Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Tak masz świętą rację! Ale i tak na pewno się dowie, przez to że mamy wspólnych znajomych. Tzn ja już nie utrzymuje kontaktu z nikim z dawnych czasów. Postanowiłem że się odcinam. Ale nie są to jakieś wielkie miasta, także wieści szybko się roznoszą . Ale wracając do sytuacji kiedy jeszcze byłem kierowcą to "misiu wróć". A gdy już zrezygnowałem to nagle : "lepiej jak byś już jeździł, przynajmniej jakieś większe pieniądze były" 😂😂
 3. Również używam suplementów z podkowy. Poziomy witaminy D3 rekomendowane są moim zdaniem za niskie. Mafia farmaceutyczna chce by ludzie chorowali. Wiadomo dlaczego. Proponuję każdemu zmierzyć poziom, koszt 50-100 zł. Mi wyszło 39 ng/ml. Obecnie biorę 50 tyś. jednostek dziennie i celuję w poziom powyżej 200 ng/ml. Znam ludzi z poziomami od 200+ do 500+. Część z nich ma przewlekłe choroby. Dzięki suplementacji czują się o wiele lepiej. W następnym tygodniu idę zmierzyć poziom po 5 tygodniach suplementacji. Oczywiście nie bierze się samej D3. Do tego trzeba witaminy A E K plus magnez. Jem 4 płynne żółtka dziennie, czasem więcej, od ponad 3 lat a i tak mam niedobór D3. Wmawiano nam aby unikać słońca w godzinach 11-15. Okazuje się, że w tych godzinach ekspozycja na słońce powoduje produkcję D3, a w innych już nie ponieważ kąt padania promieni jest niewystarczający. Im ciemniejszą mamy skórę tym dłużej możemy przebywać na słońcu i tym mniej produkujemy witaminy D. Wszystko układa się w logiczną całość. PS. Nie poddawaj się chłopie. Dopóki oddychasz nadzieja jest. Znajomy 3 lata z domu nie wychodził dopóki nie zmienił diety i nie rozpoczął suplementacji.
 4. Po jakiego grzyba się nią zajmujesz? Tak ja inni tutaj piszą daj sobie spokój z tym pospolitym kurwiszonkiem.
 5. Marcinkiewicza mi nie żal, bo skoro sam zostawił żonę dla młodszej to powinien być ukarany. Według mnie pieniądze powinny się należeć 1 żonie którą olał i poszedł do Izabel. Ta Izabel też powinna być ukarana za kombinatorstwo, ale w Polsce oszuści i kombinatorzy mają się bardzo dobrze bo prawo ich chroni.
 6. Tak jak tu inni radzą zmień pracę, tylko nie przyznawaj się byłej żonie że zmieniasz pracę. Gdyż jeśli się twoja była dowie to pójdzie do sądu i alimenty ci podniosą. Myślę że w 4 lata będzie ciężko z alimentami uzbierać na domek, chyba ze znajdziesz robotę po minimum 20 tys miesięcznie. Ale życzę powodzenia w dążenia do celu i pamiętaj nie chwal się zmianą pracy i zarobkami bo popłyniesz.
 7. Normalna manipulacja 😉 I wbijanie w poczucie winy, że ona się stara więcej a on mniej, chcę przede wszystkim sprawdzić ile siebie typek jest w stanie poświęcić dla niej. Ja zawsze zlawam takie gadanie i robie po swojemu. Suma sumarum i tak na końcu byłem oskarżony o nieczułego chama, ale co nic nie zrobisz 😉
 8. Daj go tutaj na forum. Chętnie się mu pomoże.
 9. Tutaj https://sklep.amw.com.pl/. Kupiłem kiedyś zestaw do pastowania butów. Polecam poczytać podpisy produktów można śmiechnąć.
 10. Dokładnie kobiety potrafią manipulować i kłamać oraz ustawiać pod siebie. Ja bym tej dziewczynie powiedział że albo mnie akceptuje takim jakim jestem, a jeśli jej nie pasuje to niech spada.
 11. Zakochana osoba, która jest na haju nie mówi takich rzeczy... bo jest na haju. Testuje, na ile może sobie pozwolić. Tak, to normalne. Potem będzie wymyślać inne rzeczy. Jak kuzyn będzie nadal oblewał takie testy, to niedługo usłyszy, że był zbyt dobry.
 12. Ale gdyby je rozłożyła na boki będąc bez ubrania? Też byś olał? One wiedzą jak funkcjonuje -uj, mają to w genach. PS: Dajcie sobie siana z filmami. Z tego wszystkiego wybierajcie jedynie wisienki na torcie = prawdziwą wiedzę.
 13. Miałem na myśli, że bez jakichś chorób, bo to, że powietrze, jedzenie, woda i w sumie wszystko jest skażone to każdy wie. Tak czy inaczej, jak już zakupię to postaram się zdać jakąś relację po stosowaniu tego preparatu.
 14. Film obejrzałem cały no cóż myślę, że dość spore jest grono osób w Polsce tak szczegółowo i oszczędnie podchodząc do zakupów. 300 zł niektórzy przejadają w restauracji w jeden dzień. Na pewno dziewczynie należą się brawa za kreatywność i głowę do wydawania. W świecie gdzie większość kobiet nie umie obchodzić się z pieniędzmi nie mówiąc o oszczędzaniu to duży atut. Czy tak można żyć całe życie? Na pewno nie natomiast jest to dobry film dla osób, które wydają za dużo i co chwilę coś im się nie zgadza.
 15. Toma chętnie posłuchałem i mówi oczywiste rzeczy. Problem jest w tym o czym rozmawiać i jak zaczepić? Czy potencjalne osoby, grupa będą otwarte? Tutaj trzeba już własnej inicjatywy i prób. Natomaist w ostatnim filmie wydaje mi się, że pańcia chciała sobie podbić ego. Poczuć się tą femme fatale. Och ach ona w końcu modelka, to dużo ma adoratorów, więc pańcia czuje władze. Chciała tę władzę wykorzystać i pokazać przy okazji koleżankom och ach jak to ona mężczyznami rozporządza i traktuje z buta. Mimo, iż nie były za specjalnie atrakcyjne. Gdybym ja mijał na ulicy, to nawet bym kątem oka nie spojrzał na te obrzydliwie chude nogi
 16. Kiedyś praca dla instytucji państwowych to było marzenie, forsa gwarantowana. Dziś jest różnie. Jeśłi z 50 małych zleceń 10 osób ci nie zapłaci - przeżyjesz. Jeśli wszystkie swoje środki zainwestujesz u Włochów czy Chińczyków, żeby być podwykonawcą budowy autostrady - możesz wylądować w gównie po szyję, a może nawet głebiej i nie będzie "action replay" bo posiadana kasa poszła się bzykać. PS: To ogólne przemyślenia, osobiście bawię się w zupełnie innej piaskownicy, co nie znaczy, że nie widzę co się dzieje.
 17. Tak. A do tego luz, lekka atmosfera bezwzględności, którą lubi wiele kobiet. Tak jak napisałem - podobieństwo tego co piszesz z materiałami pewnych toksycznych trenerów sprawiło, że pomyślałem, że może znajdujesz się pod ich wpływem i powtarzasz ich hasła. Cieszę się, że tak nie jest. Nie, to nie był przytyk. Po prostu napisałem o tym, że są toksyczni trenerzy, coache, który odwołują się do takich pojęć jak autentyczność, dojrzałość, uduchowienie i wykorzystują je do zarabiania pieniędzy na oszukiwaniu ludzi zorientowanych na te wartości. Tak, to jest ta dobra, przydatna strona PUA.
 18. Wydaje mi się iż to jest fejk. Nie sądzę żeby to były prawdziwe słowa bo feministki by ją zajechały. Ale w końcu ktoś ruszył temat gdzie jest miejsce kobiety. Z taką kobietą to mógłbym myśleć o ślubie i stałym związku.
 19. Today
 20. @Ceranthir mogę chyba zaryzykować twierdzenie, że w dzisiejszych czasach nie ma w pełni zdrowych ludzi. Smog, chemia w jedzeniu i płynach, stres, bieda - to wszystko niszczy organizm. Zdrowy człowiek będzie miał bogatsze sny i pewnie będzie się lepiej czuł. Być może też zmniejszy szanse wystąpienia jakichś chorób.
 21. Zakładam, że te 300 jest do wydania na życie, po opłaceniu czynszu, prądu, wody, biletu miesięcznego, ewentualnie TV i HGW wie czego jeszcze ze stałych opłat. Wtedy mógłbym pomyśleć... Filmu nie widziałem, nie oglądam z założenia filmów z linków, życie jest za krótkie na to.
 22. Nie przestanie, na filmie powiedziała że będzie tu dalej zakładać konta.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.