Skocz do zawartości

O kant dupy ścisnąĆ


Rekomendowane odpowiedzi

Polityką niema co sie ekscytowac bo wygraja tylko ci co sa w układzie.a ukłdowi nie zalezy na tym zeby było w Polsce lepiej. Przypominam moja stara paroletnia bajke,Pis przygotował grunt dla Po.Po swoje juz naodwalało więc Pis wróci do łask,no chyba nie myslicie że Ruch Narodowy zostanie dopuszczony?%-)Układ do tego nie dopusci%-)
 

Na scenie mamy

Psl bis,partia marionetka jak jest potrzebna to nawet Pawlaka w tv pokażą.Partia tłum
Sld-kgb,im sie już możliwości wyczerpały całkowicie

no i nasze orły europejskie Pis i Po.na reszte nawet niema co patrzeć bo to tylko masy dla gawiedzi pieniaczy i warcholstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście się podoba postać Mariana Kowalskiego, jak go oglądam to zawsze mi się to przypomina: https://www.youtube.com/watch?v=ului9vyMpeA 

Tak jak ten z teledysku ma dystans do siebie. 

 

Rzeczywista opozycja powinna mieć jednego wspólnego kandydata, ale nie ma to teraz miejsca, więc wybieram w pierwszej turze Korwina. A może i w drugiej? ;)

 

Na pewno radzę głosować i na pewno nie na Bronka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście się podoba postać Mariana Kowalskiego [...]

wybieram w pierwszej turze Korwina. A może i w drugiej? ;)

 

Od wielu lat jestem zwolennikiem Korwina i wielokrotnie słuchałem od niego i ludzi z środowiska kilka absolutnie podstawowych prawd/mechanizmów. Jednak całe lata zajęło, zanim ten przekaz do mnie dotarł. Oto one:

 

1. Przywódcy się nie wybiera. Przywódca wybiera się sam.

2. Przywódcą trzeba się urodzić.

3. Gdyby wybory mogły coś zmienić, byłyby zabronione.

 

Korwin nie zrealizuje punktu 1, ponieważ nie spełnia punktu 2, z czego sam sobie świetnie zdaje sprawę i wprost to wyrażał na różnych spotkaniach.

Marian być może spełnia punkt 2 (takie wrażenie robi na nagraniach). Do zrealizowania punktu 1 może nie być na chwilę obecną warunków. Start w wyborach nic nie da, ze względu na punkt 3.

 

Wniosek? Na wybory można sobie pójść, ale raczej przy okazji, jeśli i tak mamy być w okolicy. Ale jeśli np. będzie ładna pogoda i okazja, by sobie pójść lub pojechać za miasto... szkoda sobie zawracać wyborami głowy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.