Skocz do zawartości

Dzisiaj miałem taki sen


aras

Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie śniło mi się, że byłem z przyjaciółką i chyba z przyjacielem, ale nie jestem pewien, wszyscy się długo znamy, w miejścu gdzie zazwyczaj spędzaliśmy czas, z tym że siedzieliśmy na ławce, której w tym miejscu nie ma tak na prawdę. I przyjaciółka chciała mi zrobić loda. A ja się strasznie oburzyłem, że w publicznym miejscu, że ktoś może to zobaczyć.

Drugi sen, to małolatka, podobna do takiej jednej, którą podrywałem jak byłem w szpitalu, która powiedziała mi, że ona wiedziała, że prędzej czy później się poznamy. Mianowicie śniło mi się, że byliśmy na jakimś promie, gdzie był basen i się popisywałem przed nią i skakałem do basenu wyczyniając różne akrobacje, zarazem czując się zajebiście wolny i sprawny i czując, że to jest to, co daje mi poczucie tu i teraz. Ostatnia sprawa to jak małolatka, leżała z mamą na leżakach i czułem takie mentalne zezwolenie jej starszej, na to, żeby relacja z małolatką się rozbudowywała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.