Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

drakula

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About drakula

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Eeee? Chyba żałuję, że się tu zarejestrowałem...
 2. O co Ci chodzi, kolego? znamy się?
 3. Chadzam dość często po divach, bo lubię seks z wieloma kobietami. Niedawno byłem w jednej agenturze - 120 zł za numerek, niestety z pozycjami ciężko, dają do wyboru tylko jedną, masz włożyć i spadać, choć jak dopłacisz 5 dych, to masz wybór pozycji. Czasem za 2 stówki można dostać spotkanie godzinne na GFE. Tak czy siak, 120 zł to całkiem niezła cena jak ma się ciśnienie, a czasem wybór jest ciekawy, raz trafiłem na śliczną blond wysoką Ukrainkę. Anyway, ostatnio byłem w takim przybytku - jak zwykle kolejka szwagrów, ruch jak w ulu. Jeden wychodzi i następny hehe. Panowie, założyłem ten temat aby przestrzec tych którzy chcą korzystać z płatnych Pań, a myślą o portalach typu erodate, datezone, itd. To są tak naprawdę portale nieróżniące się za wiele od portali randkowych. Atencja lasek kosmiczna, napiszesz coś - odczyta za parę godzin. Do tego limit wiadomości - bodajże jedynie 3 na dzień, jak chcesz więcej, musisz już płacić. Laski mają tam spory wybór, a że z natury są leniwe, to nie chce im się nawet umawiać na spotkania - wystarczy im leżenie podniecanie się ilu mają chętnych samców i samozaspokajanie piczy. Zdecydowanie nie polecam. Jak jesteś konkretnym gościem co chce zapłacić i ruchać a nie tracić czas, energię - tylko divy. Dzwonisz, umawiasz się, płacisz i masz. Bez pierdolenia.
 4. Od jakiegoś czasu czytam forum, forum pokazał mi jeden kolega gdy mój związek był w rozsypce, miło mi do Was dołączyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.