Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Lektor

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Lektor

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przy całym szacunku dla Pana Witolda Gadowskiego, ale on jest kiepskim kandydatem na prezydenta. Lubię słuchać jego punktu widzenia, ale pod względem dyplomatycznym, to on się nie nadaje. Rozumiem jego punkt widzenia, ale w świecie dyplomacji obowiązują inne reguły, a on zbyt mocno ideologicznie podchodzi do wielu spraw. Poza tym on popiera PIS, po co miałby robić konkurencją dla PAD? Pewnie tak, będzie, że największe partie wystawią swoich liderów, ale jeżeli tak się stanie, to raczej Duda wygra. To musi być ktoś bez skazy. Gdy tylko pojawi się kandydat, wiecie jak ruszy machina propagandowa TVP? Dlatego też Tusk zrezygnował z kandydowania, bo wiedział co by się działo. Dlatego też PSL poszedł z KUKIZEM, bo miał doświadczenia z kampanii do Parlamentu Europejskiego, jak cały czas TVP wyciągała PSL-owi, że popiera gender, LGBT i inne rzeczy firmowane przez lewicę. Przypomnę, że w KO były środowiska lewicowe, PO oraz PSL. To było cały czas wałkowane, aby zniechęcić ludzi do PSL. Oni się tego przestraszyli, bo im spadało w sondażach przez to. Wieś, w którą oni celują jest bardzo podatna na manipulacje. W wyborach prezydenckich będzie to samo, tylko razy 5. Dlatego to musi być kandydat teflonowy, aby te wszystkie media należące do PIS-u nie miały do czego się przyczepić. A umówmy się, Jaro Kurki jest specjalistą od propagandy. Wystarczy dać mu człowieka, a on wyciągnie mu jakiegoś sąsiada, który miał syna, który kiedyś był skazany za jazdę po pijanemu. To będą tego rodzaju metody. Bartłomiej Radziejewski moim zdaniem spełnia kryterium teflonowości, kompetencji. Ma zdefiniowaną polską rację stanu pod którą ja się osobiście podpisuję. Opcjonalnie mógłby to być jeszcze Robert Gwiazdowski, do którego też w zasadzie nie można byłoby się przyczepić. No i jest już wstępnie rozpoznawalny. Posiada barwny język, jest pozytywnym człowiekiem. Budzi pozytywne emocje. Pytanie tylko czy partie, które wiadomo jak działają się na to zdecydują?
 2. To są wszystko zgrane karty A co powiecie o takich kandydatach jak np: 1. Jacek Bartosiak - specjalizuje się w geopolityce, niezwykle kompetentny: https://twitter.com/BartosiakJacek 2. Bartłomiej Radziejewski - współtwórca Nowej Konfederacji: https://twitter.com/radziejewski
 3. Jak w temacie, Tusk zrezygnował. Kto waszym zdaniem powinien wystartować i mieć przy tym możliwie jak największe szanse na zwycięstwo?
 4. Ale żebyście mieli pełny ogląd sytuacji: ona twierdzi, że zostawiłem jej telefon, a print screeny w pozwie rozwodowym pochodzą z komputera stacjonarnego. Mało tego, ktoś prawdopodobnie jej pomagał, bo to nawet nie jest jej komputer, tylko w pasku narzędzi widać skróty typu "jak stworzyć serwer" itd. Czyli pewnie poszła na komendę, powiedziała, że zostwiłem jej telefon (co jest bzdurą), ale idąc dalej, to skąd wzięła print screeny do pozwu z moich konwersacji z innymi osobami, które pochodzą z print screenów z komputera stacjonarnego? Dodam, ze byliśmy w separacji, nie mieszkaliśmy ze sobą. Kolejna sprawa - lokalizator GPS, który też zgłosiłem na policji, posiada kartę sim. Podejrzewam, że karta jest zarejestrowana na nią (już po rozwodzie jesteśmy, samochód jest mój prywatny, nic nas nie łączy). Jak to wytłumaczy? Że co? Pozwoliłem jej zamontować lokalizator GPS? Poza tym po tym całym przesłuchaniu stała się dla mnie miła, zmieniła podejście. Ma więcej woli do tego aby się dogadać w sprawie obniżenia alimentów oraz opieki nad dziećmi. Sama proponuje mi widzenia z dziećmi. Czyli to coś, co na nią działa, bo widzi, że mogą być z tego nieprzyjemne konsekwencje.
 5. Wg mnie również. W związku z tym, jak wnioskować o to, aby ścigali z artykułu 190kk? Pismo wysłać? Udać się na komendę, w celu złożenia prośby w tej sprawie? Jaka jest formalna, skuteczna procedura ku temu?
 6. Miałem jakiś czas temu taką sytuację, ze moja ex włamała się na facebooka, i materiały w ten sposób zdobyte wykorzystała w pozwie rozwodowym oraz alimentacyjnym. Zgłosiłem sprawę na policję, przedstaiwłem dowody (facebook ma możliwość dostarczenia historii - łącznie z informacją kto i kiedy, z jakiego IP, komputera itd się logował). Ja wówczas byłem za granicą. Poza tym materiały które wykorzystała, print screeny są w aktach sprawy rozwodowej - wiec ewidentny dowód, że to ona. Dostałem wczoraj listem z komendy informację, że wszczęte zostało postępowanie w tej sprawie z artykułu 267 paragraf 1 k.k w zw z art 12 k. k. Zostałem pouczony, że mam możliwość uzyskania kopii akt sprawy, sporządzania fotokopii itd. Jest też info, że o sposobie zakończenia zostanę powiadomiony w odrębnej wiadomości listownej. I teraz pytanie, co mogę jeszcze w tej sprawie zrobić, aby jej nie umorzyli? Wiem, że moja ex była już na przesłuchaniu w tej sprawie, więc pewnie są jej zeznania. Chciałbym to również połączyć, ze sprawą o której wcześniej pisałem, a że byłem śledzony z wykorzystaniem lokalizatora GPS: https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/23837-znalaz%C5%82em-lokalizator-gps-z-kart%C4%85-sim-w-samochodzie-jestem-%C5%9Bledzony/ Jak to dalej pociągnąć, aby organy ścigania nie ukręciły łba tej sprawie? Dodam, że już pisałem skargę do Komendy Wojewódzkiej Policji, w sprawie przewlekłości postępowania, to pomogło, bo od razu wysłali pismo, że wszczęte zostało postępowanie oraz moja ex zostąła przesłuania. Jakie mam jeszcze możliwości w tej sprawie - dodam, że muszę to robić sam, bo nie stać mnie za bardzo na adwokata.
 7. U mnie jest zupełnie inna sytuacja - jestem po rozwodzie, nic mnie z ex nie łączy. Auto jest w 100% moje. Masz błędną logikę. Idąc tym tokiem rozumowania możemy całkowicie zrezygnować ze swojej wolności osobistej, bo przecież jak ktoś nie ma nic do ukrycia, to nie powinien mieć zastrzeżeń. Dajmy więc prawo do podsłuchiwana, dajmy wiec prawo, że każdy będzie miał wgląd w przelewy bankowe - bo przecież nic nie mam do ukrycia. Nie, to tak nie działa. To jest nękanie. Nie odpuszczę. Może w Twojej sytuacji się nie da - u nie się da.
 8. Załóżmy, że wynajęła firmę detektywistyczną. Pewnie łazili za mną i robili zdjęcia. I co, może w sądzie wykorzystać, że co? Że byłem na urlopie z inną kobietą? Że pracuję? Przecież pracuję, mam umowę.
 9. Wydała 600 zł na go gówno. M. in. na to idą alimenty które płacę k... jego mać.
 10. Ciężko stwierdzić, bo się na tym nie znam. Podejrzewam, że musi być to jakieś wewnętrzne zasilanie. Nie otwierałem tego. Podsyłam jeszcze kilka zdjęć tego urządzenia. Ono było owinięte taśmą izolacyjną w kolorze czarnym, tak jak na pierwszym zdjęciu. Po zdjęciu taśmy jest to urządzenie takie jak tutaj w na zdjęciach. Nie było to na pewno podłączone do zasilania samochodu, musiało mieć jakąś baterię wewnętrzną.
 11. Generalnie to jest element stalkingu - tak mi się wydaje. Bo włamała mi się jakiś czas temu na pocztę - co też zgłosiłem na policję - wyciągi z tych wszystkich adresów IP z których się logowała (np swojego domowego - bo ona ma Orange w domu, a adres IP również wskazywał na dostawcę Orange - poza tym geolokalizacja by się zgadzała). Teraz ten nadajnik GPS, który też zgłosiłem na policję. Wysłałem jeszcze opis tej sytuacji do Komendy Wojewódzkiej i do Ministerstwa Sprawiedliwości. Generalnie nie mam żadnego odzewu z wyżej wymienionych służb. Mści się na mnie, bo to ja poprosiłem o zakończenie tego małżeństwa. Co mogę jeszcze zrobić, aby ktoś coś w tej sprawie zrobił? Prasa -poważnie zastanawiam się nad tym, tylko gdzie to opisać? Bo tych smaczków, które ona mi serwuje jest dużo więcej.
 12. Nie porzuciłem tego tematu, tylko przez jakiś czas nikt nie odpowiadał, więc myślałem, że to wszystko co macie do powiedzenia. Pierwsze zdjęcie przedstawia czujnik GPS od frontu, a drugie po usunięciu taśmy izolacyjnej, z profilu. Na czujniku nie było żadnych napisów i innych znaków identyfikacyjnych. Nie chciałem go otwierać. W sobotę wieczorem uzyskałem ostatnią odpowiedź od was, później przez 2 dni nic. W niedzielę pojechałem więc z tym na policję złożyć doniesienie o nękaniu. Zostawiłem u nich też to urządzenie. Bo co miałem zrobić? Tak, osoba która mnie śledziła, już pewnie wie, że lokalizator jest na policji. Mówiłem, aby nie zwlekali. Powiedzieli, że ślad zostaje w internecie, i są w stanie namierzyć tą osobę. Oczywiście, że są w stanie, pytanie tylko czy będzie z ich strony wola ku temu. Zakładam, że robiła to ona lub za pośrednictwem detektywa. Kasę na niego ma, bo płacę przecież duże alimenty, więc ma z czego finansować swoje akcje.
 13. Zakładam, że musiała się do tego nieźle przygotować. Czyli trzeba zakładać, że zrobione to wszystko jest na tzw słupa. Dzwoniłem na policję i oni mi powiedzieli, żeby się zgłosił na komendę - oni oddadzą do techników. Ale jak to zrobię, to na 100%, ta osoba będzie wiedziała, że doszło do wsypy i pewnie zacznie zacierać ślady. Czy faktycznie jest tak, że oni będą w stanie namierzyć kto odbierał sygnał z tego urządzenia? Podejrzewam, że ma dodatkowy fejkowy telelefon do tego celu, być może zarejestrowany na jakiegoś słupa. Trzeba tak zakładać. Pytanie, czy jeżeli dobrze się do tego przygotowała, to jest w stanie, że służby do niej dotrą? Zwłaszcza, że miałem groźby od jej rodziny. Co ewentualnie mówić na komendzie, aby rzeczywiście coś z tym zrobili? Z tą bomba - trochę za późno, bo już to zdemontowałem, ale pomysł bardzo dobry. Pewnie w kilka chwil zostałaby namierzona.
 14. Bracia, potrzebuję waszej pomocy i dobrej rady. Niedługo mam sprawę o obniżenie alimentów, z bardzo wysokich na raczej średnie krajowe. Ex robi wszystko, aby tak się nie stało. Oczywiście szantażuje dziećmi, ukrywa dochody (oficjalnie nie pracuje, a w rzeczywistości wszystko jest robione przez jej mamę, na którą założona jest działalność gospodarcza). Włamała mi się na portal społecznościowy, odczytując moje prywatne wiadomości - sprawa trafiła na policję, ale od 2 miesięcy nie otrzymuję od nich wiadomości, więc pewnie to wkrótce umorzą. Generalnie znamiona stalkingu. Ostatnio maiłem kilka dziwnych spotkań z byłą, jechałem autem, i nagle ona wyjeżdża z przeciwka. Jakaś tam pipdówa. To mi dało do myślenia, że to nie może być przypadek. I jak się okazuje, nie był to przypadek. Przyjrzałem się podwoziu w moim aucie i znalazłem coś takiego (zdjęcia dodane do posta), lokalizator GPS z kartą SIM Nie otwierałem jeszcze i nie zaglądałem do środka, bo mam nadzieję, że znajdują się tam czyjeś odciski palców (mojej ex lub kogoś kto jej pomaga). Urządzenie było oklejone taśmą izolacyjną. Po jej zdjęciu jest coś takiego jak na drugim zdjęciu, czyli lokalizator z podłączonym magnesem neodymowym, widoczna też jest karta sim (pewnie na kogoś musi być zarejestrowana - pytanie na kogo, może jakiegoś detektywa wynajęła, ale nie sądze, aby detektyw odwalił taką amatorszczyznę - chociaz kto ich tam wie). Czy ewentualnie Policja będzie w stanie pomóc, jeżeli się tam zgłoszę? Pytanie, jak do tego podejść? Jak to rozegrać? Tak, mimo że jesteśmy po rozwodzie, to wiele o mnie wie, mimo, że staram się ukrywać jak mogę. Wie o mojej partnerce, wie, że byłem ostatnio na urlopie na mazurach (oczywiście wytknęła mi, że na dzieci to nie mam - a na wakacje to sobie jeżdżę), podczas gdy płacę jej 2800 zł zasądzonych alimentów na dwóję dzieci + plus sporo czasu spędzałem z dziećmi na wakacjach, co kosztowało mnie też sporo pieniędzy. Generalnie podręcznikowy przykład pijawki, wykorzystującej aktualny system prawny, aby mnie udupić. Dodam, że za około miesiąc mam sprawę o obniżenie alimentów (wniosek złożyłem w czerwcu, a dopiero w październiku wyznaczyli pierwszą rozprawę).
 15. Zarejestrowałem się, bo chciałbym uzyskać pomoc w pewnej kwestii, jestem śledzony, przez ex żonę i chciałem się poradzić co z związku z tym można zrobić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.