Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

impl

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About impl

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To nie jest tak że celuję w młodsze. Kilka razy była u mnie w pracy i tak mi wpadła w oko że chodziłem nieprzytomny po ścianach Po którejś z wizyt podczas której była obsługiwana przeze mnie napisałem smsa z zaproszeniem - zupełnie nie myśląc o różnicy wieku, dalej już znacie historię. Też rozważałem wariant medium i tak też zrobię. Dziękuję za bardzo rzeczową odpowiedź.
 2. Jestem po 40, mam gdzie mieszkać, mam oszczędności, sportowe auto i motocykl Na siłkę nie chce mi się iść i nie, nie jestem grubaskiem Jestem nieśmiały w stosunku do kobiet które mi się podobają, jak laska mi się średnio podoba to jest znacznie łatwiej.
 3. profil normalny z imienia i nazwiska ok, to że brak mi pewności siebie już ustaliliśmy, więc nie musicie już po mnie jechać pytanie zasadnicze, czy i jak to naprawić ?
 4. ok, chętnie wezmę się konkretnie do roboty Dodam jeszcze że dziewczyna jest bardzo spokojna, to mnie mocno hamuje. I nie, nie jest spokojna bo ja jej nie kręcę, widziałem kilka razy (nie prywatnie) i zawsze jest zdystansowana, spokojna, opanowana, sprawia wrażenie niedostępnej w stosunku do wszystkich. Jakiś kontakt był, w teatrze objąłem ją delikatnie i szepnąłem że ładnie wygląda. Dotknąłem ją kilka razy przy różnych okazjach, buziak w policzek na do widzenia. Tak wiem ha ha ha. Co Waszym zdaniem powinienem zrobić ? Do stracenia już nic nie mam.
 5. Ok panowie, dziękuję za otwarcie oczu, niektórzy może troszkę za bardzo stosują terapię szokową, ale ok Dawno nie randkowałem i ewidentnie potrzebuję pomocy, pomimo że stary koń ze mnie i powinienem to wszystko już wiedzieć. Szkoda tylko że nie zawitałem tutaj wcześniej na nauki, bo świetna panna przeszła mi koło nosa - od 10 lat na taką nie trafiłem :/ Czeka mnie dużo lektury tutaj i praktycznej nauki.
 6. sry nie każdy rodzi się z umiejętnością podrywu wiem że mam w tym duże braki pomimo że jestem dorosłym facetem i dawno powinienem założyć rodzinę Tutaj masz rację, bo faktycznie nic się nie wydarzało, bo buziaka w policzek to mogę dać każdej Widzę że terapia wstrząsowa Rozumiem że w walentynki olewam ją ?
 7. Cześć Panowie Byłem z panną na randce, 2 tyg. później w teatrze, trochę smsów w międzyczasie, więc wysłałem jej zaproszenie na FB. Zaproszenia nie przyjęła ... Myślę sobie słabo i dałem sobie chwilę odpoczynku z pisaniem do niej. Po 3 dniach ona zaprasza do kina na film "1917" - może żadna z koleżanek nie chciała na to iść ? Poszliśmy, obejrzeliśmy, chwila gadki i poleciałem na imprezę z kolegami - o czym wcześniej wiedziała. Tydzień później ja zapraszam do kina. Po kinie jakaś tam herbatka w kawiarni i tym razem ona jest umówiona i leci dalej. Cały czas zastanawiam się dlaczego nie zaakceptowała mojego zaproszenia, a wiem że korzysta z FB, może nie dużo ale zagląda tam. Więc w końcu piszę na ten temat SMSa, że może zaakceptuje zaproszenie FB z przed 2 tygodni, dla wygodniejszej komunikacji Zaakceptowała i odpisała tak: " Hej, sorry ale w ogóle nie zorientowałam się ze to Ty jak wysłałeś zaproszenie, a jak kogoś nie kojarzę to nie akceptuje " Serio ? Nie skojrzyła zaproszenia z moją osobą (fakt zdjęcie mam nie do poznania) ? Dziewczyna mądra, inteligenta, wykształcona i tak słabo kojarzy fakty/imiona ?! WTF ? Chyba bardzo słabo zapadłem jej w pamięć ... Robię dramę o nic czy faktycznie jest coś nie halo ?
 8. Zawitałem tutaj bo ... naturalnie mam problem damsko-męski i chciałbym go rozwiązać Trochę już poczytałem tutaj, a o swojej historii napiszę w odpowiednim miejscu. Pozdro
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.