Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. majkgodlajk

  Jak stać się skur...

  Szczerze? Wolę używać konkretnych słów: - muszę, - będę, - zrobię, niż "chciałbym", "fajnie by było", "może". Mamy tak mało czasu na tym świecie, a tak bardzo życzeniowe myślenie. Trzeba działać i mądrze planować swoje kroki. Jestem mężczyzną, architektem samego siebie, diamentem, który szlifuję. Wynik ostateczny tego szlifowania zależy ode mnie. Długi czas minął zanim to zrozumiałem, ale teraz jestem świadomy, że to jest moje życie i to ja nim kieruję.
 3. Normalny

  Obawa przed "zamoczeniem kija"

  Spokojnie. Ty nie zajdziesz w ciąże.
 4. Nowa faza w postach u byłej. "Koniec może być początkiem czegoś nowego". Pierwszy lajk od jej białego rycerza. Koleś chyba godności nie ma. Ta pisze, że tęskni za innym, a ten czeka jak pies pod płotem. Bialorycerstwo kwitnie.
 5. jaro670

  Jak stać się skur...

  To jest kolejny matrix panowie, musisz, masz się stać. Nic nie musi. Warto poszukać w sobie tego czego się najbardziej boimy ,poszukać tego co usilnie wypieramy. Przez przyjmowanie że kolega coś musi znów oddala się od wewnętrznej prawdy. To on "musi" znaleźć i znajdzie kiedyś ten wewnętrzny kompas poprzez zmierzenie się z prawdą ale to nie może pochodzić z zewnątrz na zasadzie "musisz , masz być". Takim musisz zryłem sobie gar w PUŁA świecie i przez 5 lat z tego wychodziłem. Nic nie musi.
 6. majkgodlajk

  Jak stać się skur...

  To bardzo długi proces, który potrwa lata. Nie chodzi o skrajności, bo jesteśmy istotami socjalnymi, ale warto chociaż częściowo przyjąć następujące przekonania: - kobieta nie jest mi do niczego potrzebna, w razie potrzeby mam rękę / divy / szybkie dziewczyny, - jednocześnie pracuję nad tym, żeby stać się jak najbardziej wartościowym samcem, bo znajduję satysfakcję w rozwijaniu siebie, swoich mocnych stron, a nadrabiam tam, gdzie mi brakuje, - dlaczego? bo marzę o tym, żeby kiedyś mieć syna. Wychowam go najlepiej jak będę potrafił i zrobię z niego prawdziwego mężczyznę, - mam co robić w życiu - praca, samorozwój, swoje hobby, swoje marzenia, swoje cele, - ja jestem najważniejszy w moim życiu, nikt inny o mnie nie zadba, - świadomie kieruję moim życiem i nie będę nikogo zadowalał moimi decyzjami i wyborami, - mam gdzieś zdanie społeczeństwa, - fool me once - shame on you, fool me twice - shame on me, - nic na siłę. Nie chodzi o to, żeby stać się nadętym bucem i mieć gdzieś wszystkich i wszystko. Masz po prostu działać jak samiec - zadaniowo. Wyznaczać cel i koncentrować całą uwagę, aż do jego spełnienia. Znajduj satysfakcję w pierwotnych instynktach, pracuj, żeby stać się jak najbardziej konkretnym, decyzyjnym, nie bój się dowodzić w grupie (lub przynajmniej próbować), o ile nie dostaniesz za to po tyłku. Nie bój się mówić czego TY chcesz, co Ci się nie podoba. Ucinaj gówniane rozmowy, znajomości, ludzi niesłownych. I najważniejsze - pozwól ludziom odejść, kiedy się oddalają. P.S: NIE, nie chodzi o to, żebyś stał się skur... Masz stać się konkretnym, świadomym facetem, który nie da sobie w kaszę dmuchać. Warto być w życiu miłym i dawać innym czystą kartę, ale trzeba się nauczyć szybko reagować na zmieniające się okoliczności.
 7. Miodożerny

  witam....

  Cześć.
 8. mianle

  "No More Mr. Nice Guy!" książka PL

  Witam, jest gdzieś aktywny link do polskiego tłumaczenia?
 9. Legionista

  Obawa przed "zamoczeniem kija"

  Chłopie moim zdaniem jak się boisz "umoczyć kija"" to idź koniecznie na obciąganie w gumie. do Agentury. Panie mają u siebie prezerwatywy. Tylko w tym przypadku pamiętaj proszę: wybieraj Panie po 30 r, życia z Big cycem. To są doświadczone językowo i pod względem dydaktycznym lektorki języka francuskiego. Niejednemu już wystraszonemu młodzieńcowi Pałkę obrabiały. Miłej zabawy i zrelacjonuj nam wizytę. Au revoir! 😊
 10. Patton

  Kiedy ty się ożenisz?

  @Baros Ciekawe czy jest jeszcze dostępny bez recepty bo od jakiegoś czasu mam duży problem z uciążliwym kaszlem.
 11. Baros

  Kiedy ty się ożenisz?

  @Johny_B Kodeina kojarzy mi się z lekiem na kaszel o nazwie ,,Thiocodin". Kiedyś pamiętam, że była nagonka na ten lek bo ludzie się uzależniali od niego.
 12. Normalny

  Jak stać się skur...

  Nie rób wszystkiego na raz bo się nie da. To praca na miesiące i lata. Nie czytaj w tydzień wszystkiego bo tak jak szybko wleci, tak szybko z głowy wyleci. To jak budowa domu, najpierw fundamenty potem powoli reszta. Czasem przerwij budowanie, ochłoń, zbierz wewnętrzne siły i dalej. Wg mnie zacznij od czegoś przystępnego tj. Stosunkowo dobry oraz to:
 13. Patton

  Kiedy ty się ożenisz?

  @Siarra Zauważyłem że wystarczy już 30.
 14. jaro670

  Jak stać się skur...

  Mi bardzo pomogło zrozumienie że cały świat ma na mnie dokładnie wyjebane i nikogo nie obchodzę ,może chwilowo poza tymi którzy mają ze mnie jakąś korzyść więc na dobrą sprawę wolno mi wszystko byle nie było to kosztem innych. Tak samo świadomość że za jakiś czas mnie tu nie będzie i pies ze złamaną nogą nie będzie o mnie pamiętał ani o tym co nawywijałem. Daj sobie prawo do bycia czasami pizdeczką , pokochaj tą cechę w sobie, przytul ją bo jest Twoja a przestanie wywalać z podświadomości jak szambo, Widzisz męskie środowisko zrobi wszystko żeby wyprzeć żeński pierwiastek stąd siłka, mierzenie się na fiuty,pozowanie na byka , nienawiść do gejów itp, Jak chcesz być na siłę jakiś to zawsze w celu ukrycia cechy przeciwnej której się wstydzisz i którą wypierasz. Zauważ w sobie to co wypierasz i przytul to, rzuć na to światło świadomości i zaakceptuj, To nie będzie miłe ale bardzo wyzwalające. Jak to przepracujesz to koło fiuta będzie Ci latało czy jesteś twardy bo poczucie wolności będzie 100 x lepsze od tego.
 15. @rycerz76 Ja też mam takie obserwacje. Miało być pięknie a jest normalnie. A one nie chciały aby było normalnie. Z tym, że stają się bardziej posłuszne nowemu partnerowi bo dociera do nich co się stanie jeśli i jego pogonią. @IgorWilk Taki małżeński seks okraszony bluzgami byłby zabawny. Kobita chyba by na policję zadzwoniła bo mąż szału dostał 😁.
 16. Dzisiaj
 17. Kimas87

  Jak stać się skur...

  Moim zdaniem wpierw praktyka czyli ( spotykania z kobietami, doświadczenie ich fochow, gierek) dopiero potem książki Marka. Zapytasz pewnie dlaczego to dla przykładu daj oeawiczkowe książkę na temat sexu czy po przeczytaniu jej stanie się ogierem? Nie. Wpierw musisz doświadczyć swoje z kobietami a potem uzupełnić doświadczenia wiedzą z forum i książek Marka. Skurwielem nie staniesz się tak o. To wymaga czasu, pewnych cech charakteru, stanowczości. Traktuj kobiety normalnie bez podniety czy stawiania ich na 1 miejscu.
 18. Siarra

  Kiedy ty się ożenisz?

  Osobiście jak słyszę takie pytania w moją stronę to nie odpowiadam zupełnie nic. Dyskusja z ludźmi żyjącymi od ponad 50 lat w matrixie nie ma sensu. A mojej mamie mówię, że nie zostanie babcią 😆
 19. Użyj opcji "zgłoś" i daj propozycję. Rozważymy. p.s. Nie cytuj w całości posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz.
 20. Tytuł wątku wskazuje na to, że szukasz haju, który sprawy, że poczujesz moc. A to wiadomo jak się kończy. Ani haj dający moc, ani kobiety nie dadzą Ci szczęścia. Możesz dać go sobie tylko Ty sam. Przez codzienna pracę nad sobą. Jeszcze jedna sprawa. Kiedy jest doświadczenie. Gdy boli, gdy jesteśmy wk...wieni, wtedy nie ma doświadczenia. Trzeba dalej pracować. Doświadczenie jest wtedy, gdy przychodzi refleksja i zrozumienie.
 21. Johny_B

  Kiedy ty się ożenisz?

  A kodeina znajduje się np. w solpadoine musującej, jakiś czas temu dostępna bez recepty
 22. mianle

  Jak stać się skur...

  Mozna etytowac tytuł? Mną tym etapie życia dla dup i koniec, po to żeby poznać ich trochę, użyć sobie jak do tego mnie natura stworzyła.
 23. Ja bym tylko proponował wstępnie zastanowić się nad sensem tak sformułowanego tematu zadając sobie pytania: - czy na pewno o to chodzi żeby stać się skurwielem? - właściwie kim jest skurwiel? - po co? Dla dup? Do tego musi być jakaś jasna płaszczyzna pojęciowa - skurwielem w stylu Charlesa Mansona czy Jobsa? A może jednak chodzi o zwyczajne odnalezienie siebie?
 24. Nie wiem czemu ale mnie to wyjątkowo rozśmiesza Ginekolog. Łobuz kocha najbardziej. Szklanka wody. Gdyby nie Ty to bym miała szejka. Chyba Cię jakaś skrzywdziła. Mozna użyć również standardowych kobiecych tekstów
 25. ZdzisławBeton

  Jak stać się skur...

  Yup. Moim zdaniem nic tak jak doświadczenie i głęboka analiza faktów nie jest w stanie przyspieszyć procesu transformacji ego.
 1. Załaduj więcej aktywności
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.