Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Przemek1991

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1223
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Przemek1991 last won the day on May 21 2018

Przemek1991 had the most liked content!

Community Reputation

1076 Świetna

About Przemek1991

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Mazowsze
 • Interests
  Kolarstwo, rowery, rozwój osobisty, książki Mario Puzo.

Recent Profile Visitors

4263 profile views
 1. @PIGUŁKA Ja jestem przed 30-stką, ale trumny sobie jeszcze nie szukam Każdy ma inne podejście do tematu. Osobiście znam kilka kobiet, które przekroczyły 40 lat, i wyglądają tak, że faceci na ich widok salutują Kwestia gustu i ogólnego podejścia do życia.
 2. Cóż... Potrójny dekalog, argumenty nie podważenia Nie chcę krytykować samotnych matek, bo nie mam w zwyczaju wrzucać wszystkich do jednego worka. Osobiście nie wyobrażam sobie związku z taką kobietą, z racji faktu, że nie byłbym w stanie zaakceptować cudzego dziecka i kochać je jak swoje, a po drugie, nie udało mi się jeszcze spotkać single - mom, która nie miałaby poważnych zaburzeń psychicznych, co jak doskonale wiemy zawsze prowadzi do katastrofy. Dziecko takiej kobiety po ukończeniu 18 roku życia zawsze może Ci powiedzieć żebyś się pierdolił, bo nie jesteś biologicznym ojcem, nawet jeśli byś mu skrawek nieba dał. Ryzyko inwestycji zbyt wysokie w moim mniemaniu.
 3. Nawet nie wiesz ile jest mężatek, które ja bym wygrzmocił Jeżeli Cię to teraz niepokoi to pogadaj z kumplem, nie dramatyzuj, tylko powiedz, żartobliwie, że doceniasz gest kumpla, ale akurat to marzenie mu się nie ziści
 4. To ja odpowiem na pytanie, ale z męskiej perspektywy, a więc w nowo poznanej kobiecie najbardziej odstrasza mnie: - tatuaże, - papierosy (nienawidzę), - "uliczny język", czyli teksty typu: siema, elo, masz szlugi, przeklinanie, itp... - nadwaga, - zbyt mocny makijaż, - brak kultury osobistej, - brak zainteresowań i własnych poglądów. Ostatnio poznałem pewną dziewczynę. Ładna, zgrabna, okular na twarzy co mnie osobiście bardzo kręci, ALE... pali fajki... Nosz kurwa mać tak mi to przeszkadza i psuje jej wizerunek w moich oczach, że nawet ten okular nie ratuje sytuacji
 5. Nie chce mieć kontaktu, to uszanuj decyzję, ale nie bądź pizdeuszem na każde zawołanie. Będzie chciała to sama się odezwie, a jak nie... Po co Ci kobieta, które z byle gówna robi awanturę ? Myślisz, że w przyszłości będzie lepiej ? Już teraz pozwoliłeś jej na takie wybryki, ciężko będzie teraz odwrócić kartę. Szanuj się Bracie !
 6. Eee tam Panowie, przecież to jest oczywiste, że mając za kobietę nawet super modelkę, i tak Nas będzie ciągnęło do innych. Natury się nie oszuka :D
 7. @Pola90 Uwierz mi, że jak żyje 28 lat na świecie, tak na oczy nie widziałem murzynki. Rasistą nie jestem, ale moim zdaniem nie ważne czy biała, czy czarna, sterują Wami te same schematy. Każda kobieta w łóżku jest inna, nie wszystkie przecież muszą lubić dziki seks.
 8. Jasne, że można. Do polerki, uwierz mi, że działa cuda. Ojciec ostatnio oddał Passeratti na taki zabieg i na prawdę robi robotę, a lampy były w opłakanym stanie. Koszt to jakieś 50/60 zł o lampy.
 9. @Brat Jan Skoro zadaje Ci takie pytanie tuż po oralu, to znak, że dobrze działasz bo pańcia ma jakieś obawy, tak to sobie tłumaczę No właśnie Bracie, jesteś z nią szczęśliwy?
 10. Otóż to Bo prawdziwe szczęście ma się w sobie, i żadna kobieta tego nie zapewni. Panie są tylko inicjatorkami miłych doznań, i nic więcej Osobiście podążam tą drogą już trochę czasu, i również zauważyłem u siebie silną poprawę kilku aspektów życia, z naciskiem na większy spokój wewnętrzny, i odnowienie mojej pasji (rowery), która mocno przygasła, gdy całą uwagę poświęcałem kobiecie
 11. Normalni ludzie nie piorą brudów publicznie, bo to jest po prostu żałosne. Trochę tu za mało informacji by móc napisać coś więcej, oboje są idiotami, bo nie potrafią rozsądnie pogadać w cztery oczy, tylko prowadzą internetową wojenkę, która ich jeszcze bardziej pogrąża.
 12. To forum jest miejscem, do którego bardzo często trafiają faceci szukający pomocy, po bolesnych doświadczeniach życiowych, więc ciężko oczekiwać od nich tryskającego optymizmu. Nie zgadzam się z twierdzeniem, że jesteśmy zgorzkniali, osobiście nazywam to zrzuceniem klapek z oczu i odkrywaniem prawdy. Dla kobiet to jest kąśliwa sprawa, bo przedstawia się tutaj prawdziwą naturę kobiet i relacji w ogóle, a prawda zawsze w oczy kole Nie zrozum mnie źle, lubię kobiety, jesteście fantastyczne i bez Was świat były nudny, ale każdy mężczyzna ma prawo, baa, ma OBOWIĄZEK wiedzieć jaka jest Wasza natura, by móc żyć świadomie i szczęśliwie. Dzięki za audiencję. Bez obioru !
 13. Dobrze prawisz, to może być wstęp do czegoś głębszego, może się temat ciekawie rozwinąć
 14. Ooo Bracie, tego co kobiecie "siedzi pod czupryną" to nawet najwięksi filozofowie nie wiedzą Jeśli autor tematu jest gotów ponieść stratę w postaci kobiety, to śmiało może związek kontynuować, tylko tak jak wspomniałem, należy wyostrzyć swoją uwagę co do jej zachowania. Jeśli takie akcje będą się powtarzać, będzie to fundamentalny sygnał, że pora spierdalać
 15. Bada grunt, cwana bestia Taka jest natura kobiet, musisz być gotowy na taką ewentualność, ale nie okazuj słabości Twoja reakcja była jak najbardziej pozytywna. Moim zdaniem nie jest to jeszcze powód do ucieczki ze związku, ale na pewno jest to swego rodzaju sygnał do zwiększenia swojej uwagi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.