Skocz do zawartości

rozmowa kwalifikacyjna - powód zwolniennia z poprzedniej pracy


aras

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie idę na rozmowę i pracowałem poprzednio też w banku, akurat zamykali jedną komórkę w dużym mieście i przynosili do Nas, miałem szkolenie i akurat wtedy się rozchorowałem, ale przychodziłem na szkolenie, kilka dni później mnie zwolniono, z tego względu że się nie staram (nie robię notatek), a ja się uczę robiąc, a nie pisząc notatki. Teraz mam rozmowę w tej samej firmie na podobnym stanowisku i jest duże prawdopodobieństwo, że kierownictwo się zna. Koleżanka która znalazła mi tą pracę, pracuje w firmie pośredniczącej i jest rekruterem na pierwszy ogień, dała mi rekomendację do tamtego pracodawcy. Jak to rozegrać gdyby się mnie zapytali jak to było z tym zwolnieniem. Czytałem artykuły z pracuj.pl itp. ale może Wy będziecie mieli jakieś ciekawe pomysły lub podobne doświadczenia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zajefajnym banku pracowales jak z takiego blahego powodu powiedzieli Ci dziekuje. Nie ma to jak Polska kadra kierownicza, nawet za 100lat te same matoly beda tam pracowac tylko w nastepnym pokoleniu.

 

Wlasnie przegladnalem swiadectwa pracy i tam jest wyraznie napisane w jaki sposob ustal stosunek pracy. Zwolnili Cie czy to bylo za porozumieniem stron?

 

Nie ma co klamac, trzeba asertywnie, skoro moga znac sytuacje to mowisz prawde. Mieli watpliwosci do jakosci wykonywanych przez Ciebie obowiazkow, Ty nie zgadzasz sie z ich opinia/nie podzielasz, natomiast szanujesz to jakie kroki podjeli. Jestes tutaj bo pracy potrzebujesz i jestes w stanie udowodnic, ze do tego co robisz podchodzisz w sposob profesjonalny.

Edytowane przez Poziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.