Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Papierosy

  Nie pale i nigdy nie zamierzam palić, bo po pierwsze to po paru latach odbija sie na wyglądzie (szczególnie u kobiety) i na zdrowiu, a po drugie obrzydliwie śmierdzi. Wole pachnąć perfumami, a nie petami.
 3. Lekko kopnąć kumpla w dobrym kierunku

  Nie opuszczaj przyjaciela w kłopotach. Sprawdź najpierw czy to jęczenie użalanie sprawia mu przyjemność, jak reaguje na twoje marudzenie. Nie zostawiaj go ale ogranicz kontakt by "chronić" swoją energię i rozwój. Jeśli możesz to zabierz go na jakąś rozrywkę by się zrelaksował. Nie pij z nim uargumentuj ,że potem nie masz kondycji do biegania źle się czujesz czy cokolwiek. Być może nie ma ambicji to ogranicz kontakt do prostych zabaw. Nie dla każdego jest rozwój i nie każdego da się przekonać. Być może widząc efekty zacznie prosić cię o rady/szukać sam. Ale nie pij z nim. Umawiaj się na robienie wspólnie różnych aktywności. Ale priorytetem ma być twój rozwój. Czasem możesz mu opowiedzieć coś ciekawego o czym czytałeś i spytać się go o zdanie co on myśli nt. tematu abc... w temacie ,który go interesuje. Za parę lat być może jak będziesz chory to będzie jedyna osoba,która się tobą zajmie. Choć nie licz na to. Czasem nie da się zrobić z osła świni i na odwrót a nie z każdego jajka wykluwają się orły . Ja rozumiem ,żeby to picie wpędzało by ciebie w alkoholizm i miałbyś wybrać albo takie kolegowanie i bycie alkoholikiem albo urwanie kontaktu. W takim razie ratujesz swoje zdrowie.
 4. Zdaje się, że w tym fragmencie tkwi całe sedno problemu tego gościa. Mam nadzieję, że bohater tej historii czegoś się nauczył i wyciągnie wnioski na przeszłość.
 5. Papierosy

  Paliłem z 15 lat z przerwą na rok i paroma krótszymi. O rzucaniu wiem dużo, robiłem to setki razy Od 15 dni jestem wolny od nikotyny. Zazdroszcze ludziom, którzy nie poznali tego problemu.
 6. Kwestia dopracowania. Ale zmniejszenie obciążeń podatkowych związanych z pracą czy też zakupem żywności,paliwo to podstawa. Za mniejszą kwotę kupisz większą ilość towarów. Wtedy po pomoc mniej potrzeba sięgać. Obawiam się,że rozwiązane zostanie to następująco: ad.1 legalizacja aborcji potem eutanazji, nakłady na Służbę zdrowia nie wzrosną znacząco ale zmaleje zakres refundacji. Co spowoduje,że poza sytuacją ratowania życia/wypadek samochodowy aby uzyskać pomoc trzeba będzie leczyć się prywatnie albo czekać miesiąc, do lekarza pierwszego kontaktu a specjalisty od 6-8 miesięcy i dłużej. Wraz z pogarszającą się sytuacją ludzie zgodzą się na zakres refundacji 3-4 specjalistów w zamian za skrócenie kolejki reszta prywatnie. ad.2 Lawinowo będzie rosła liczba zgonów co za tym liczba osób bezdzietnych. Być może zmiana w prawie pozwalająca dziedziczyć tylko dzieciom/wnukom. Celem zmian zwiększenia % majątków, które po śmierci przejmie skarb państwa. ad.3 Spadek wartości nieruchomości/poręcznie bankowe na zabezpieczenie kredytu - bankructwo. Powoli będą lepsze warunki dla rozwoju dzietności plus zagrożenie wynikające z sumy zdarzeń. Kończąc obawiam się,że poświęci się sprawy osób starszych(nie będą 70 latkowie palić opon pod sejmem) Większość młodych straci własność ziemi mieszkania i wtedy to się dopiero zacznie.
 7. Nie pale i nigdy nie paliłam. Mój ojciec ćmił nałogowo od nastolatka i właśnie przez to zamiłowanie przedwcześnie pożegnał się z życiem (nowotwór jamy ustnej za późno wykryty).
 8. Papierosy

  Po 27 latach palenia ,drugi rok bez.
 9. https://wpolityce.pl/polityka/391301-biedron-zalozy-partie-i-uderzy-w-po-i-nowoczesna-moze-powinienem-skupic-sie-na-zbudowaniu-nowej-oferty-politycznej Co o tym sądzicie? Piszcie Sądzicie, że podzieli los partii Razem? Wybór między PiS a Platformą Obywatelską to żart z inteligencji Polaków — mówi „Wysokim Obcasom” Robert Biedroń, prezydent Słupska, działacz lewicowy. Jak przekonuje były poseł, sam nie ma na dziś planów udziału w wyborach samorządowych. Kibicuję wszystkim kandydatom, którzy dadzą warszawiakom realną alternatywę poza POPiS-em. (…) Nie przysięgałem Słupskowi wierności do śmierci, wiadomo, ale na pewno nie mam planów, żeby skakać teraz z miasta do miasta — czytamy. Potwierdzają się jednak plotki i spekulacje, według których Biedroń lada moment ma ogłosić start nowej partii politycznej. Skąd ta pewność, że marzę o zostaniu prezydentem Warszawy czy Polski? Czy to są stanowiska, które pozwolą zmienić nasz kraj tak, jak bym tego chciał? Może zamiast śnić o prestiżowych funkcjach, powinienem skupić się na zbudowaniu nowej, prospołecznej oferty politycznej? Może trzeba zaproponować Polsce nowy sposób uprawiania polityki? To wydaje mi się bardziej potrzebne — tłumaczy polityk lewicy. Zanosi się zatem na scenariusz, w którym partie opozycyjne będą miały dodatkowego rywala - z lewej strony. Katarzyna Lubnauer i Grzegorz Schetyna mogą mieć problemy…
 10. Jak w moim wypadku ogarniać sobie seks?

  Żartujesz, prawda? Od kiedy zapierdalanie ponad siły uszlachetnia? Bo ja wiem że tacy ludzie są sfrustrowani, wściekli, mają poczucie żalu - słuszne - że tracą życie na harówkę, a życie ucieka im przez palce na pracowanie dla kogoś, kto z ich pracy balanguje po całym świecie. No chyba że zarabiasz olbrzymie pieniądze i nie masz rodziny.
 11. NoFap etap I

  I ja dołączam się do twojego postawienia. Trzymajcie się.
 12. I taki gościu Ci powie w twarz z pogardą, że jesteś nikim bo jesteś singlem i nie masz "rodziny". Oni też udawali szczęście - a za zamkniętymi drzwiami piekło. I później lud się chełpi, że zna szczęśliwa parę która jest taka szczęśliwa ze sobą :>
 13. Papierosy

  Nie palę, ale miałam taki epizod w wieku dojrzewania że paliłam papierosy, szybko mi przeszło. Palaczy toleruję, aczkolwiek staram się im uprzykrzyć palenie swoim ironicznym humorkiem Mój znajomy powiedział kiedyś tak: w szkole ganiali za palenie, w domu ganiają i jeszcze w pracy gania! Jednak zawsze dodaje, że dobrze bo dzięki temu zawsze mniej spalił.
 14. Z jednej strony - 20 lat temu na pewno inaczej wyglądała produkcja takich butów, więc nic dziwnego, że były trwałem i wytrzymały tyle czasu. Ciekaw jestem jak z wytrzymałością tych produkowanych dzisiaj. Sam przymierzam się do zakupów któregoś modelu Salomona i tak jak mówisz- przymierzyć w sklepie, spisać model i poszukać potem w internecie - zawsze jest taniej, bywa, że nawet stówkę można zaoszczędzić.
 15. Ludzie są coraz starsi, a ludzie starsi uwielbiają stabilność. Niestety ale czekają nas trzy zapaści: w ochronie zdrowie, bo starzejące społeczeństwo wymaga większych nakładów finansowych. w ZUSie, ale tutaj wiadomo, system skonstruowany jest tak, by posiadać jak najwięcej dzieci by dla nas pracowały i tak w kółko. mniej ludzi w wieku produkcyjnym - mniej osób do spłacania coraz większego zadłużenia. Dlatego Peace tym rozdawnictwem może zapewnić sobie wiele kadencji. Oberwą (i już obrywają) osoby pracujące uczciwe, bo zwiększy się drenaż ich ciężko zarobionych pieniędzy na nowe daniny społeczne. Obecnie trwa grabież wszystkiego co się da. A czego się nie da, to brane jest na kredyt, w końcu i tak obywatele spłacą. Pytanie czy będziemy mieli z czego.
 16. Dzisiaj
 17. Oj zaraz mój znajomy socjalista by wytoczył cieżkie działa za takie słowa Ja tam nie jestem zwolennikiem korwinizmu społecznego, wiadomo nie każdy ma możliwości pracować i dobrze zarabiać. Ale politycy z tego robią marchewkę wyborczą, do tego sie wszystko sprowadza. A potem p. Beata krzyczy że im się należało!1!!
 18. Nie no, rozumiem wszystko ale toć to samiec beta nawet nie był że dał tak sobą pomiatać. Odnośnie kobiety, widocznie była chora, znalazła ofiarę i tyle. To odosobniony przypadek. Co prawda schemat przejęcia kontroli nad facetem jest podobny, ale przecież nie każda suka robi takie rzeczy
 19. Hej. Jak u Was wygląda sprawa z papierosami? Palicie? Do odpowiedzi zachęcam zarówno Panie i Panów.
 20. Jest pefron ,są fundacje. Można założyć taką fundację i niech ludzie wpłacają ten 1% co więcej są również inne formy finansowania fundacji. Zarzucając nas wciąż nowymi obciążeniami politycy czynią nas niedołężnymi i wymagającymi pomocy. Zgadzam się z przedmówcami.
 21. Damy 40+

  Granie tą kartą im jest wyjątkowo na rękę. Tym paniom bardziej zależy na emocjach,dobrej zabawie. LTR nie jest im potrzebny. Dzieci nie potrzebują rewolucji w domu, co więcej coraz częściej są zadowolone z posiadania własnego życia i nie życzą sobie wtrącania się. Rodzina sąsiedzi i ex też są zadowoleni z takiej maniery Damy 40+. W ten sposób panie mają sposobność wzbudzić opiekuńczość i wyciągać więcej przysług od otoczenia. W przypadku LTR pada pytanie mniej lub bardziej pośrednie "a od czego masz chłopa?" Czemu twój się tym nie zajmie itd. A żaden z nas nie jest mistrzem wszystkich dyscyplin. Mając taką maskę zyskują na wielu płaszczyznach. Koleżanki czasem nawet męża wyślą by pomógł cierpiącej. Mogąc w ten sposób pokazać swoją pozorną wyższość. A to do byłego z wyrzutami ,że dom w ruinę popada itp. Same zaś będąc mają pomoc również finansową często bez zwrotu lub na 0%. Od przysług koledzy, wujkowie, frajerzy, amanci. Bo ja chciałam miłości a oni chcieli się tylko mną bawić . To świetna tarcza jak i alibi. Same zaś są finezyjne w podrywie jak młot pneumatyczny a delikatne i finezyjne jak siekiero-maczeta. A jak nie chcesz "okazać względów" to się mszczą. Zresztą bywają równie bezczelne przeprowadzając "wywiad gospodarczy" . To co piszę dotyczy pań 36-44. Rozumiem,że mogłem być mierzony do innych funkcji ze względu na wiek (wtedy 19-22). Co nie zmienia faktu,że bardzo nie odpowiadała mi tamta rola ze względu na moje poglądy na relację. Dziś wciąż przed 30 borykam się z innymi niespodziankami relacji damsko -męskich.
 22. Wystarczy na początek wyrównać obywatelom do poziomu istniejącej już w Polsce, kwoty wolnej od podatku dla posłów (30k PLN). Nie trzeba szukać przykładów na Zachodzie. Socjalistyczne rozdawnictwo ma dwie fundamentalne wady (poza całą resztą tylko odrobinę mniej fundamentalnych). 1) Kierunek jest jeden - "wincyj". Nie da się zrobić kroku wstecz, więc zderzenie ze ścianą jest gwarantowane, autostradą poprzez 300+, 600+ 1200+. W konsekwencji jajko będzie kosztowało 100 PLN. 2) Dam ci pięć dych jak mi dasz stówę. Stówę sobie wezmę, a pięć dych wydrukuję, więc sam będziesz sobie te pięć dych winny. Ostatnio mignął mi art w którym zobowiązania "zadłużeniowe" PL oszacowano na 5 bln (!) PLN (pięć tysięcy miliardów) co daje po jakieś 130k PLN na jedwabnika. Ale spoko, obszarów na strzyżenie jedwabnika jest jeszcze sporo, więc są "rezerwy mocy". W ten sposób zawsze jedwabnikom sprzedawano ideę podatków Finalnie płacą je najbiedniejsi i średniacy. Najbogatsi sobie radzą z omijaniem pachołków.
 23. Cześć!

  Cześć.
 24. Podpowiadam skąd można wziąć dodatkowe pieniądze: z emerytur mundurowych. Wystarczy zmienić kryteria przechodzenia na emeryturę, podobnie należałoby się wziąć za reformę KRUS. Podobnych dziur do załatania jest pewnie więcej. Jak na razie mamy jednak festiwal obietnic realnych zmian i rozdawnictwo publicznych pieniędzy.
 25. Senność po posiłku wysoko-węglowodanowym.

  @Dodarek Ok, ok Dzięki bracia za porady. Postaram stopniowo wdrażać je w życie. Mam nadzieję, że pomogą!
 26. @RiczardSVE Nie kuć się! Jest tak jak napisałem
 27. Senność po posiłku wysoko-węglowodanowym.

  @Dodarek To nie tak, że za czymś gonię. Tu bardziej chodzi o nastrój z jakim wstaje po takiej drzemce. Dlatego wolę ją unikać w ciągu dnia, a najwyżej nadrobić ją podczas snu w ciągu nocy
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×