Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Dziurawy podatek od nadmiarowych zysków? Spółki Skarbu Państwa mogą go ominąć "Danina od nadmiarowych zysków może wydrenować kieszenie wszystkich dużych firm. Tyle że akurat spółki Skarbu Państwa mogą znaleźć w niej lukę." https://www.rp.pl/budzet-i-podatki/art37123951-dziurawy-podatek-od-nadmiarowych-zyskow-spolki-skarbu-panstwa-moga-go-ominac Czyli podatek w praktyce dla firm prywatnych, niesamowite.
 3. To nie jest offtop, przeciwnie. Wciąż nie odpowiedziałaś na pytanie;) To, że nim jesteście jest z Twojej strony pragmatyczne. Sorry, ale ciepłych uczuć w tym nie widać. Lepszej gałęzi nie masz i się nie spodziewasz (a co, gdyby się jednak pojawiła?), jednak nie chcesz tworzyć że swoim mężem pełnej rodziny, stosując śmieszne wymówki* A to daje możliwość wymiksowania się w każdej chwili. Czysty pragmatyzm- brać co jest ale tak, by się zbytnio nie uwiązać konsekwencjami wyborów. Piszę to w oparciu o Twoje wcześniejszei obecne narzekania, gdzie b
 4. Today
 5. @Yolo Kończąc offtop - gdybym była pragmatyczna, to już dawno nie bylibyśmy małżeństwem. Tak, miałam swoje powody, za bardzo górnolotne. Tym bardziej po związku, w którym byłam "blee" dla drugiej strony, to (poznanie męża) było jak złapanie Pana Boga za nogi. Schematu nie powtórzę, bo... Nie ma szans na pojawienie się kogoś lepszego i zainteresowanego. Jestem przezroczysta dla mężczyzn (seksualnie), ale to w sumie plus w pracy z nimi. Naprawdę plus. Tym bardziej nie mam ochoty znowu zostać wybraną z racji tego, że jestem dobrą partnerką i kucharką. O qrwa, nie! Tym
 6. Yesterday
 7. Właśnie przeczytałem (prawie) cały wątek. Mega szacunek za te wszystkie działania, niejeden by sobie odpuścił a ty jednak się podjąłeś.To jeszcze nie koniec drogi.
 8. Niezły odkop tematu. @Druid w czasie pandemicznym zdążyłem załapać się sposobem na studencki kurs tańca towarzyskiego. O ile niektóre style tańca spoko, tak co do lasek się rozczarowałem. Spory wybór, ale mocno przeciętne panny, a jak nie to i tak nie zainteresowane poznaniem. Hipergamia współcześnie zbiera swoje żniwa, ale w tym roku też spróbuję. Może nawet by dla treningu jakąś urobić na FWB. Jako ciekawostka byłem też na shuffle dance i myślę teraz trochę o hip hopie, ale nie wiem czy mi to podpasuje. Sam nigdy nie lubiłem jakoś specjalnie tańczyć, a główna motywacją to podryw.
 9. W moim przypadku zacząłem w lipcu od 0 biegać, w sierpniu zapisałem się na listopadowy bieg niepodległości, jak nie będę się czuł na siłach, żeby wystartować to zrezygnuję z biegu i tyle.
 10. To może podryw na Kononowicza? Powiedz swojej przyszłej żonie, że byłeś ochroniarzem samego papieża
 11. No pewnie bo każda kobieta myśli całe dnie o chorych, brzydkich, niezaradnych mężczyznach😆 Acha kobieta 10 SMV zostawi dla ciebie Chada by patrzeć na twoją łysinę i mieszkać w klitce bo zawsze o tym marzyła🤣 Człowieku obudź się ze snu pod tytułem świat fantazji i urojeń.
 12. Serio, ktoś tu w ogóle czytał ten artykuł z linka? Przecież ten wyrok jest już uchylony przez SN.
 13. Z całym szacunkiem do twojej twórczości, ale takie wycieczki nieprzyzwoite nie są odpowiednie do osoby, która być może ma bardzo poważne problemy. Ja rozumiem że ma radykalne zdanie i my w tym i ja radykalnie się z tym nie zgadzamy, ale to nie powód do wyszydzania poglądów. Ludzie z problemami mają prawo je popełniać my nie powiniśmy ich obrażać żeby przypadkiem nie odsunąć od siebie na prawdę wartościowego człowieka.
 14. No jasne pełno na ulicach szczęśliwych mężczyzn, którzy tylko czekają do piątku by sie nawalić do odcięcia żeby zapomnieć jaki koszmar rozgrywa sie w ich czterech ścianach. Nic tylko się żenić i zaiwaniać na pasożyta😁 To nic nie rób ze sobą, wejdź w relacje z byle jaką kobietą, powiedz jej, że jesteś biedny, brzydki i nieudaczny to na pewno cie zrozumie i zaakceptuje😆 Przecież dla kobiet liczy się tylko wnętrze i dobre serduszko nie🤣? Tak a później skończysz jak bohater tego nagrania😂
 15. To mi się podoba, jak jesteś z Warszawki to poszukaj tej szkoły tańca Albo ten ale lepiej chyba od podstaw zacząć
 16. No ale co , w tym twoim korpo nie ma zadnej cwanej polki na produkcji ktora ci zrobi z doopy jesien sredniowiecza ? Napewno jakas zawiesi na tobie oko . Wystarczy sie tam tylko przejsc w garniturze w towarzystwie glownego poganiacza bydla na dziale . Pozniej ladujesz pare razy w kantynie w czasie przerwy i …. jestes ugotowany . Powodzenia . 👍
 17. @Strzała w tarczyMasz na to jakieś dowody , wyniki badań przed i po?
 18. No ten to ma pozycję senior developera czyli dobrze opłacanego robotnika w korpo, z którego zdaniem nikt się nie liczy. Charakter to ma wiecznie narzekający, flegmatyczny, cięzki w rozmowie jest. Nie wiem czy jego zona ładna czy nie.
 19. Dokładnie o tym mówiłem. Tylko jakoś do nikogo nie dociera ten prosty matematyczny fakt na poziomie podstawówki.
 20. Wyjazdy, wycieczki, wyjścia do znajomych, ubrania, ciuchy, wszystko o tobie wie, czasem warto, odczekać to, im mniej wie o tobie to nawet lepiej Powodzenia w łowach na rynku matrymonialnym w dzisiejszych czasach.
 21. a ile utrzymanie panny miesięcznie kosztuje? ja tu widzę nawet optymalizację kosztów, bo po ślubie można się przeprowadzić do 1 mieszkania i podzielić rachunki na pół. skoro jest tak jak z agresywną rasą psów to ja poproszę rodzinną, spokojną kobietę jak labrador jakiś czy pudel.
 22. A czy ktoś się tego domaga? Pytanie brzmiało- czy potrafiłabyś, patrząc w oczy mężowi, powtórzyć mu to wszystko tak, żeby wiedział że nie żartujesz? Powiedziałabyś mu, że gdybyś mogła cofnąć czas, nie wybrałabyś go? Bo takich kandydatów odradzasz. Mam wrażenie że tam gdzie ludzie widzą szczęście wspólnego dążenia naprzód, dorabiania się, Ty widzisz gorycz. Bo nie dostałaś w pakiecie. Druga sprawa, to jest Twój mąż. Wybrałaś go. Choćby był brzydki jak noc listopadowa, miałaś swoje powody. To, co czasem o nim piszesz to jest mocno wybrzmiewający bra
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.