Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Zazdrość może być miła i pożądana w związku, ale to co Ty opisujesz podchodzi mi pod chorobliwą zazdrość. Nic dobrego z tego w przyszłości nie wyniknie. Szczerze z nim porozmawiaj.
 3. Myślę, że warto by było mu powiedzieć żeby założył tu konto i przedstawił sytuację ze swojego punktu widzenia. Unikniemy nieporozumień wraz z pochopnymi osądami.
 4. No tak jakie to proste, diagnoza w 3 minuty: zjeb, psychol, zmień go, pogoń typa. A ja wsadze kij w mrowisko i powiem: gość w dziejszych czasach jest zwyczajnie czujny. I nie - od razu uprzedzę - nie jestem za ta forma apodyktyzmu - żeś dziwka, bo chcesz się ubrac w sukienkę, ale jeden z najwieskzych mitów jakie kobiety stworzyły to słowa:"Misiek, ale ja się ubieram tak dla siebie i dla Ciebie!" Uwielbiam to! Tylko ileż przykładów było na to, że całkiem przypadkiem potem pojawiał się na horyzoncie kumpel z pracy co chwalił, że pieknie dama wygląda w spódniczce, a jej facet to zwykły lamus, że jej zabrania! 😂 Powtarzam - nie jestem za zamykaniem w klatce, ale ten najazd na faceta, po kilku słowach opisu jest trochę słaby. Warto by było poznac genezę takiego myślenia. Może się okazać, że chłopina widział ciekawe historie związane z "Misiek to tylko sukienka!"
 5. A co powiesz na sex w tzw miejscu publicznym? Sporo pań kręci taki fetysz. Jest wielce prawdopodobne, że mężczyźni będą patrzeć.
 6. @Jaśnie Wielmożny warto np. przemyśleć ogrzewanie gazowe nie z sieci ale z twojej prywatnej butli w ogrodzie (nie wziętej od jakiejś konkretnej firmy z obowiązkiem tankowania tylko od niej); przemyśl gruntową pompę ciepła; ekogroszku to raczej nie bo jest to ogrzewanie obsługowe i starsi rodzice mogą mieć problem z obsługą - standardowy worek z groszkiem waży 25 kg. Tutaj masz link do fajnego "kalkulatora", który pomaga dokonać wyboru ogrzewania w domu: http://cieplowlasciwie.pl/
 7. Jakbym czytał o sobie, tylko aż tak agresywny słownie nie byłem. Po prostu jak było powiedziane wcześniej, kończ to oszczędź sobie nerwów i czasu. Ja starałem się zmienić to w sobie, ale za późno. Nauczyłem się przez to, że nie można nikomu stawiać granic, bo jeśli wszystko jest okej, to nie powinno się tego komplikować przez właśnie takie zachowanie. Gość ma niską samoocenę i uważa, że zdobył złoto, którego nie powinien nikomu oddać. Prawda jest taka, że im dłużej się to ciągnie tym jemu i Tobie będzie ciężej to skończyć. A jak chcesz go jeszcze jakoś mieć przy sobie, to postaw ultimatum, albo się ogarnie albo kończysz to.
 8. I widocznie komus tej madrosci brakuje. Dla mnie forum jest miejscem gdzie jedni pomagaja drugim. Ok sa sytuacje gdzie dwoch braci sie ze soba zetna, normalka, samcy, ale napuszczanie innych braci na innego brata jest dla mnie kurestwem.
 9. Ja właśnie po 1,5 roku wracam do pracy na siedząco, we wczorajszym testowym dniu jakoś lepiej mi się pracowało, nie wiem czy to kwestia zmiany, czy po prostu do stania musisz dodatkowy wysiłek wkładać (pilnować się stać odpowiednio). Dodatkowo 3 msc temu zacząłem pracować 2-3 dni fizycznie to trochę kijowo było stać po tym, jak cały dzień się pracowało fizycznie, gdzie nogi dość sporo dostają. Stojące miejsce zostawiam sobie na starego laptopa i tam będę robił "głupoty" na kompie, a siedzące tylko i wyłącznie do pracy. Także jak chce mieć wygodnie to muszę pracować, a jak chce się poopierdalać to muszę stać, chyba psychicznie jest to najlepsze rozwiązanie. Jeżeli chodzi o fotel odchylony do tyłu, to rośnie ryzyko zaokrąglania się pleców w odcinku piersiowym, powodzenia potem przy przysiadzie ze sztangą z przodu
 10. Co wy tutaj pierdolicie to aż żal czytać. Po co te rozkminy. Temat jest o alfa, który ma kilka kobiet, a ja czytam tutaj o homo, trójkątach, cuckload i jakimś innym spierdoleniu. Prośba do moderatora, aby pokasował te posty. Wstyd przynosicie forum.
 11. To nie napuszczanie, tylko stwierdzenie faktu, co nie tylko Ja widzę.
 12. Akurat @Bonzojest logicznie myślącym facetem, który potrafi uzasadnić swoje zdanie bez używania inwektyw. Mówię to pomimo tego, że mam inne niż on podejście do wielu spraw.
 13. Idź z nim do psychologa czy coś, to on ma problem ze sobą. Jak nie będzie chciał, lub psycholog nic nie da, to mogę Cię ewentualnie przygarnąć. Poproszę sibi na PW
 14. Znając życie, dziewczyna będzie się żalic wszystkim jaki ten facet jest, a potem i tak do niego wróci z podkulonym ogonem, i będzie z nim do póki to on jej nie porzuci... Widziałam już wiele takich scenariuszy. Szkoda tracić energię i czas na porady.
 15. Imiennik

  Antykoncepcja

  W ten sposób to nikt by alimentów nie płacił. Słowo przeciwko słowu, przypominam, że mamy matriarchat i to jest realnie SŁOWO przeciwko słóweczku. Koleś poleci na testy i do widzenia. Z tego co wiem to opłaca je strona, która nie miała racji.
 16. @deomi Spoko podejście, ale zastanawia mnie ten tekst, ze uczynki nie beda brane pod uwagę, i tak przypadkową istotą sie będzie. Ogólnie fajne podejście i daje do myślenia
 17. Sa tu madre chlopaki i napuszczanie ich na innych moga uznac za obraze.
 18. Today
 19. Pamiętajcie, w przypadku Bonzo jest tak " Moja prawda jest mojsza niż twojsza " i tak jest na 100%.
 20. Twój chłopak to jest Polak? Pytam bo spotkałem się już kilka razy z takim zachowaniem u południowców, głównie Hiszpanów, Włochów czy Greków.
 21. Mam chwilę więc się podzielę kolejnymi ciekawymi i świeżymi przypadkami. Pani A - studentka 20+, z tzw. dobrego domu, kilkanaście lat młodsza ode mnie. Pisanie, wymiana fot (smv wyższe od mojego), potem nr tel. Trochę smsowania i zainteresowanie panci słabnie gdy zauważa że nie jestem jakiś bogaty. Nie ma czasu na spotkanie, więc zostajemy przyjaciółmi. Wyznaje mi że ma kogoś i szuka tylko na seks bo z tamtym to luźna relacja i widują się czasami. Pani w seksie nie ma ograniczeń, twierdzi że pozwala na wszystko. Oświadczam po pewnym czasie że też już mam luźną relację z kimś. Chomik w głowie panci piszczy, ona proponuje spotkanie ale ja nie mam czasu więc pancia strzela foch i wzajemna olewka. Potem znów trochę kontaktu, pancia stwierdza że chętnie by ze mną pojechała gdzieś w Polskę na kilka dnii... Mnie już nudzi ochładzam a ona nadal codziennie szuka ideału albo bogatego frajera na czacie... Pani B - kilka lat młodsza singielka bez dzieci, 30+, po niedawno zakończonym związku. Pani pisze iż rozumie że nie ma już szans na ślub z racji wieku... Narzeka jak to wszyscy na czasie proponują jej seks a ja jestem niby inny piszę z nią normalnie, choć temat seksu też poruszamy. Wymiana fot, telefonów. Kontakt przez jakiś czas. Pancia przyznaje że spotyka się z kimś ale tamten to tylko przyjaciel (hahaha skąd ja to znam). Sonduje dalej, panci marzy się wycieczka zagraniczna gdzie mogła by szaleć i szastać kasą, której nie ma. Nie mam zamiaru być takim frajerem sponsorem więc kontakt nadal mamy ale relacja się ochładza. Pani C - 7 lat młodsza, singielka 20+ po świeżo zakończonym związku, wysportowana, zaradna życiowo. Znów ten sam schemat, żarty, droczenie się, wprowadzenie tematów seksualnych. Wymiana fot i numerów telefonów. SMV średnie ale i tak wyższe od mojego. Pancia wyraźnie zainteresowana, pisze pierwsza. Jednak dość szybko stara się sondować mój status majątkowy i czy jestem opcją na związek czy na przygodę. Mamy kontakt trzymanie jej na orbicie nie wymaga zbyt wiele wysiłku. Oprócz powyższych było wiele więcej kontaktów, randek udanych i nieudanych, seksu. Opiszę jak będę miał chwilę. Wesołych Świąt.
 22. https://www.filmweb.pl/person/Marek+Barbasiewicz-7498
 23. To Ty nadal z nim jesteś? Szanuj się dziewczyno. Chyba stać Cię na kogoś lepszego niż tenże jegomość. Tyle ode mnie, bo również uważam, że @Ważniak zamknął ten temat.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.