Skocz do zawartości

Premier Kanady Justin Trudeau uważa, że męskość jest niszcząca dla mężczyzn i otoczenia


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.pch24.pl/czy-premier-kanady-oszalal--meskosc-jest-niszczaca-dla-mezczyzn-i-ich-otoczenia,55325,i.html#ixzz4vJH6CpXl

Ten czubek i w dodatku lewak atakuje męskość (mimo, że sam do tej płci należy). Brak słów na tą lewacką zarazę.

Co o tym myślicie bracia?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On sam siebie nazywa " feminist" , zrobił to już dziesiątki razy . 

Zupełnie nie dziwi mnie to że tak właśnie wychowuje swoje dzieci . A z resztą niech je wychowuje jak chce .

Co mnie już bardzo martwi to , to że taki światopogląd jest narzucany w Kanadzie dzieciom w szkołach . Zaczynając już od  szkoły podstawowej .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy szczęście że żyjemy w zacofanej Polsce, gdzie takie lewackie - przepraszam, nowoczesne myślenie dopiero się zaczyna rozprzestrzeniać. Cały Zachód już jest tym przesiąknięty. Wielokulturowość, tolerancja, akceptacja dla wszelkich zboczeń a także odsunięcie Kościoła Katolickiego powoduje powolną ale nieuchronna degrengoladę społeczeństwa.

 

Premier Kanady, przedstawiciel lewackiej większości rządzącej cywilizacją zachodnią uważa że męskość szkodzi. Myli się i nie ma mu kto o tym powiedzieć - wątpię by czytał to forum :)

 

Nasza cywilizacja chyli się ku upadkowi dlatego że brakuje mężczyzn ale nie w sensie ilościowym a jakościowym.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1 focie od @MoszeKortuxy widać że koleś ma oczy malowane? rzęsy?  hm hm hm Herubinek ;P 

young-justin-trudeau-photos-25.jpg

 

A tutaj foto z młodości trochę jak Misiael Szpak :D ... LINK

 

Aktualizacja :)

151020093615-08-justin-trudeau-restricte

 

Gość brał chyba udział w anty-Trump Manifest ;P 

Justin_Trudeau_insert_by_Justin_Ling_cou

Edytowane przez Voqlsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy - Przecież on jest ciepłym kolesiem. Nawet specjalnie się z tym nie kryje. Wystarczy prześledzić jego życiorys i mamy obraz postępowego lewicowca.

Co ja sądzę? Może to, że ten świat stacza się w dół i to przerażająco szybko. Ilość zboczeń, spierdoleń rośnie z roku na rok. Absurdów tak samo nie brakuje. To powoduje, że posiadanie przeze mnie dzieci staje pod znakiem zapytania.

Nie chciałbym im fundować życia w totalnie spierdolonym świecie. 

Edytowane przez CalvinCandie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ten koleś w młodości musiał być świadkiem omdleń dziewczyn przy nim - raz mdlały gdy widziały jego urodę, bo jest bardzo przystojny, a dwa gdy się dowiadywały że lubi mieć w tyłku kumpla, zamiast zająć się dziewczyną.

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.