Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Skończyła się "Sukcesja". Skończyła się moim zdaniem znakomicie. Zatem jeżeli ktoś nie widział, ma już całość do obejrzenia Jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. I tak raz złamię raz zasadę tego tematu, którą sam zaproponowałem, tj. nowe albo w miarę nowe produkcje. Bowiem polecam stary już polski firm (z 1993 r.) w reżyserii Marka Piwowskiego, tj. Uprowadzenie Agaty. I tak, wiem doskonale że Piwowski był TW. Wiem też, na czyje polityczne zamówienie powstał ten film, mając uderzyć w marszałka Kerna. Ale jaką ten firm ma ścieżkę dźwiękową (nie tylko piękne piosenki Krajewskiego). Jakie one-linery No i jaką obsadę. Jakże to złośliwy, doskonały komentarz do "wolnej, demokratycznej Polski po przełomie"... Zostawię ulubioną piosenkę z filmu.
 3. Dokładnie tak. Plus ukrofile rozpoczną histerię, że to drobne, odosobnione, zdarzenie, da "onucom" argumenty i będzie rzutować na wszystkich przenajukochańszych naszych braci. Nie. To nie tak...to po prostu kolejny dowód, że poziom bezpieczeństwa zaczyna się obniżać.
 4. NIC Z POWYYŻYSZYCH! .....wiele rzeczy będziesz robił NAWYKOWO. ....praca ciągła jest tylko do pewnego momentu potem cos FI spada. PRZEGRZANY UKŁAD szybciej traci warstwy ŚLIZGOWE* zatem jest BARDZIEJ PODATNY NA ZATARCIE. MEELIONERSY wcale ni są ULTRANOWATOSRSCY tylko biegleeej zmieniają dolne gałęzie z owocami. OPORTUNISTYCZNIE. NAJWAŻNIEJSZE wedlemnie*, OPTYMALIZACJA powinna być POCHODNĄ obecnego KNOWHAW. ....inaczej w razie trudności PRZESZŁOŚĆ będzie echem się ODZYWAĆ. A TAK historia jest POLIGONEM DOŚWIADCZALNYM dla Twojego EXTENDENT JA. TU nie ma miejsca na rewolucję TYLKO EWOLUCJĘ. SAM zdecyduj.
 5. Bo jak tylko zaczną coś robić to policja ochroni biednych uchodźców. Do tego zlecą się tvny, że w Polsce rasizm. Skąd bojownicy o wolność Rosji mają amerykański sprzęt? No chyba nie od Ukrainy, która potrzebuje każdej sztuki. W sklepie takiego niu kupisz.
 6. Zapewne nie przychodziłeś w UNI ZBROJI? .....zatem pani wyciągnęła krzywą statystyczną, mielimY. Turbina poszła.
 7. Skoro policja i lokalna władza nie daje sobie rady, to czemu miejscowi faceci nie zorganizują się i nie pogonią tych podludzi z powrotem za Bug? W końcu chodzi o bezpieczeństwo ich rodzin. https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-piles-twoj-samochod-trafi-na-ukraine-lotwa-egzekwuje-nowe-pr,nId,6821322#crp_state=1 Część z tych samochodów wróci do UE
 8. Czytając ten fragment ruki opadły. Czego się spodXiewałes? Szuka JELENIA do ustawienia SIĘ. .....niestety bez szczegółów rozmowy nie da się zdalnie ustalić etapu ZAJELENIENIA. BO każdy Jeleń widzi tylko ZIELEŃ! ....jeszcze raz napisze(pewnie nie ostatni z tego co czytam).....profesjonalistka to TYŻ KOBIETA i ma ten sam BIOS co pozostałe samice.....tylko usługi robi deco inne niż fryzjerka. Jasne. I myślisz czemu Ci to opowiadała? Tik tak TIK tak. Jelonek poszukiwany.
 9. Bynamniej nam czołgi nie zardzewieli, to może i samochody nie będą rdzewieć na policyjnych parkingach. Słyszałem o tym projekcie zalinkowanym, ale nie wiem na czym finalnie stanęło. Abstrachując od tego konkretnego tematu, coraz częściej w prawie przewijają się zmiany, które mają prewencyjnie ograniczać lub uniemożliwiać ludziom korzystanie z ich własności lub wolności [pseudo ustawa antyprzemocowa, zmiany w ustawie, gdzie definicja choroby psychicznej jest bardzo rozszerzona i można interpretować wg widzimisię]. Niebezpieczne zjawisko, z dużym polem do nadużyć.
 10. Kobiety potrafią udawać wszystko, włącznie z zaangażowaniem w relację. Dlatego emocjonalnie, są znacznie wyżej od nas, o czym mówi psychologia ewolucyjna. Kiedyś byłem 2- krotnie u masażystki erotycznej i na 2 spotkaniu opowiadała mi, że ona chce założyć rodzinę. Czaicie to? Pomimo tego, że wypaplała na spotkaniu, że sama posiada dziecko, którym opiekują się rodzice, a ona trudzi się tym zawodem Wspominała, też o koledze, który jest w kryminale Mało bystra dziewczyna i sprawia wrażenie miłej, ustatkowanej myszki, której nie posądzilibyście o ,,te rzeczy". Dlatego też radzę, nie angażować się w tego typu związki,z osobami, które mogą mieć powiązania z półświatkiem, i o ile wam życie miłe, radze nie podążać tą drogą... Takiej kobiety już nie nawrócicie, nie jesteście kolejnym Mesjaszem a nawyki zbudowane x lat temu, są cały czas obecne w tej kobiecie...
 11. Złe relacje z ojcem, to z pewnością red flag W znacznej, przerażającej większości, kobieta z tatuażami, to nie przepracowane problemy w głowie i problemy z samooceną. Czy kobieta, która jest wartościowa i która, traktuje z szacunkiem swoje ciało, będzie się tatuowała w nieskończoność? Nie wydaję mi się,
 12. Today
 13. Rozumiem, że Ty - dla Mentzena - byś udupił/ryzykował udupienie swoją kariery? Idealista.
 14. Stary, za nic mnie nie przepraszaj. No i powodzenia na rozmowie. Wyśpij się! @Dworzanin.Herzoga, a myślałem, że Bałtowie to rozsądni ludzie.
 15. To, że tylu Łotyszy jeździ na bani (ponad 1,5 promila) że się skonfiskowane samochody na policyjnych parkingach nie mieszczą? Ale wiesz, że u nas też takie przepisy wchodzą(chyba, że się jednak wycofali, bo za nimi to nie trafisz)? Piłeś, nie jedź - bo twój samochód skończy pod Bachmutem. 🤣 Tylko tak realnie patrząc to może to być całkiem dobre rozwiązanie dla Łotewskiego państwa: - niska wartość konfiskowanych samochodów, - koszty ich składowania, - koszty zorganizowania sprzedaży. A tak to się hurtowo odeśle złomy UKRom i jeszcze goodwill z tego będzie. To wcale może nie być głupie.
 16. Trafnie. Będąc w Warszawie jakiś czas temu wielokrotnie mogłem usłyszeć jak dużo kierowców używało klaksona.
 17. To już jest IMO groteska. https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-piles-twoj-samochod-trafi-na-ukraine-lotwa-egzekwuje-nowe-pr,nId,6821322#crp_state=1
 18. To ty jak masz na imię? Maciej? Jezus? Piesek?
 19. Programista z 15 letnim doświadczeniem, który np. na wylot zna procesy kadrowe które zachodzą w przedsiębiorstwach jest nieocenionym specjalistą. Nie dość że zna stronę biznesową, to jeszcze potrafi to przenieść na system. IT to nie tylko Reacty, Swifty i fancy frameworki do JS. To są również ciężkie zagadnienia produkcyjno przemysłowe i tutaj wieloletnie doświadczenie jest kluczowe. Konsultanci i programiści SAPA w Niemczech dobiegają do emerytury i nie ma ich kto zastąpić
 20. Tak, dzisiaj trochę odpływam. Spałem bardzo mało i cały dzień przygotowuję się na jutrzejszą rozmowę rekrutacyjną, a w przerwach wchodzę na forum. Przepraszam za zaśmiecanie, masz rację, internet w większości to gówno. Liczba medialnego ścieku jest gigantyczna ostatnimi czasy..
 21. W każdej dziedzinie zanim nie zostaniesz specjalistą będziesz musiał zapłacić frycowe. Dużo wysiłku, poświęcenia a zarobki marne. Ale trzeba przejść ten etap. Nie ma innego wyjścia. Praca przy biurku ma swoje zalety. Przede wszystkim pracujesz w klimatyzowanym miejscu z ekspresem do kawy, z ludźmi którzy trzymają jakiś tam poziom. W pracy fizycznej nie zawsze jest tak kolorowo.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.