Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Przemek1991

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1188
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Przemek1991 last won the day on May 21 2018

Przemek1991 had the most liked content!

Community Reputation

1035 Świetna

About Przemek1991

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Mazowsze
 • Interests
  Kolarstwo, rowery, rozwój osobisty, książki Mario Puzo.

Recent Profile Visitors

3691 profile views
 1. Ja też uważam, że dużo taniej jest pójść do divy, niż bałamucić chuj wie ile czasu jakąś pannę, by dorwać się do jej gaci. Idziesz, płacisz i robisz swoje, prosta zasada, zero nieporozumień. A, że panna sobie zarabia w ten sposób... Cóż, każdy orze jak może.
 2. Oryginalny nie będę, ale chciałbym posiadać umiejętność takiej zdrowej i inteligentnej wyjebki na otaczającą mnie rzeczywistość
 3. @Jan III Wspaniały Tak działa genetyka i choćbyś stanął na ptaszku, to nic z tym nie zrobisz. Trzeba to zaakceptować i nie pozwolić sobie wejść na głowę Ja tam nigdy kasy na kobiety nie żałowałem, prędzej, czy później miło się panie odwzajemniały
 4. Przemek1991

  Pożegnanie

  Dotychczas pochowałem dwa psy, które od lat były w domu rodzinnym. Straszna sprawa, bardzo przykra. Przy obu płakałem jak dziecko, gdy wykonałem dołek i trzeba było tam psa umieścić. To byli członkowie rodziny, świetne stworzenia.
 5. Co kto lubi Bracie. Ja mam podstawową zasadę, że mężatek nie ruszam.
 6. On sam musi wyrazić chęć zmiany, w innym wypadku nawet sam Jezus go do tego nie zmusi. Jak siedzi dużo przed kompem, to daj mu adres forum, niech sobie chłopak poczyta.
 7. Zgodzę się z Tobą, że nie powinna przeglądać Twojego telefonu, ale zapamiętaj, że kobieta nie kieruje się logiką. A tak na przyszłość, to staraj się wylogowywać ze wszelakiego rodzaju forum, czy innych portali w momencie gdy ich nie używasz.
 8. @misUszatek Jest sporo prawdy w tym co napisałeś, ale jeśli chcesz założyć rodzinę, to mimo wszystko nie zamykaj się na taką opcje z racji faktu, że trafiłeś na forum i dowiedziałeś się bolesnej prawdy. Taka wiedza może zadziałać na Twoją korzyść, pod warunkiem, że będziesz potrafił ją wykorzystać Kobiety to fajne istotki, ale trzeba nauczyć się z nimi postępować Wszystkiego dobrego w nowym roku !
 9. Nic nie jest niemożliwe. W przypadku zakochania jest to praktycznie na zawołanie do zrobienia, grunt to utrzymać mocne uczucia, kiedy mija haj hormonalny.
 10. Jak dla mnie kobieta ewenement, osobiście nie spotkałem jeszcze takiej, która nie chciałaby rodziny. Miej na uwadze to, że one mają w sobie głęboko ukryty instynkt macierzyński, dlatego prędzej, czy później da on w końcu o sobie znać
 11. @Rexer Jeżeli Ci się podoba, i masz ochotę rozwijać tą znajomość to działaj, ale miej głowę na karku. Nie daj się zbałamucić
 12. Wystarczyło mi tylko to zdanie, by zrozumieć Twój problem. Nie czujesz się komfortowo sam ze sobą, dlatego poszukujesz szczęścia u innych ludzi, uzależniasz swoje dobre samopoczucie od uwagi drugiego człowieka, ale to podstawowy błąd. Musisz zrozumieć, że nikt nie będzie w stanie zapewnić Ci szczęścia jeśli Ty sam siebie nie będziesz w stanie obdarzyć miłością. Kobiety przychodzą, i odchodzą, nigdy nie będziesz miał pewności, że zostanie z Tobą do końca życia. Zaskoczę Cię, masz taką osobę cały czas przy sobie. Jesteś nią właśnie Ty, tylko sobie tego jeszcze nie uświadamiasz. Przeczytaj sobie Przebudzenie de Mello. Ta książka dosłownie wyrwała mnie z butów i otworzyła oczy na wiele istotnych kwestii.
 13. WTF ? No tak, bo przecież nie ma odpowiedniejszej pory i bardziej cywilizowanego miejsca Jak dla mnie temat fejk. Szukanie atencji i współczucia. Żenuaaa
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.