Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. A gadasz co innego gdyby chciała Tahiti czy tego typu atrakcje na weekend.
 3. Miasto = kluby, restauracje i tłumy ludzi, możliwe że jakoś niedowartościowana jest, co innego wypad w góry albo jakieś domki
 4. Istnieją w zależności jak je wychowasz/wytresujesz sobie.
 5. Powiedz niech płaci i problem z głowy.😅 By pochwalić się na insta.
 6. Witajcie. Nie mam chyba odpowiedniego stopnia dostępu do materiałów niejawnych na tym forum więc zakładam tutaj temat. Kilka razy w życiu spotkałem się z pewną sytuacją. Planujemy z żabcią wyjazd na weekend i ona mi mówi, że chce jechać na weekend do (Berlina, Wrocławia, Warszawy, Gdańska itp). Mi od razu ciśnienie rośnie poza skalę i zaczyna się jazda. Po co jechać na wyjazd weekendowy w celu odpoczynku, relaksu do jakiegoś pierdolonego miasta by mijać tłumy ludzi, stać w korkach, wdychać spaliny itp? Dziewczyny z małych miejscowości raczej. Czy to wynika z kompleksów małomiasteczkowych? Jak myślicie? Jak dobrze to rozegrać by wybić taki pomysł z głowy żabci?
 7. Panowie, uwaga, one istnieją, to nie pusta legenda - najprawdziwsza Himalajka pojawiła się miesiąc temu w muzeum lotnictwa 😉 ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, dawać info, rysopis, wymiary 😁 Rzadki przypadek w dzisiejszych czasach.
 8. Gdzie? Kiedy? Wpisałeś chociaż w gogle jak zostać Członkiem Komisji Wyborczej? Założyłeś konto na Linkedin? Sprawdziłeś czy są u Ciebie jakieś ośrodki socjoterapii w mieście? Ile masz kilometrów do miasta wojewódzkiego? Ja rozumiem, że ciężko może być znaleźć pracę, żeby się samemu utrzymać i wynająć mieszkanie. Ale ,ty przez rok piszesz w wątku i nic, nawet do dorywczej (chyba, że się nie chwalisz) nie poszedłeś. Zacząłeś studia na politechnice ale nie skończyłeś. Nie piszesz z jakiego powodu (albo mi uciekło). Może korepetycje. Zaraz zacznie się okres zaliczeń w szkołach. Akurat matematyka i fizyka to są przedmioty, na które zawsze jest popyt. W najgorętszym okresie zaliczeniowym, często rodzice zapłacą już komuś, kto się trafi przypadkowej osobie z ogłoszenia, bez wnikania w wykształcenie i doświadczenie. Jeśli byś się przyłożył to w rok można zrobić sobie świetną renomę. Oczywiście trzeba mocno chcieć i ostro przysiąść na początku. No, ale ty wolisz dumać i robić analizy rynku pracy w centrach logistycznych. Przez rok ćwicząc co dzień mogłeś nauczyć się programu CADowskigo. Robić strony na wordpress ie. Cokolwiek. Człowieku rok biadolisz co tu zrobić! W rok można naprawdę sporo rzeczy się nauczyć. Może warto rozważyć wyjazd do pracy. Idzie lato, ludzie jeżdżą do miejscowości turystycznych i do rolników. Podobnie ostro ruszyły prace budowlane. Wiele prac nie wymaga kwalifikacji. A zapomniałem, hrabia się z patologią zadawać nie będzie.
 9. Nie zrobi tego bo większość się boi odpowiedzi tym bardziej jak to początek relacji.
 10. Staram się. Opowiem piękną historię...Młodzi ludzie ok 18/19 lat. Ale zazdrościłem typowi takiej koleżanki czy tam dziewczyny. Byłem miesiąc temu w muzeum lotnictwa w Krakowie. (Swoją drogą są tam nowe eksponaty) np Ling Temco Vought A-7 "Corsair II", 1965. I stałęm i podziwiałem ten paskudny samolot amerykański. I Dziewucha zaczełą rozmawiać z typem. Zobacz jakiej piasty użyli w tym kole. Przecież ona ma wadę taką, że powoduje szybkie zużycie poprzez duży nacisk na przednie koło. Mogli dac mocniejszą piastę jak w innym samolocie ... Osłupiałem z wrażenia. Taka dziewczyna to złoto
 11. Coś w tym jest. Ale nie miej pretensji do niej. To nie jest jej wina. To wina społęczeństywa. Ona od samego początku swojego życia słyszała, że jest aniołem, cudownym puchem, księżniczką najcudowniejszą z baśniowych dalekich królewskich niebios. Że jej się należy wszystko bo ona jest taka piękna. I jak ona ma teraz w wieku dorosłym zmienić swój mindset? Też ostatnio poznałem taką. Po 3 spotkaniach napisała mi na łacapie. Czy jej nie zawiozę 60 km do innego miasta na godzinę 16stą moim samochodem bo ma rozmowę kwalifikacyjną, poczekam godzinkę i odwiozę ją do domu. Bo onaaaaa nie lubi pociągów i plebsu. Akurat nie mogłem bo moje fury były niedostępne. jendo gdzieś pojechało a w drugim wymieniałem klocki etc. OBRAZIŁA SIĘ na mnie i nasza "relacja" (a raczej jakieś pierdolone czatowanie) powoli się ochładzało.
 12. @Dowódca plutonu Eee Panie, toż to geriatria, celuj w młodsze, tutaj zaraz wjedzie aktualizacja listy leków, itp. z drugiej strony, w pewnym wieku takie info może się przydać 😅
 13. A ja lubię starsze kobiety. Są świetne do small talków. Takie od 50 w górę. Serio. Czasem zagaduje takie kobiety. Mają ciekawe rzeczy do powiedzenia. Duże doświadczenie życiowe itp. W jakichś windach, kolejkach etc zawsze staram się zagadać. Mówię zupełnie poważnie. Mam wrażenie, że taką rozmową mogę sprawić wielką przyjemność takiej pani. I przy okazji sam mam zaliczoną dzienną gadkę z babeczkami :D:D
 14. Today
 15. Żyjemy chyba w innej Polsce - poważnie Takie dupeczki wyrywa się najłatwiej, ale po kilku takich doszedłem do wniosku, że nadają się tylko do ONS. Po godzinie przebywania z takimi małolatami miałem już psychicznie dość, za duża różnica jeśli chodzi o doświadczenie.
 16. Stawiam pół orzecha że spierdoli po tym i będziesz miał spokój 🤣
 17. Śmiechem żartem takie podejście działa. Najlepszą dupę w życiu wyrwałem, kiedy nie goliłem się jakieś 2 miechy i z ujebanymi ciuchami poszedłem do klubu, bo myślałem, że będzie męski wieczór, a zabrudzenia zauważyłem dopiero po wyjściu z chaty. Panienkę tydzień później pukałem w domku na krótkim urlopie + nazywała mnie później często wilkołakiem, już nawet ogolonego xD A w dresie zawsze mam 19 lat, więc wyjebane xD Dodałbym do tego kombo jeszcze przykuc słowiański oraz zawsze piwko, najlepiej żuberka lub tyskie w łapie + tatuaż wychodzący na szyję.
 18. Daj spokoj, nie jestem w gimnazjum aby spotkanie się i potrzymanie za ręce miało jakaś wartość. Jestem starszy bo 35, więc różnica jeszcze większa niż zakładasz bo 15 lat. I to druga 20stka w tym miesiącu z którą się umówiłem, choć tej jakoś nie umiałem przepuścić, ale powoli wrzuciłem sobie w głowie na luz. Umówienie się z 8-10 lat młodszymi nie sprawia dużego problemu na samym etapie umawiania tylko u mnie to przedział 25 vs 35, a nie jak u Ciebie 19 vs 29.
 19. Ciekawe. Zaciekawiłeś mnie tym. Swoją drogą kiedyś studiowałem IT. Nie pracuję w zawodzie. Ale mam pomysł na pewien produkt. I kurde poległem...Nie umiem załadować bilbiotek Open CV do Pythona w windowsie 10. Pod Windowsem 7 32 bity działa. Ale na 10stce 64 bitowej nie chce to działać. Nie kumam o co chodzi. Chcę też ogarnąc uzcenia maszynowego z wykorzystaniem Czata GPT. Ehhh. Może ktoś pomoże?
 20. Zaczynam się uczyć robienia podstawowych assetów na Unreal Engine 5. Moim celem jest sprzedaż chociaż jednego w przeciągu dwóch lat nauki. Tak sobie myślę, jeżeli życie się do końca nie spierdoli. Ale to już chyba dla maniaków artystycznych i pasjonatów. Dopiero zaczynam, więc trudno mi powiedzieć, czy to ma sens zawodowy, ale do wizualizacji nawet się przydaje, wsparcie obróbki filmowej, produkcja gier komputerowych. No i możesz zacząć ze wszystkim za frajer i sprawdzić, czy Ci się podoba. Przytłacza na początku, ale warto chociaż jeden tutorial zrobić. Nie wiem, co z tego będzie, czy w ogóle coś, ale daję taką zajawkę w wolnym czasie pobawić się. Moim zdaniem to przyszłość multimediów. Nawet mnóstwo poradników po polsku.
 21. Idź w gruby trzydniowy pijacki maraton. Nie myj się. Zaczep na mieście jakiegoś typa w celu bójki. Załóż koszulkę z jakimś prowokoacyjnym wielkim napisem w stylu "jebać biedę", "pokaż cycka mała", "lubię bobry". Po takich trzech dniach z rozczochrą fryzurą, limem pod okiem, worami pod oczami oraz zajechanym stanem fizycznym idź do Lidla na zakupy w godzinach szczytu, kiedy każdy człowiek wraca z pracy na szybkie zakupy. Zapakuj koszyk po brzegi. Zrób awanturę przy kasie, że ten jogurt nie jest wagański tylko z dodatkiem nitrozaminy, lektyny, karagenu oraz zawiera siarczyny Zrobisz duży zator w kolejce. Gwarantuje, że dla każdej kobiety będziesz obiektem westchnień. Przecież one lubią chłopaków przebojowych. Na pewno nie zostaniesz NIEZAUWAŻONY! 😋
 22. W mojej branży startując " na swoim"- istnieje duże prawdopodobieństwo zjedzenia przez rekiny w branży. Trochę większe niż w innych sektorach. Co do firmy wujka i hydrauliki - możesz spróbować. Chociaż ( z tego co kojarzę z Twoich postów) programiście średnio się to może spodobać.🤔🤔 Z drugiej strony od wuja dostaniesz dużo wiedzy, porad. Bo ucząc się zawodu u Janusza - nauczy Cię tyle abyś za szybko o podwyżkę nie wołał. Od siebie polecam również kanał na YT - " Do roboty" i przejrzenie komentarzy, bo tam też można się co nie co dowiedzieć.
 23. Przetestuj ją: Napisz jej że śniło Ci się że ją dusiłeś i posuwałeś a potem obróciłeś wbijając twarz w poduszkę, ciągnąc za włosy. Jak będziesz w jakimś procencie na jej seksualnym celowniku to pociągnie temat. Jak nie to napisze żeś zbok i tyle. W tym drugim raczej wiesz co robić a co do pierwszej opcji mam wątpliwości. Swoją drogą łatwo wyrwać takie małolatki. Przykładowo takie koleżanki od córki kumpla od 17 do 24 które poznałem zawsze zarzucają aluzje (odważne są 😛) Taką łatwiej wychować do poważnego związku i nawet jak się zostawi taką to jest nauczona odpowiedzialności i wierności.
 24. @JoeBlue tylko dodam od siebie, że są metod obejścia tego. Są opcje kupienia kruszców bezpośrednio za krypto płacąc z portfela bez okazywania dokumentów, a co za tym idzie anonimowo (wprawdzie nie w PL, ale są miejsca w EU gdzie to zrobisz). Są opcje kupienia za krypto wirtualnych kart podarunkowych/ przedpłaconych Visa. Taka karta może mieć załadowane do 1k dolków, wymaga jedynie aktywacji przez internet, wpisując na stronie numer karty, kod aktywacji i kilka innych pierdół. Trzeba pamiętać, żeby kupować je od podmiotów mających siedzibę w USA, a to już domyśl się sam z czego to wynika Karty można używać do płatności online lub wypłaty z bankomatów. Można też kupić karty mastercard lub americanexpress za krypto. Mastera nie polecam, wiele stron odmawia realizacji płatności kartą podarunkową mastera, nie mam pojęcia czemu tak jest z Visa nigdy nie było problemów. Americanexpress nie testowałem. No i zostaje jeszcze trust lub fundacja w określonych miejscach na świecie, co jest najlepszą opcją, ale kosztuje.
 25. https://photos.google.com/share/AF1QipNsZevWjJIdGZtLJhCYvwrPoWF-38HfVk0Qy0oxOIsLxJDWI6weOKN7uZzp7D39kw?pli=1&key=NlE2M3JQdjkzMzBZM2FKdmc1VVBjc1JxTHpsX2pn Przykład Avasarali i jej zmodyfikowaneto sari z serialu the Expanse. Da się dostojnie z gracją i schludnie bez negliżu. Chodzenie z gracją No dobra pierwszy filmik na yt taki sobie.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.