Skocz do zawartości

Czy Rosja upadnie?


Rekomendowane odpowiedzi

Zabicie Niemcowa to moim zdaniem kolejna prowokacja Zachodnich służb, nie sądzę aby w obecnej sytuacji Putin miałby robić takie rzeczy. Zauważyłem też że Zachód próbuje już wszelkimi sposobami zniszczyć Rosję, teraz próbują od środka, zabicie Niemcowa, marsze, rozruchy i manifestacje zapewne podsycane przez Żydowskie media...Zastanawiam sie czy praktycznie osamotniona Rosja da rade? Wiadomo Putin to bandyta i święty nie jest, ale ma mój plus ze jako jedyny jest w stanie przeciwstawić sie Amerykańskiej ''demokracji'' co Zydkow wkurwia niemiłosiernie stad ciągle ataki, pomijać juz fakt ze w Polsce i 'naszych' mediach nagonka na Rosję przekracza już wszelkie granice. Takze uważam ze zabicie tego opozycjonisty to kolejna prowokacja ay zdestabilizować Rosje, zastanawia mnie t5ez fakt ze jesli stoi za tym ktos z obcych sluzb to w jaki sposob dostali sie do Moskwy, co mi wiadomo Rosyjskie służby sa jedne z najlepszych na świecie, reasumując mnóstwo wątpliwości i niedomówień, czas pokażę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.