Skocz do zawartości

Współczesne niewolnictwo


Paweł z N

Rekomendowane odpowiedzi

My naprawdę żyjemy w systemie kontroli (matrix). Dziś w radiowej trójce słyszałem, że około 1% ludzi świata włada 50% majątkiem świata. Z tego 1% ludzi około 10% ludzi włada 40% majątkiem świata, czyli 0,1% ludzi świata włada prawie połową majątku światowego. Ja myślę, że nieoficjalnie znacznie większym majątkiem, ale media tego nie powiedzą. To są właśnie ludzie, którzy kontrolują niewolników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja drogą mozemy sie poszczycic najlepszymi specjalistami od nastrojów na swiecie.popatrzcie.40milionów ludzi i kazdy jak na jedna modłe żyje od 1 do 20 bo watpie zeby hajs sie zgadzał od 1 do 1.ludzie zyją w tak ograniczonych ramach że jak zakumałem o co kaman to az sie zasmiałem jak podczas zrozumienia danej mnemotechniki :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wina systemu.przyzwolenie na to polaków bo nie maja na tyle poukładane w głowie czyli sa ograniczeni ze nie widzą innych wyjść z danej sytuacji.no i to zee z natury jestesmy leniwi.wkońcu praca umysłowa jest lepiej płatna i doceniana niz fizyczna.a ludziom sie nie chce ruszać łbem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wina wgranego oprogramowania.jestes nauczony zarabiania od do za tyle i tyle.posiadania tego i tamtego.prawdziwa miara sukcesu kurwa B) co bardziej kumaci otworza firme.i w tej ramie ludzie sa od małego do usranej smierci.uznaj mnie za  Tajlera Durdena czy jak mu tam było w fajt klubie.zainteresuj sie forexem.gpw

pieniądz ta dziwka nigdy nie spi.a mi czy tobie niezliczona ilość kasy spierdala.pomyśl jak ja złapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.