Skocz do zawartości

Optymalizacja


Rekomendowane odpowiedzi

Dość. Jestem doskonały. Jestem zwycięzcą :D A zawsze jest coś co chcę poprawić, obecna chwila mnie nie zadowala. Marku piszesz o spokoju ducha i braku przywiązań i o rozwoju. Jak można to pogodzić? Mam w głowie dwa światy idealne. Pierwszy świat jest moim prywatnym rajem, w którym robię to co lubię i jest tak jak ja chcę a drugi jest realny, w którym to co lubię jest szkodliwe i należy dążyć do ciągłej poprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rozwijać się trzeba ale utknąłem w martwym punkcie przez to, że nie umiem przetransformować energii seksualnej na coś konstruktywnego i pozbyć się pożądania. Nie wiem czy empatia zawsze musi polegać na odczuwaniu cudzych emocji czy to dobrze, że nie przejmuję się cierpieniem innych ludzi. Krótko mówiąc nie wiem w jakim kierunku podążać i jak to robić. Rozwój ego (NLP) przestał mi wystarczać i nie wiem czy to nie była zła ścieżka, która cofa mnie w rozwoju  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.