Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. U mnie to się to tak sprawdza https://m.kwejk.pl/obrazek/3267259/karyny-tak-majo.html Nie wiem jak wkleić sam obrazek jestem amator ale dużo to wyjaśnia. Sam mam kilka takich przykładów w swoim życiu
 3. Posłuchaj co oczami kobiety widać - ci którzy podchodzą to są "bystrzy lewacy", którzy nie mają problemu z podejściem, ale z zacięciem rozsądnej rybki już tak, natomiast inni (czyt. reszta, pewnie większość w miarę rozsądna) nie podchodzi i nie zagada. (Every time Lauren Southern goes to a bar, THIS happens... )
 4. Dzisiaj
 5. Wywiad: Nie wiem czy tak post wygląda dobrze czy lepiej go połączyć.
 6. SzatanKrieger

  Cześć bracia

  O cholera Tuco wbił. Żarty się skończyły.
 7. Dobrze, dobrze, już się tak nie dąsaj na mnie. Po prostu martwimy się o ciebie.
 8. Powiedz to orbitom, które czekają 3 lata na wiadomość od Ciebie Napisali pewno "Lalka jak tam, gotoujesz coś dzisiaj dobrego jakieś ogórki z makaronem?" I od tego momentu facet ma traumę bo lalka czeka na odpowiednie ułożenie i konstelacje gwiazd by odpisać Dlatego moim zdaniem lepiej odpisywać w miarę szybko, szczególnie jak się ma babę albo dziada. By druga strona nie srała w majty, że coś się dzieje czy coś się stało. Ja miałem sytuację, że babki mi pisały, że chyba coś sobie zrobią w sensie (samookaleczenie czy coś gorszego) a te szły se spać na legalu a ja nocka z głowy) No kurrła z piętki z obrotu w tył głowy dać i bejsbolem poprawić to za mało. Zapamietajxie komunikacja o ustalenie reguł. Więcej nie piszę bo kotka mi się trzęsie śmiesznie bo coś się śni mojej Irenie Dobranoc.
 9. Ale tamten kryzys był jednak dawno, a przez długi czas układało się nam dobrze. Masz prawo do własnej opinii odnośnie mojego niedowartościowania, czy winy moich rodziców, moja jednak jest inna
 10. Pamiętam bardzo dobrze. Daj spokój. Jeden z twoich pierwszych tematów był o tym jak mężczyzna z którym się spotykałaś nie odpisywał na SMS-y. To było twoim problemem, bo sama mówiłaś, dogadzał tobie jak tylko mógł. Nie miał czasu, ale przepraszał. Jednak tobie coś nie pasowało, więc drążyłaś chłopu dziurę w brzuchu. Powtarzają się wciąż, bo ty sama nie wiesz, czego chcesz. Twoje „kryzysy” biorą się z niedowartościowania. Z twoich wypowiedzi wynika, że potrzebujesz ciągłego zapewnienia o tym, że ktoś o tobie pamięta. W rzeczywistości twój chłopak czy mężczyzna nawet nie wie, o co tobie chodzi, bo myśli, że jest ok i traktuje cię z należytym szacunkiem. Może rodzice nie poświęcali tobie uwagi w dzieciństwie, skoro teraz próbujesz wymusić uwagę na partnerze? Warto przemyśleć. Mówię z powagą. A tak po za tym, jestem zdania takiego samego co @Hippie.
 11. Wczoraj
 12. Zapracowany czy nie, masz prawo @Natii uznać że Ci to nie odpowiada. Ja też jetem z tych zapracowanych a odpiszę zawsze (nie w pięć minut, ale jestem w tej grupie która do końca dnia najpóźniej stara się "ogarnąć" odpisywanie i oddzwanianie). I podobnie jak moi przedmówcy łączę to z szacunkiem do drugiej osoby - czułabym się zlekceważona, otrzymując odpowiedź na moją wiadomość po kilku dniach. Ale jesteśmy różni, co widać po dyskusji w tym wątku. :) Natii, moim okiem ten chłopak trochę się wycofuje rakiem. Zdystandowałabym się mocno. Z drugiej też strony - trochę za mocno rozkminiasz, np w pierwszym poście na trzeciej stronie :) Wrzuć na luz, co ma być to będzie, czasem zwyczajnie nie mamy na to wpływu. Wycofaj się na bezpieczną pozycję i obserwuj. Masz prawo mieć granice tolerancji tego, jak ludzie się z Tobą obchodzą. Może ten gość to taki lekkoduch, że odpisuje po kilku dniach i dla niego to spoko. Niby czemu nie, skoro ma taki sposób bycia. Ale, jeśli pytasz nas o zdanie - mi jako kandydat na partnera ktoś taki by nie odpowiadał.
 13. @Natii masz rację. Jeśli on nie chce utrzymywać z Tobą kontaktu, nie pyta co u Ciebie, nie pisze co u niego się dzieje, to nie jest normalne. Jeśli Ci to przeszkadza to rozstań się z nim, bo tak będzie on robił cały czas. Rozumiem jeszcze jak byście ze sobą mieszkali, ale w takiej sytuacji jak mówisz każda wiadomość, głupi sms, zdjęcie itp jest bardzo ważne do podtrzymania relacji. Miałem kiedyś taką kobiete. Nie pisała pare dni, bo mówiła, że co w sumie ma pisać jak u niej nic się nie zmienia. A mieszkaliśmy daleko od siebie. Zerwałem z nią. Jako koleżanka jest spoko, ale jako dziewczyna to odpada. Każdy jest inny i jak się nie dopasujecie to nic z tego nie będzie. Nie ma co się męczyć. Pozdrawiam
 14. Magician

  Polecane trunki

  Dla kogoś kto umie mądrze pić destylaty, polecałbym absynt. Świetny, mocny, lekko ziołowy trunek. Wadą jest to, że jest drogi i nie kupisz go w każdym monopolu. Poza tym same zalety.
 15. Gdybyś pamietał, albo prześledził mój pierwszy temat- zalożony już dość długi czas temu, to wiedziałbyś, że wtedy też mieliśmy pewien kryzys- zresztą wtedy chodziło o coś trochę innego. Jednak przed nim i później wszystko układało się dobrze, aż do tej pory. Nie wiem, więc skąd taki wniosek, że moje problemy "ciągle się powtarzają".
 16. Koszwil

  Witam

  Witam.
 17. Koszwil

  Cześć bracia

  Witam.
 18. @Natii jest jak listek na wietrze. Bez świadomości leci gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie. Zgodnie z moimi prognozami, twoje problemy wciąż się powtarzają. Musisz zrozumieć, że nikt droga dziecino nie powie czego od siebie oczekujesz prócz ciebie samej.
 19. Nieraz już bywało tak, że był zapracowany, a jednak czas znajdował. Zresztą po pracy, czy w weekend też można odpisać. Może zużywam za dużo energii na przejmowanie się, co wynika z tego, że mi na nim zależy, więc martwie się kiedy coś ewidentnie się psuje. Nie chodzi o zbytnia podejrzliwość, ale kiedy ktoś ewidentnie wciska Ci kit, to łatwo rozpoznać. Co innego kiedy facet nie odpisuje czasami w czasie pracy bo ma tam sajgon i kobieta robi mu o to jazdy (a znam i takie przypadki), no ale to jest kolejna skrajność. Pomiędzy byciem bluszczem, a olewaniem kogoś jest coś po środku.
 20. koksownik

  Cześć bracia

  Cześć arch.
 21. @Natii A co jeśli faktycznie jest zapracowany? Dalej będziesz naciskać, bo jesteś pewna, że za tym kryje się coś więcej i po prostu taka odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje... To wygląda teraz tak jakbyś chciała faktycznie odkryć, że Cię zdradza i udowodnić sobie samej że masz rację... bo przecież Twoje przeczucia są nieomylne... Za dużo zużywasz energii na takie rozmyślanie... zajmij się czymś konstruktywnym. Na lepsze Ci to wyjdzie.
 22. Mimo,że jestem klasycznym, obraziłe się Ale nie będę tego nigdzie zgłaszał.... Pięknie i zwięźle napisane
 23. Uszczęśliwiło mnie to, że po prostu dziś przeżyłem. Dobre anioły nadal nade mną czuwają. Jechałem po zmierzchu drogą remontowaną, bez latarni, bez pasów na drodze, na drodze usłanej grudami i muldami i krzywym nieskończonym asfaltem. Przede mną tylko diabelska ciemność przetykana rozbłyskami płatków, śnieg wściekle wali na mnie i na szybę, nic kompletnie nie widzę. 3 kilometry bezkresnej nicości. Nikogo nie przejechałem i nie zderzyłem się z sarną/łosiem. Sukces. Endorfin wtedy nie miałem za wiele, głównie gigantyczny wyrzut kortyzolu.😧
 24. Właśnie cały problem w tym, że wcześniej taki nie był, więc tak na logikę coś się musiało zmienić... Pogadam z nim znowu, ale jak go znam to tak jak ostatnio powie, że był tak zapracowany, że nie miał czasu odpisać przez 2 dni, no ale spróbuję może coś wreszcie od niego wyciągnę, a jeśli nie... to wyciągnę, ale odpowiednie wnioski z tej znajomości I byc może czas powoli zwijać żagle....
 25. Narii zależy jaki ten Twoj chłop jest. Mówię, ja zawsze odpisuje jak mogę, szczególnie swojemu bejbe. Dlatego gdybyś była moją kobietą bym Ci odpisał z kibla chociaż ale ja to nie Twój chłopak on może myśleć inaczej jak my. Dlatego piszę, komunikacja absolutna i wyłożenie kawy na ławę. Związek ma być jasny
 26. Xellos

  Witam

  Cześć.
 1. Załaduj więcej aktywności
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.