Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dawid94

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Dawid94

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Witam. Oj historia ta przypomina moje dzieciństwo. Tak to już jest.. jesteś za dobry,pomocny to ludzie to wykorzystują. U mnie z kolei ojciec był taki jak opisujesz, matka z kolei zawsze za mną stała.
 2. Witam wszystkich Braci! Oczywiście już przywitałem się w innym dziale. W skrócie przedstawie moje problemy z kobietami. Mam 26 lat, odkąd pamiętam zawsze byłem typem introwertyka, mało gdzie wychodziłem z kumplami w czasie liceum czy studiów. Wolałem spędzać ten czas przed TV bądź konsolą. Traktowałem dom (mój pokój) jako pewną ochronę przed światem zewnętrznym.. Nie lubiłem spędzać czasu w miejscach w których jest dużo ludzi, po prostu stresowało mnie to. W wieku 22 lat zacząłem powoli zmieniać swoją postawę. Zacząłem grać w tennis oraz chodzić na siłownie ( głównie bieżnia,rowerek). Do dzisiaj to kontynuuje. W ostatecznym rozrachunku schudłem dzięki temu ok 20 kg. Zacząłem dbać o siebie: wybielanie zębów, barber- modna fryzura, kosmetyczka-problem z trądzikiem bardzo duże. Znajomi którzy mnie nie widzieli rok czy 2 byli zaskoczeni jak się zmieniłem wyglądowo. Niestety jest problem, który przez całe swoje życie nie mogę, nie umiem zmienić swojego nastawienia względem kobiet. Totalny brak pewności siebie. Na przykład dziś jestem z znajomym na piwie idzie fajna dziewczyna ja wzrok prosto w dół i wystraszony, serce zaczyna bić z strachu. Przez takie blokady niestety nie szukam dziewczyny w świecie rzeczywistym. Wszystkie moje dotychczasowe dziewczyny były z portali typu sympatia,tinder czy badoo. Niestety po czasie zauważyłem, źe jednak na większości portali siedzą dziewczyny typu instagirl, typu: musisz zarabiać 7k na rękę ( taki tekst mi dziewczyna sypnęła na spotkaniu) Od czego zaczelibyście taką przemianę wewnętrzną? Psycholog,psychiatra? Po prostu czuje się w oczach kobiet jak powietrze.. niewidzialny zupełnie. Czuje się jak pizda... A wiem, źe już nie chce tkwić w takim stanie. Pozdrawiam wszystkich braci.
 3. Witam wszystkich! Znalazłem te forum oglądając ostatnio jedną z audycji naszego Brata Marka Kotońskiego ( przypadkiem trafiłem na audycje Pana Marka. Musze przyznać, że posiada ogromną wiedzę). Chciałbym wszystkich serdecznie przywitać! Przeglądając forum widzę, że jest tutaj poruszanych wiele interesujących tematów. Super, że powstało takie forum, które pozwala dzielić się wiedzą z różnych obszarów mężczyznom o różnym stopniu doświadczenia życiowego. Pozdrawiam !
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.