Skocz do zawartości

Moje sukcesy


Przemek1991

Rekomendowane odpowiedzi

Nie są to oczywiście spektakularne sukcesy, ale zawsze będą miały dla mnie szczególną wartość:

 

1. Zdanie prawa jazdy Kat. B za pierwszym razem - było to ponad 6 lat temu, ale wówczas był to mój podstawowy cel, który udało się osiągnąć za pierwszym podejściem,

2. Ukończenie studiów z wynikiem bardzo dobrym - ciężko pracowałem, by zdobyć dyplom. Wiele godzin poświęconych na naukę zostało uwieńczone bardzo dobrym wynikiem, zdobytym dyplomem i co ważne, szczerą dumą rodziców z mojego osiągnięcia,

3. Kupno auta za własne pieniądze - gdy zacząłem zarabiać na siebie, nigdy nie prosiłem się rodziców o pomoc finansową. Wolałem chwilowy dyskomfort, dla późniejszego komfortu. Wiele wyrzeczeń, i chwilami ciężka praca sprawiły, że udało mi się kupić za własne pieniądze swoje własne autko,

4. Przejrzałem na oczy w krytycznym momencie życia - chodzi rzecz jasna o uwolnienie się od toksycznej kobiety, która była o krok od zrujnowania mnie jako mężczyznę. Kosztowało mnie to nie lada nerwów i bardzo ciężkich chwil, ale dzięki głębokiemu zrozumieniu siebie i własnych potrzeb, udało mi się wyjść z tego pieprzonego matrixa, dzięki czemu teraz prowadzę życie na własnych warunkach i co bardzo ważne czuję się na prawdę szczęśliwy.

 

Jest jeszcze kilka ważnych kwestii, których jednak nie poruszę na chwilę obecną, ponieważ przede mną jeszcze sporo pracy. Jestem na dobrej drodze i wierzę w siebie. Kiedy uda mi się osiągnąć kolejne cele, bardzo chętnie podzielę się z Wami swoimi osiągnięciami :)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.