Skocz do zawartości

Kolejny jebany dzien...


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny dzien ,obudzilem sie i chce zasnac...Kurwa depresja mnie dopadla..Nic mnie nie cieszy ,staram sie jak moge zeby wzbudzic w sobie pozytywne uczucia i nic ...Ta szara jebana Anglia +samotnosc =dobitka.Nie wiem jak sobie z tym radzic ,mam poczucie beznadzieji..Jak sobie radziliscie z takimi dniami? Bo u mnie coraz czesciej mnie to spotyka... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też siedzę w Anglii, przedemna jeszcze 4 tyg i wracam do Polski. Musisz się po prostu czyms zająć, nie traktuj anglii jako jakiegoś obozu pracy, gdzie tylko pracujesz i śpisz. Przeznacz jakąś część wypłaty na przyjemności, staraj się spędzać czas z ludźmi a nie samemu, staraj się nie siedzieć w wolnym czasie w domu. Jak masz dużo czasu to zacznij się uczyć czegoś nowego, ćwiczyć itp. Ja tak robię i dzień za dniem mija zajebiście szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale co z moimi talentami ktorych nie znam i nie wiem jak wykorzystac ...? Ilez mozna pracowac na etatach i tulac sie za praca ,dlaczego nie moge robic co do czego jestem stworzony ? Cos co przyuniesie mi satysfakcje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.