Skocz do zawartości

Czy Kuba będzie miał rogi?


manygguh

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Bracia moi, 

Zauważyłem pod jednym jej zdjęciem (gdzie chwali się pierścionkiem zaręczynowym w basenie), taki jeden komentarz od jakiegoś gościa (nie Kuby):
 

Cytuj

Dawid Siekiera Zobaczymy czy po slubie bedzie komplet zabkow 1f642.png:)


O co chodzi z tym? Czyżby mąż sadysta czy może chodzi o ten taniec z Mokebe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, bez obrazy, ale niektórzy dalej nie rozumieją o co chodzi. Pamiętacie jeden z cytatów Kubusia Puchatka i jeden z ulubionych memów Żanet na fejsie?:

Cytuj

- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. Opcje są różne:

- łobuz kocha najmocniej

- samica szykowała grunt pod rozstanie z Kubą poprzez rozpowszechnianie informacji o rzekomym maltretowaniu

- ktoś dobrze ją zna i wie jaką ma opinie na rewirze :D

- ktoś widział film i snuje przypuszczenia co się może zdarzyć jak Kuba się dowie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, CalvinCandie napisał:

Szanowni Bracia moi, 

Zauważyłem pod jednym jej zdjęciem (gdzie chwali się pierścionkiem zaręczynowym w basenie), taki jeden komentarz od jakiegoś gościa (nie Kuby):
 


O co chodzi z tym? Czyżby mąż sadysta czy może chodzi o ten taniec z Mokebe?

 

Nie kumam, która z tych dwóch to ta blondi tańcząca z murzynem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały - No ta po prawej, to ta tańcząca z murzynem. Ta co pozdrawiała swego chłopaka, a potem ma tango z Mokebe. Wcześniej reporterce (też blondi, po lewej), powiedziała, ze Kubie wmówiła, że idzie na zwykłą imprezę.

Jak widać to impreza pod singli skoro takie bransolety.

Zauważ, że jak ona wymawia te pozdrowienia, wyrazy miłości to na końcu się śmieje tak jakby sobie żartowała z tego ;). 

Edytowane przez CalvinCandie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PewnySiebie napisał:

Kobieta się sama śmieje jak to mówi. Żałosne.

Mi się od razu to rzuciło w oczy. Jej mowa ciała zdradza, że uważa gościa za szczurzego wypierdka. Natomiast reporterka dobrze wiedziała o co zapytać i pojechała.

...

Tymczasem jakiś biały rycerz o imieniu Jakub właśnie wypucował swoją zbroję, by godnie i jak najokazalej przywitać swoją panią i podziękować za serdeczne pozdrowienia..hehe

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.