Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Turoń

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Dobra

About Turoń

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wie że mi na niej zależy, ale teraz nie mogę zwrócić na siebie jej uwagi. Bo wszystko zgarnia 60 kilowa cipa która robi lachy. Ona też jest nim zachwycona i dlatego doprowadza mnie to do szału.
 2. Może za bardzo mnie poniosło, ale po prostu nie ogarniam zachowania tych dziewczyn. Nie jestem jakimś Herkulesem ale ten kolo jest kompletnie niemęski. Próbowałem nawet jakoś z nim pogadać o tym żeby się ograniczył ale on udaje że nie wie o co mi chodzi albo mówi że to nie jego wina. Wszystkie nowopoznane laski do niego lgną nawet po tym jak przyznał się że zrobił kiedyś laskę jakiemuś chłopakowi. Kiedy go wyśmialem po prostu wzruszył ramionami i się głupi uśmiechnął. Nie mogę zmienić towarzystwa bo jest tam kobieta mojego życia a przy nim czuje się ciągle jak kretyn. Mam z nim pogadać jakiś czy jak? Na serio nie wiem jak to ogarnąć.
 3. Cześć. Jestem nowy na forum, ale chciałem się z Wami podzielić sytuacją którą wku$$ia mnie do białości. Jestem normalnym dobrze zbudowanym facetem i mam 25 lat. Niedawno jedna z koleżanek, która bardzo mi się podoba wprowadziła do naszego grona znajomych gościa ktorego kompletnie nie trawię. Jest starszy ode mnie o 2 lata a wygląda jak 15 letni chlopak. Typowy metroseksualny z dłuższym kreconymi włosami i grzywką. Strasznie dziwny i wkurzajacy typ. Swobodnie rozmawia z laskami ale w ogóle ich nie podrywa. Jakby nie obchodziła go ich seksualność. One traktują go jak koleżankę i gadają o nim ze wszystkim. Gdyby tylko na tym się skończyło to bym go jakoś zniósł mimo tego że naruszył moje "terytorium". Najgorsze jest to, że one podrywają jego. Kleją się do niego przytujają a on nic. Kompletne je ignoruje I gada sobie o czymś w trakcie kiedy laska całuje go po szyii. Koleś otwarcie przyznaje się do tego że on dziewczyn nie podrywa tylko one jego. Podobno jest biseksualny. Wku$$ia mnie to że zupełnie nie czuje przeze mną respektu i przy nim laski się mną nie interesują. Mam ochotę go wyjaśnic kiedy tak leży między dziewczynami na kanapie podczas imprezy i one same do niego lgną a ja muszę sie starać o podryw. Na dodatek gość jest z jakiegoś ASP i lsski same się przed nim rozbieraja żeby je namalował. Jak mam sobie z tym poradzić? Nie wiem kompletnie jak odzyskać pozycję.
 4. Cześć wszystkim. Mam na imię Arek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.