Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Rozumiem, że to poniekąd do mnie się też tyczy skoro pojawił się cytat @Sceptyczny?który z tego co widziałem już dostał warna za swoje butne zachowanie. Niestety muszę za każdym razem prostować takie głupie teksty, przekręcanie i brak logiki. Bo próbuje się ze mnie zrobić nie wiadomo kogo na podstawie jakiś dziwnych urojeń co poniektórych. A na tym forum są ludzie którzy mają skrajnie różne poglądy. Sam się dałeś złapać na błąd poznawczy od drugiej strony. To jest czyjś punkt widzenia i niekiedy opisywane własne doświadczenia. Teoria pojawia się dopiero potem. Przynajmniej tak jest zawsze u mnie. Ale nie widziałem aby ktoś wprost napisał czy zabraniał takiej praktyki o jaką postulujesz. Jeśli oczekujesz nakłaniania i poklepywania po pleckach w takich rzeczach to źle trafiłeś i idź na forum PUA. Tutaj co najwyżej dostaniesz kilka lajków za hejt na niby narzekarzy i +10 do wypozycjonowania się jako ten lepszy. Mimo, że całe forum jest zbudowane od podstaw na tym niby narzekactwie. Gdzie każdy dołożył do tego własną ciegiełkę a później próbuje zgrywać oświeconego. Ale to o czym niektórzy zawsze zapominają to fakt, że w zależności od wieku, środowiska itd. doświadczenia mogą być inne. Pewna grupa forumowa niekiedy agresją czy wyśmianiem reaguje na takie opisy. A bierniejsza reszta przytakuje bez zastanowienia. Nie widziałem nigdzie takich postów. Natomiast to co ja zauważyłem na forum to skłonność do nadinterpretacji napisanych tutaj rzeczy i wyolbrzymiania. A z drugiej strony zachęcanie do podrywania zajętych lasek, chwalenie się ruchaniem czy kombinowanie jak ugrać ONS. No i to jest dopiero szacunek do kobiet i legitne tematy. No i skąd wiesz czy ludzie są rzeczywiście w dupie jak Tobie się wydaje. Jestem na to cięty bo już kilka osób na forum jak się okazuje zna moje życie i mnie lepiej ode mnie samego. Próbują mnie zdyskredytować i zaszufladkować do łatki tego "mniej fajnego". Sami rozsiewając propagande sukcesu i eksperckiej wiedzy. Nikt na forum nie napisał aby siedzieć w piwnicy i podejrzewam, że nikt tego nie robi. Nie mam na celu Cię urazić, ale moim zdaniem to gówno temat. A niektórzy by to wręcz nazwali narzekaniem i wylewaniem frustracji.
 3. Yesterday
 4. Masz 60-70 % szans że się uda. Przy okazji nie boisz się zginąć na drodze albo nie daj boże zostać kaleką na całe życie? Guma nie powinna być ze strachu tylko z rozsądku. Mam stałą partnerkę od dwóch lat i jakoś się nie boję robić tego bez bo wiem że niczym się nie zarażę. Dziecko to nie choroba zawsze możesz wychować. Albo nie i to twój wybór. Nieważne co postanowisz i tak konsekwencje musisz wziąć na klatę. No chyba że masz słaby charakter i nie dasz rady, to wtedy daj sobie spokój bo życie to nie bajka i niejednokrotnie da ci po dupie. Kiedyś było wojsko, teraz jest tinder i stado kastratów.
 5. + OT BRACIA I PODSTAWOWY MECHANIZM został OBNAŻONY. W ISTOCIE zbyt wiele wysiłku/SAMO zaparcia brakuje młodym, na domiar wszystko chce już i za darmo! O CHYBA CZYTAŁEŚ brata @Długowłosyego? 😛 .....BAW SIĘ PROCESEM..... CZY NIE WYMAGASZ za dużo od tych co im się wydaje, że im się należy? ......ciekawe ile stron do równowagi? zakłady na prv przyjmuje w podkładkach miedzianych.....
 6. Widocznie nie czytasz wszystkich postów. Piszę już któryś raz z rzędu. Nie jestem czadem i mam 160 cm wzrostu. Nigdy nie narzekałem ani nie miałem problemów z poznawaniem kobiet. Był czas że mogłem mieć kilka na raz ale zawsze wybierałem jedną najfajniejszą. Wszyscy mi ich zazdrościli. Więc alfy sralfy bety omegi to dla mnie coś na co się uśmiecham pod nosem. Czasem się boję wychodzić z domu, bo muszę się hamować żeby nie flirtować z laskami bo robię to podświadomie i nawet moja kobieta musiała się do tego przyzwyczaić.
 7. Tak pierze. Jak każda ideologia. A każda ideologia przedawkowana jest niezdrowa. Problem w tym, że wiele osób nie konfrontuje TEORII z RZECZYWISTOŚCIĄ i WŁASNYMI DOŚWIADCZENIAMI. I robi sie z tego czesto tylko "kółko potwierdzania własnych przekonań" zamiast poszerzania horyzontów. Samookaleczanie. I ok, przerobiłeś np: małżeństwo, dzieci, rozwód, inne traumy, parę związków LTR i FWB lub ONS to możesz mieć własne wyrobione zdanie poparte doświadczeniem. Ale, jeśli piszesz tylko o schematach i oklepanych regułkach aby potwierdzić swoja wizję świata, to co to wnosi nowego do twojego zycia lub forum? Tak chcesz poszerzyć horyzonty myślowe i się czegoś nowego nauczyć o świecie? I co ważniejsze. Na forum przychodzą często nowi młodzi chłopacy z problemami damsko męskimi. Są często z miejsca bombardowani hektolitrami regułek, sloganów, schematów redpillowych. A nawet nie mieli szansy czegokolwiek skonfrontować z własnymi doświadczeniami (z racji wieku). Więc zanim napiszecie kolejny slogan i oklepana formułkę mówiącą jak straszne są kobiety, zastanówcie się czy na prawdę chcecie robić krzywdę nowym młodym uzytkownikom, tylko po to aby poczuć się lepiej sami ze sobą.
 8. @Toranaga a co z miłością aż do śmierci? Co z przysięgą małżeńską? Ja się z Tobą zgadzam ale po co ten cyrk i hipokryzja... teraz już wiem dzięki forum żeby pani cie ogoliła do zera bo kasa się jej przyda gdy jej walory przeminą. O rozwodach mówiłem w takim sensie, że to nie jest tak że garstka skrzywdzonch przez kobiety facetów adoruje się na tym forum - to jest realny duży problem i zagrożenie dla ciągłości naszego państwa. Serio, niestety ze względu na status społeczno sądowniczy taki jurny ogier jak ja zawsze używa gumy, przez strach...
 9. Nie wiem dlaczego niektórzy odberali to jak atak, a nawet zaczęli mnie atakować. Bardziej chciałem zwrócić uwagę na ciekawy błąd poznawczy o którym mówi ta kobieta, a moim zdaniem zdarza się na forum. Mianowicie o zamykaniu się w kółku wzajemnej adoracji jako sposobie na rozwiązanie problemu z kobietami. Znajdujesz ludzi, którzy tłumaczą Ci dlaczego nie masz powodzenia i dlaczego nawet nie warto próbować. Potem zamiast podjąć inicjatwe i coś zmienić, wystarczy codziennie poczytać, że masz racje nic nie robiąc, bo kobiety są tak spierdolone, że nawet nie warto podchodzić. Jednocześnie odrzucasz wszystkie fakty mówiące, że jednak mógłbyś spróbować, tłumacząc to jako wyjątki od reguły itd. A tak naprawdę kryje się za tym strach przed porażką i chęć wytłumaczenia samemu sobie dlaczego nic nie robisz ze swoim życiem, bez narażania swojego ega, że po prostu się boisz. Forum pierze mózg --> Jedynie w kontekście, że można tu znaleźć ludzi, którzy są w dupie, ale zamiast z niej wychodzić zaczęli się w niej urządzać. Wystarczy tylko dalej czytać posty, że jak nie masz 185cm wzrostu i nie jesteś czadem, to nawet nie wychodź z domu. Potem taki ktoś zaczyna w to wierzyć. A jak już Ci przejdzie, to znowu wchodzisz, czytasz i dalej przez jakiś czas możesz nic ze sobą nie robić. Mam wrażenie, że dla wielu osób lepiej by było gdyby czytali forum w umiarkowanych dawakch. Bo zawsze znajdzie się powód dla którego lepiej nie zagadać. Od czasu do czasu, a wydaje mi się, że coraz częściej, użytkowników będących w takim zaklętym kręgu, ktoś wali młotem w łeb. @Still I właśnie to miałem na myśli. @Sceptyczny? W razie W, ja tam twoje posty lubię .
 10. Może tu znajdziesz coś interesującego: https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/16601-pociąg-do-egzotów/ W innych krajach tak nie mają: https://incels.wiki/w/Scientific_Blackpill
 11. Widzę, że masz zboczenie "naukowe", chcesz udowadniać statystykami, badaniami naukowymi, czy IQ. Tak to nie działa. To jest tylko materializm i moda. Murzyni raczej nie. Popatrz jak wygląda sytuacja jak baba sobie znajdzie sobie jakiegoś Francuza, komentarze: "wow, ale jej się poszczęściło". Pewnie sama po pewnym czasie dojdzie, że to zwykły francuski janusz, ale ona czuje że wygrała życie. Jak jest murzyn, to ludzie gadają źle, nawet w większym mieście słyszałem jak grupka chłopaków przechodząca obok interracialów rzuciła do babki coś w stylu "lepiej smakuje czarny bolec?". Moda i postrzeganie tego co atrakcyjne. Modę można tworzyć i media robią to od dziesięcioleci. Ok, w sumie racja, że lepiej ojczystym językiem, choć to taki wplot internetowy. No ja się zgadzam, ale ta moda to jest egzotyka właśnie. Zresztą, wytłumaczyłem sytuację przykładami: Francuzem i Ukrainką.
 12. Moda i postrzeganie tego co atrakcyjne. Modę można tworzyć i media robią to od dziesięcioleci.
 13. a ciekawe czy Polki lecą na murzynów, ale wiecie nie w ramach fantazji seksualnej tylko czy chciałyby być ich żonami i mieć z nimi dzieci? Wszak murzyni mają przeważnie niższe iq i są biedniejsi... no i jak wspominalem dzieci mulaci mają wiekszy ryzyko choroby niż czyste czarne/białe.
 14. @jaro670 nie chodziło mi o odciski palców a o "odciski palców". Rozumiesz znaczenie cudzysłowu? W telefonie były jego kontakty, dowody jego działalności i sam numer jest, zwłaszcza dziś, kiedy numery w Polsce są rejestrowane, łatwy do namierzenia. Na portalu, jakiego bądź używał, mógł się przedstawić jako Jan Kowalski, ale z numerem telefonu to mu raczej nie przejdzie. Nic dziwnego, że się po niego wrócił.
 15. Masz absolutną rację. Najważniejszy w życiu jest umiar. Wszystko dąży do równowagi. Poligamiczna natura to raz. Nie trzeba być z kimś na siłę to dwa. Lepiej mieć kilka kobiet w życiu np. Każdą po 5 czy 10 lat niż męczyć się z "jedyną" bo kredyt, dzieci, religia ,wstaw sobie co chcesz. Ludzie popełniają błędy, jest dobrze że swój błąd mogą naprawić rozwodem. Pomyśl o muzułmance która takiego wyboru nie ma.
 16. Kwestia wyborów. Jak zawsze, Ty decydujesz, co trafia do Twojej głowy.
 17. Why not both? Szwajcar, czy Norweg nie jest tak atrakcyjny jak Hiszpan, czy Francuz, choć ci pierwsi są bogatsi. W Hiszpanii to w ogóle gdzieniegdzie bieda i brak pracy.
 18. 30.. 40% rozwodów. To mówi samo przez się. Do tego nie trzeba dorabiać ideologii. Dla mnie to pierwszy i ostatni argument, że to forum ma sens. Nie miałem teorii, miałem pytania a tutaj znalazłem odpowiedzi.
 19. Nie jest. To nie egzotyczność a status. Niby dlaczego Polki szaleją za facetami z zachodu a nie ze wschodu? Ci ze wschodu są mniej egzotyczni? Czy są postrzegani jako niższa klasa, a więc o niższym statusie, a więc są mniej atrakcyjni. Faceci z zachodu są postrzegani jako lepsi i tyle. Do tego dochodzi moda na południowców. Żadna samica nie chce się jej przeciwstawić, bo wtedy wychodzi na niemodną. Zauważ, że samice, nie tylko Homo sapiens, podążają za modą i za tym co robią inne samice. A że taka jest moda w telewizji, gazetach, i na internetowych portalach i skąd się wzięła to już temat na inną audycję. -- @pytamowiec napisz, że jesteś turystą z USA. Czy wtedy coś się zmieni w ilości dopasowywań w Europie Zachodniej?
 20. Forum jest w pewien sposób redpillowe, a więc idzie w kierunku pewnych sposobów i schematów myślenia, jednak nie do końca. Żeby zrozumieć czy forum jest dobre czy nie, trzeba zrozumieć czym tak naprawdę jest redpill. Niestety, zła wiadomość - redpill jest autorstwem facetów, którzy są inteligentni, jednak brakuje im.. rozsądku (owy brak rozsądku należy jednak należy zrozumieć, i samemu podejść do pewnych spraw na trzeźwo, jednak na bazie badań, które ostatnio czytałem, można stwierdzić, że 98% osób do tego nie dojdzie, jeżeli nie dostaną w dupę od losu po raz kolejny). Co dalej o redpillu. Jest to ruch stworzony przez tych facetów, można nazwać ruchem osób, które zaznały od kobiet: - upokorzenia, - straumatyzowania, - strat emocjonalnych/materialnych, - całej gamy negatywnych emocji związanych np. z odrzuceniem, zdradą itp itd. - przez co zrozumiały, że model postępowania z kobietami promowany przez media po prostu nie działa i jest zupełnie fałszywy. To redpill robi dobrze - uczy, że można dostać od kobiet po dupie. I tutaj redpill spełnia swoje zadanie, natomiast uczy w zupełnie wykoślawiony sposób jak od kobiety tą dupę dostać. Przykład - mit samca alfa. Większość osób nie potrafi zdefiniować nawet kim ten samiec jest (ps. chętnym polecam zapoznać się z https://www.youtube.com/watch?v=BPsSKKL8N0s). Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ uczą tego najczęściej teoretycy bez sukcesów, przeceniający wagę swoich przemyśleń (niekoniecznie mających miejsce w rzeczywistości), przy jednoczesnej głębokiej emocjonalnej niechęci do kobiet, co daje mieszankę wybuchową - kojarzy mi się to z wściekłą małpką, która skacze po drzewach i w ten sposób ma kogoś nauczyć parkoura, z tą różnicą, że redpillowcy najczęściej są niedoświadczeni w uwodzeniu kobiet, a doświadczeni w dostawaniu po dupie, czyli są niekompetentni w pewnej "poddziedzinie" a wypowiadają się o całości. Co z tego widzę? Przekaz wielu osób trafia do inteligentnych ludzi, bo sam tak jest napisany. Idąc dalej można wyczuć jedno - czy ten przekaz, który jest wyolbrzymiony do granic możliwości (przykład, najbardziej jaskrawy jaki mogłem znaleźć - https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/3931-żarty-podszyte-prawdą-lub-niekoniecznie-20/page/338/&tab=comments#comment-463650) nie jest wymądrzaniem się osób bez sukcesów, które teoretyzują, bo tak naprawdę nie mają styczności z rzeczywistością jako taką, a jedyne nauki, które pobierają są od osób, które.. są również straumatyzowane i.. czy ten przekaz się nie zapętla, bez realnego potwierdzenia w rzeczywistości, które jako kompletne skrzywdzenie wielu facetów ma być standardowym doświadczeniem każdego mężczyzny? Tak działają emocje, że to co pobudza uzależnia, i to co napisałem może u niektórych rodzić sporą niechęć, ból, żal, szczególnie u tych, gdzie czerwona tabletka weszła za mocno. I paradoksalnie, tym osobom jest najbardziej potrzebne to, co napisałem. Idąc dalej - czego można nauczyć się od ludzi słabych z kobietami, które skupiają się na racjonalizacjach, projekcjach, i ciągłym pogłębianiu wiedzy o straszliwości kobiet? Na pewno nie tego, jak z kobietami być dobrym, i jak wyciągać z nich przyjemność, jakiej się chce i oczekuje. To, czego można się od niech nauczyć to "wydaje mi się, że.." znowu, inteligentnie napisane. Niestety, jeżeli chodzi o całość, to redpill jest tym samym co feminizm, starając się pokazać wroga (druga płeć) przy jednoczesnym wskazaniu, że my, mężczyźni, jesteśmy jakimiś ofiarami kobiet, i wręcz jedyne czego można się po kobietach spodziewać to ból, naciąganie na hajs, zdrady itp itd. Zapętla to coraz bardziej nienawiść, straumatyzowanie, przy jednoczesnym budowaniu bycia kimś "lepszym", skoro kobiety z automatu są gorsze, jakimiś bezrozumnymi zwierzętami, bo wiadomo, gadzi mózg ponad wszystko, kora nowa nie ma nic do gadania. Oczywiście, taki przekaz zgadza się z doświadczeniem tysięcy facetów, którzy mogą podpisać się pod tym obiema rękami, że kobiety takie są. Może dać to przekaz - "to nie ja jestem zły, to nie ja spierdoliłem, to kobiety są takie straszne - uważajmy na nie, a najlepiej unikajmy". Tyle o redpillu, napisałem to bo trzeba zrozumieć cel i wagę forum, chociaż forum wykracza znacznie poza tą ideę, i daje mnóstwo wartościowych rad odnośnie prawa, zdrowia, życia jako takiego itp. Samo forum jest CUDOWNYM miejscem, które odmieniło moje życie na znacznie lepsze. Jednak, ponieważ wszystko nie może być sprawdzane, wielu teoretyków napakowało mi do głowy lekkiego fałszu, bo może się wypowiadać każdy, i nie ma możliwości sprawdzenia kto to pisze, który fałsz musiałem sam konfrontować z rzeczywistością - a to bolało. Można tutaj znaleźć super ludzi, bardzo inteligentnych, jednak wielu nie osiąga tej równowagi na zasadzie - "wiem jakie potrafią być kobiety (okrutne) ale też wiem, że tak musi być, i teraz nie walczę z tym, a po prostu rozumiem i korzystam, czym chata bogata". Dlatego często leci przekaz w jednym kierunku, który infekuje mężczyzn, którzy dopiero poznają rzeczywistość bliżej, bardzo szkodliwą niechęcią, której da się przecież uniknąć, żeby życie było przyjemniejsze. Sam Szef nigdy nie namawiał do nienawiści, jednak przykład, który zalinkowałem z "Żartów.." jest dobitnym przykładem wprowadzania szkodliwej emocjonalnej narracji, która bardzo uszkadza na głębokim poziomie mężczyzn, wykorzystując naturalny mechanizm psychiczny człowieka związany z poczuciem bycia ofiarą, męczennikiem na pastwie okrutnego świata. Afirmowanie ciągłe jakie kobiety są straszne może rodzić wewnętrzną ważność, a więc fanatyzm, i .. cóż, oby ta osoba zrozumiała w co się pakuje i co robi sobie z psychiką. Wrzucę cytat, który uwielbiam, i myślę że jest bardzo znaczący w tej rozmowie, który każdy redpillowiec powinien znać, żeby nie uszkodzić siebie, i kogoś. To, co napisałem nie ma być hejtem czy próbą zdyskredytowania. Wydaje mi się, że moje spojrzenie jest stosunkowo chłodne na pewne sprawy i nikogo przy okazji nie obraziłem, ani nie pokazałem, że coś jest gorsze - wymieniłem wady jak i zalety.
 21. Nie ogarniasz tego forum. Tu są historie przeciwważne do tych które nam serwują media głównego ścieku i filmy romantyczne. Dzięki temu każdy może sobie wyrobić swoje zdanie i wybrać ŚWIADOMIE jak chce pokierować swoim życiem.
 22. NA kącik poezji nic nie poradzimy. NAWET poloniści nie dali rady, jednak nagminnie zaznaczali czerwonym owalnym gównokregiem "styl". Skąd Ci się wzięło "przewspaniały"??? Nie wypowiadaj się za wszystkich używając określenia "maluczkich". To sugeruje, że wszyscy są na podobnym poziomie wiedzy z socjotechnik tak jak Ty. NATOMIAST tak nie jest, nie będzie. JEŚLI czujesz jakieś braki w wiedzy o relacjach i intrakcjach, to nic nie stoi na przeszkodzie abyś tą wiedzę uzupełniał. ODE MNIE jedna prośba OSOBISTA. To co się dowiesz nowego, sprawdzaj sam A nie przejmuj na wiarę niczym mantrę.
 23. @Figurantowy Chcesz zmienić świat? Zacznij od zmiany siebie! Jakby każdy z nas chciał zmienić siebie to i cały świat byłby zmieniony.
 24. Z całym szacunkiem, Chciałbym zmienić świat ale tak lokalnie lub cały kraj, Ale jest jedno ale ludzie nie chcą zmian,wolą tkwić w bagnie po uszy. To tylko przykład.
 25. NAJWYRAZNIEJ zatrzymałeś się gdzieś po między 17/19 impulsem JEDNO punktowego, ręcznego, mechanicznego impulsatora cyklicznego. MŁOTEK. JEŚLI ZECHCESZ zauważyć to na forum masz 4 grupy ludzi A właściwie to 5. NARZEKAJĄCY. PRAGMATYCY. OBSEWATORZY. SAMICZKI ATENCJUSZKI. SAMICZKI OŚWIECONE. Z MOJEJ obserwacji wynika iż często NARZEKAJĄCY atakują obserwatorów. JEDNAK obserwatorzy dzielą się jeszcze na 3 podzbiory. -zrezygnowanych. -działających. -zniesmaczonych/skrzywionych. NO TERAZ DO SEDNA ŁAJNA dorzucamy wapna gaszonego. OBSERWATORZY DZIAŁAJĄCY podejmują odpowiednie działania mające na celu przyniesienie im korzyści wedle ich potrzeb. ZNAJĄ przy tym cenę działań, korzyści płynące oraz przyczynowość i skutek. POMIJAJĄC TERAZ samiczki oświecone reszta zgromadzonych istnieje na zasadzie: ja chcem, bo mi się należy, co wy pierdolicie, ja wim lepiejjj, jestem młody-gniewny, jestem trendy, no bus no fun....... Pozostało jeszcze 'du kupy' łajna dodac to słynne B.B. JAK SIĘ NIM STAĆ ABY RUCHAĆ ZA DARMO, NIE NAROBIĄĆ SIĘ PRZY TYM? odp. NIE DA SIĘ ZA DARMO ANI RUCHAC ANI NIM STAĆ!!! TRZEBA wYpracować zespół cech/czynników aby bardziej a........m dla kobiet/otoczenia/środowiska! TO WŁAŚCIWIE JEST plan ramowy odp do tego i przyszłych wątków w cyklu"pytania z dupy wzięte". POZDRAWIA SIĘ WSZYTKICH CZYTAJĄCYCH TEN śmierdzący arogancją wpiś mej auTokTonicznej persony. ......zasysam śmiecu i lecę na inne pole niczym rozrzutnik gnoju....
 26. Byłem uczestnikiem wielu forów i przewija się wszędzie ten sam motyw: wszyscy wszystko ogarniają, ale dosłownie NIKT nie ma zamiaru się zorganizować porządnie by odmienić skostniały świat. Wszystkie pomysły w kwestii praktycznych rozwiązań co do obalenia obecnego stanu rzeczy są natychmiast torpedowane przez wielu użytkowników, w tym niestety często również przez administratorów danych forów dyskusyjnych. Wydaje mi się, że nie chcą po prostu zrezygnować z pieczołowicie wypracowanej pozycji w danej społeczności, wskutek tego oczywiście nie pójdą "dalej". Ja się poddałem, nie widzę sposobu by przeskoczyć taki system.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.