Skocz do zawartości

Dotyczy tematu "Zero prywatności"


Rekomendowane odpowiedzi

No może i tak ale jak się czyta nie które wpisy to aż żal bierze co to ludzie nie wymyślają  :D Kiedyś może z rok albo dwa temu jakiś gość mi zarzucił coś takiego że ja kłamię że ja mam faceta , bo nie umieszczam zdjęć , nie mam statusu zajęta, a nawet mało tego nie pisze romantycznych wierszyków ;D no jak to czytałam to myślałam że się posikam ze śmiechu ;D nie jestem taka durna żeby takie cyrki odstawiać ;p wierszyki dobre sobie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie figuruję w twarzoksiążce lub mordoknidze. Sensem owego jest promowanie siebie, aby ktoś mnie zauważył nie poprzez coś, co jest czymś wzniosłym lub ważnym ale poprzez głupotę i próżność.

Idiotyzm na miarę religii XXI w., którego  miejscem kultu jest FB z bożkiem, który powoli wtłacza, że wszystko jest jego własnością. Powolne przygotowanie baranów aby dały się wyrżnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.