Jump to content

Jeszcze Biały Rycerz

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

0 Neutralna

About Jeszcze Biały Rycerz

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niestety nie próbowałem, moment na tinderze kilka rozmów, ale przyszly studia i stwierdziłem, że nie mam czasu, ale chyba będę musiał spróbować.
 2. Witam ponownie, przechodzę lekki kryzys. Od dodania mojego tematu nie nawiązałem z ex żadnego kontaktu, raz się minęliśmy na chodniku, było krótkie cześć i tyle, oraz ex napisała, czy mógłbym jej wysłać paragon od prezentu co jej kupiłem, bo chce dać na reklamację, wysłałem paragon bez żadnego cześć ani na razie. Niestety nie ma dnia, żebym o niej nie myślał, kilka razy mi się śniła, jest to męczące. Jeszcze dziś miałem niemiłą sytuację na obiedzie, gdyż ex pracowała z ciocią nad biznesem, spędzały dużo czasu i się lubiły. Od zerwania nie wiem dokładnie jak idzie i czy ex nadal pra
 3. Zerwała 3 miesiące temu, wznowiła kontakt 2 tygodnie i po kilku dniach urwałem z nią kontakty.
 4. Dzięki za opinie i rady, spędziłem z nią praktycznie całe liceum i 3 lata studiów, po zerwaniu emocje były ogromne i ewidentnie mną dyktowały. Minęło trochę czasu nadal o niej myślę, ale już staram się przeczekać emocje i wszystko przemyśleć, uważam, że się zmieniam, a wszystko dzięki forum i polecanych książkach i artykułach.
 5. Niestety temat złożony. Wychowała się bez ojca, a musiała opiekować się jego matką, która była bardzo specyficzna. Od ponad roku chodzi do psychiatry, ciężko na studiach było i cała sytuacja rodzinna sprawiła, że była bardzo zmienna i niestabilna. Wtedy starałem się ją wspierać i się zżyłem, terapia zaczęła dawać efekty i zwróciłem uwagę na to, że zerwała jak już w miarę wszystko było w porządku.
 6. Wydaję mi się, że wróci do swojego chłopaka, z którym była po tym jak ze mną zerwała, sama mówiła mi, że może z nim być kiedy chce, bo to on podobno się w niej zakochał. Więc mam nadzieję, że się nie odezwie.
 7. Moja dziewczyna rzuciła Mnie 3 miesiące temu. Na forum trafiłem z polecenia kolegi około miesiąc temu. Czytam dużo wątków i staram się cenne rady wprowadzać do mojego życia, ale niestety teoria to jedno a praktyka drugie. W skrócie opiszę moją relację. Byłem z nią od 1 klasy liceum do 3 roku studiów, ona jest rok starsza. Przez pierwszy rok było doskonale, nasz najlepszy okres podczas całego związku. Po okołu 1 roku ex stała się chorobliwie zazdrosna, usuwanie koleżanek z Facebooka itp. Nie pamiętam ile to trwało, ale miałem dość tego wszystkiego i zerwałem. Po jej namowach zeszli
 8. Mam 22 lata i chciałbym zdobytą tu wiedzę umiejętnie wprowadzać w moje życie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.