Skocz do zawartości

Czy Kuba będzie miał rogi?


manygguh

Rekomendowane odpowiedzi

"Kubuś kocham Cię, pamiętaj o tym" vs "Nie szukam przygody... dzisiaj nie" vs "Wypuścił... ale czy koniecznie wiedział że dla singli? Niekoniecznie"

 

Tak, to na pewno musi być wielka miłość ze strony tej samicy! Ach jakaż z niej anielska i nieskazitelna istotka! :D

 

@manygguh po wypowiedziach tej panienki to można by zmienić nazwę tematu na: "Jak wielkie rogi ma Kuba?"

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny Kuba  wziął dodatkową robotę w weekend żeby zarobić na torebkę "lui witą" dla myszki, a tymczasem w klubie

 

" JA być zdrowy, inteligentny, ODPOWIEDZIALNY człowiek z Afryka, mój rodzice kocham Polska, szanować Polska, Polska kobiety szanować

Ja studiować, myśleć poważnie życie

Ładnie tańczyć, chodźmy do toaleta"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że znajdę ten filmik w temacie o takim tytule :D To już prawie viral.

 

Dziewczyna chciała sobie trochę potańczyć. Co się takiego wielkiego stało?

Przecież to przypadek, że akurat z czarnoskórym mężczyzną, ale z was rasiści.

Zero zaufania do biednej dziewczyny.

 

Ciekaw jestem jak się to rozwinie. W końcu ktoś Kubie podeśle link do filmu.

Może już mu na fejsie gratulują tacierzyństwa a chłopak nie wie o co chodzi.

Obstawiam, że wybaczy bo kocha i ona go kocha a wy nie rozumiecie prawdziwej miłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to kolejna lekcja z cyklu "nie patrz na to, co kobieta mówi, tylko na to, co robi". Niby nie szuka przygód, ale poszła będąc w związku na imprezę dla singli okłamując przy tym swojego faceta. A potem Mudżyn ją swym szamańskim totem zahipnotyzował i to było silniejsze od niej prawda? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.