Skocz do zawartości

prośba o konfrontację przekonań


NadCicho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Panie Marku K. jestem słuchaczem wyśmienitego kanału RadiaSamiec i innych .

Mam skromną prośbę o konfrontację swoich przekonań z wiedzą którą chce przekazać pewien człowiek w swojej serii na YouTube - niestety trzeba trochę czasu (niewiele) aby wysłuchać wszystkich części ..ale moim zdaniem warto - bo to dla mnie bardzo ciekawe i sądzę że dla Pana również. Jest Pan bardziej oczytany i bogaty w wiedzę, więc dla Pana będzie to równie ciekawe i wzbogaci Pana wiedzę lub nawet będzie to inspiracja do materiału na swoją audycję  .  Ale do rzeczy chodzi mi o "ODPOWIEDZI OJCA PIO" Na dzień dzisiejszy jest tam 8 części - jest tam wiedza  z którą sam nie daje rady. Słucham Pana audycji - są wyśmienite - i wychwytuję ważne dla mnie informacje. 

p.s.

będę wdzięczny jeśli w skromnych kilku wierszach odpisze mi Pan co do tak istotnych i ważnych informacji co do naszej egzystencji na ziemi.

 

pozdrawiam i załączam wielkie wyrazy szacunku

NadCicho

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfrontować to można fakty, świadków, rezultaty badań, a nie przekonania.

 

Przekonanie jest to wbudowany wzorzec, który zazwyczaj ma niewiele wspólnego z rzeczywistością.

 

@NadCicho - avatar, przywitanie w odpowiednim dziale, regulamin. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście - przepraszam że tak to wyszło.  Zależy mi aby jak najwięcej osób mogło odnieść się do tych informacji zawartych w "odpowiedziach Ojca Pio" i zrecenzować -czy to w ogóle możliwe jest. Jeśli ktokolwiek z Braci wie o co chodzi - niech odniesie się do tematu bo wydaje mi się że warto to wiedzieć.  A może sam brał udział w takich rozmowach z O.Pio

 

p.s.

dobrze wiedzieć że Pan Marek K. ma tak wielu którzy się za nim wstawią i są tak czujni - wytłumaczą z braku czasu. BRAWO. :) 

jeszcze raz przepraszam za swoje zachowanie ale jestem świerzak na tym forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.