blogera i pisarza to niezwykle ważne. Zaglądam tutaj regularnie od początków prowadzenia blog-a i szczerze przyznam, że cieszy mnie istnienie tego miejsca. 

 

Skoro już wszelkie czułości i uprzejmości mamy za sobą to teraz śmiało - możecie wylewać pomyje jak w pozostałych tego typu tematach i spróbować się dowartościować. Jeśli ma wam to pomóc - nie krępujcie się - mnie to nie rusza. Gdyby ktoś chciał zapytać o coś bardziej rzeczowego prawdopodobnie odpowiem w wolnej chwili.

 

Dobrego wieczoru,

 

XXXXX

 

Post reklamowy, edytowany przez moderatora. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na OM- podziękowanie.
  • Mosze Red zablokował(a) ten temat

Panie Rafale,

 

Warunkiem przebywania na forum, jest zastosowanie się do zasad regulaminu, czyli wstawienie avatara, przywitanie się w odpowiednim dziale - nie zrobił Pan tego. Inni to robią, a Pan nie - dlaczego? Czyżby czuł się Pan lepszy? Ważniejszy? Że przychodząc tutaj, jest Pan na jakichś szczególnych zasadach, bo prowadzi jeden z dziesiątek tysięcy blogów o związkach?

 

Wyraźnie też wskazuję w regulaminie MOJEGO FORUM, że nie reklamujemy tu bez mojej i moderatorów zgody żadnych produktów. A Pan chciał zareklamować swój blog, nieładnie do nas mówi, nie wypełnia postanowień regulaminu i na co liczy - że zrobimy co Pan chce? Tak na bezczelnego? Na chama?

 

Nie udało się. Proszę tu nie wracać. Życzę powodzenia i pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.