Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. E tam, ja bylem na pol-randce. Poszlismy do mnie, akcja się zaczyna, wlozylem do polowy a ona wyciaga I mowi że nie chce tego zaczynać od seksu:D
 3. Z drugiej strony jak się z taką spotkasz i zacznie o tych spermiarzach opowiadać to nie długo zajmuje dojście do wniosku że z tych 100 kom jeden pochodzi od kogoś normalnego xD Reszta wysyła zdjęcie pętaka zanim się przywita i myślą, że laska na ten widok wszystko rzuci wsiądzie w pociąg i do nich przyjedzie. Także z tych 100 to 50 odpada w przedbiegach, z 50 osób 20 nie mają nic do zaoferowania także nie jest tak źle. Rozmawiałem z kilkoma na ten remat także info nie jest wyssane z palca. Nie tak dawno po przelotnej znajomości wyjechałem w delegację, kontakt z laską minimalny. Po jakiś 2 tygodniach laska do mnie dzwoni i pyta co się dzisiaj dzieje z mężczyznami- umówiła się na 4 randki i 3 razy została wystawiona xD. Także ten, wesoło nie jest.
 4. @meghan Oczywiście, i mi samej też sprawiają dużo frajdy wspólne zakupy, gotowanie czy pieczenie. Ostatnio wróciła z przedszkola i mówi: Mamo zróbmy tort czekoladowy. Czemu nie? Potem go rozdałam, ale obie miałyśmy mega zabawę.
 5. Tak, mi też to wyskakuje. Szkoda gadać..
 6. Istotą wszystkich problemów psychicznych, jest utrwalenie się stałych i niezmiennych wzorców zachowania. "Matka" nie zostawi dziecka, nawet by pójść do pracy. "Matka" nie skrzywdzi dziecka, zabierając skierowaną na nie miłość, i dając ją - innemu człowiekowi. Nawet innemu dziecku, czasem. To okazja/możliwość. Możesz zrobić, co TY uznasz za potrzebne/słuszne/celowe. Bez obaw o konsekwencje, które i tak "będą złe" - teraz. Na przykład pokazać/uzmysłowić jej, że w danej chwili czasu, może być kimś "innym", niż jeszcze pięć minut wcześniej. Któremu dziecku? Jako Ojciec - temu "nowemu"? Czy jako Mąż - temu "staremu"? Zastanów się, czy Ty też nie wchodzisz powoli w jedną/jedyną rolę. Czy twój szacunek do Matki, nie przesłania Ci - Kochanki. I jej kobiecej ułomności. A potem spuść w kiblu, co Ci tutaj pierdoli jakiś stary Kespert, który wszystko co wie o sprawie, wie z tego wątku. Bo może się mylić... a przecież To Twoje życie, Twoje wybory, Twoje konsekwencje. I żadnego człowieka nie zmienisz, jeśli on sam nie zechce się zmienić.
 7. Tak jest. Małżeństwo jest główną przyczyną rozwodów
 8. @Lalka Pewnie też, dlatego warto poświęcać czas z dzieckiem i dziecku na praktyczne tematy. 🙂 Przyjemne z pożytecznym. Realizujesz potrzeby rozwojowe i emocjonalne dziecka.
 9. Tylko która to rozumie? Mąż dzisiaj = synonim słowa frajer. To jest dla mnie śmieszne, że dla większości żyjącego w matrixie społeczeństwa, kawaler będzie przegrywem. Podczas gdy tak naprawdę to oni siedzą po uszy w gównie (żonaci), niektórzy jeszcze nie zdając sobie z tego sprawy.
 10. Fajnie jakbyś miał racje, ale wszyscy wiemy co się teraz dzieje.
 11. Z moich obserwacji wynika, że co do zasady, laski o wyższym ilorazie inteligencji, nie mają takich przygód i nie walą się z kim popadnie. A reszta? No cóż 😃
 12. A wiecie, że od nowego roku min. 1000 złotych alimentów? Będzie ciekawie. Złote czasy dla lekarzy od wiązania jaj.
 13. Today
 14. Tak wygladaja dzis sluzby chyba wszystkie, poza tymi bardziej krytymi, z większymi wpływami zakulisowymi. Nie tylko w USA - w całym zachodnim swiecie. Wszystko to potem weryfikuje rzeczywistosc w krytycznych momentach. Głośno przeciez bylo o licznych odejściach ze sluzby w piechocie morskiej czy marynarce wojennej USA po tym jak zaczęto obniżać wymagania i robic testy sprawnościowe pod kobiety i jakies lgbtqegvdun xd I slusznie, kto chcialby powierzyć swoje bezpieczeństwo i zycie takiemu partnerowi na służbie?
 15. @TommyGun czy masz jakieś uzależnienia/ nałogi? Jak wygląda kwestia masturbacji/ porno?
 16. W przeszłości założyłem damski profil na portalu erodate bez zdjęcia i opisu celem sprawdzenia kto w moim mieście i okolicach na tym siedzi i się demoralizuje. Efekt? Momentalnie po utworzeniu konta wiadomości w setkach od typów, propozycje jednego (!) spotkania za kwotę większą od mojego miesięcznego wynagrodzenia netto. Pisali nawet goście których kojarzę z widzenia, żonaci i dzieciaci. Przeglądałem też profile tych cichodajek i filmiki gdzie ją we dwóch biorą były codziennością. Albo jakas 19 latka wstawiła około 15 filmików, na każdym z nich brutalnie i zwierzęco bolcuje ją inny koleś. Zobaczyłem to czego się spodziewałem i usunąłem konto tego samego dnia. Jestem tak wyczulony na ten temat, że jak się spotkam z jakąś panną i dowiaduje się, że miała konto na portalu randkowym to mimo tego, że może być 10/10 lub w topce krajowej to dziekuje jej z miejsca. Skąd możesz wiedzieć, że nie robiła tak jak te dziewczyny z erodate? Ona i tak ci się nie przyzna albo powie słynne "miałam trzech i tylko w związku". Wniosek z moich obserwacji - jak młoda dziewczyna ma/miała konto na portalu randkowym to w 85% zaliczyła chociaż raz ONSa i ktoś przetrzepał jej dupsko. Ciężko się oprzeć pokusie kiedy proponuje ci chad i jest na to moda.
 17. Szczery (nie mylić za wszelką cenę z szeroki) uśmiech robi potężną różnicę. Jeśli sylwetka jest chociaż przeciętna, to można też osiągnąć takie liczby.
 18. Dokładanie, autorze wątku nie porównuj się, a tym bardziej z kobietami którym wszyscy wszystko w tym kraju na złotej tacy przynoszą a one tylko wybrzydzają popadając w coraz większe zepsucie a kończąc jako psie mamy. Sukces to nie jest stan posiadania a mental i godność, taka pani jak przyjdzie większy kryzys jako pierwsza padnie jak larwa, bądź twardy nigdy się nie poddawaj. Ja mogę być na końcu świata napierdalać kilofem o lodową górę whatever, ale nigdy nie przyjdzie mi do głowy porównywać się z obślizgłą pijawką Julką.
 19. @meghan Szkoda, że rodzice się nie zmienią i nie wyciągną wniosków. Może Ty jej po prostu poświęciłaś uwagę i dałaś zainteresowanie, zrobiłaś coś więcej dla niej.
 20. Single po 40ce, facet z uśmiechem, w koszulce, twarz okrągła, lekki zarys ramion/barków i bez brzuszka w ciągu 15godzin prawie 600 lajków i 90 kom. od pań!!! Da się?
 21. Wkręci mu że jej dziadek był ciemnej karnacji Robercik wszystko łyka jak pelikan.
 22. To prawda, choć mam taką obserwację, że nawet jeśli laska wydaje się być dość konkretna (znam kilka takich lub dobrze się kryją), to i tak świerzbi ją na myśl, że koleżanki mają męża, a ona nie ma 😆Misiu, no ślub przecież niczego nie zmienia, to tylko taka formalność! Nie ufasz mi?!
 23. Po twarzy. Wbrew pozorom, wystarczy się dobrze przyjrzeć (i nie ma tu choćby krzty sarkazmu).
 24. Ja uważam, po stokroć, że mężczyźni nie powinni brać ślubu, w żadnym wieku. Niezależnie czy mają 20, 30 czy 50 lat. Było wałkowane wielokrotnie, jeśli kobiecie imponujesz z jakiegoś powodu i nie ma korzyści z rozstania, albo jeśli jest uzależniona emocjonalnie, to nie zostawi takiego faceta(nawet żyjąc bez ślubu)Natomiast, gdy facet ,,ogarnie się " czy jak to kobiety mówią ,, wyjdzie spod spódnicy mamusi" to tym bardziej będą nalegały na ślub, bo doskonale, wiedzą, że taki facet, będzie od nich zależny emocjonalnie i prawnie, a w konsekwencji, przede wszystkim finansowo. Panie ,, inne niż wszystkie" z rezerwatu doskonale to wiedzą, a często zasługi faceta, przypisują własnej osobie. Kolejny przykład manipulacji otoczenia. Dając ślub kobiecie, dajesz jej oręż, którym może cię zniszczyć. Żadna kobieta, która cię w pełni szanuje, nie będzie nalegała na ślub, bo doskonale o tym wie, że na tej umowie prawnej, to właśnie ty tracisz - mężczyzno.
 25. @Lalka Co było nie tak w moim postępowaniu w przypadku pasierbicy mojej szwagierki? 8 latka, która rzuca jedzeniem, krzyczy na rodziców, gości, gospodarzy przy stole, odmawia każdego posiłku, chociaż na początku miała proponowane inne danie ("nie lubisz mięsa, ok, mam jajko gotowane lub ogórki ze słoika. Co wybierasz?") - potrzebuje wyznaczenia jasnych granic przez naturalnie dominującą osobę w środowisku, które nie jest jej naturalnym otoczeniem! Sory. 🙂 Ale jak widać, mam małą kuchenną kompankę. 🙂
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.