Skocz do zawartości

Spodobał mi się ten tekst, może komuś też się spodoba.


aras

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem tylko pierwsze akapity kolejnych części tekstu: daje/przyjmuje. Świetnie, jeśli to co jest tam napisane jest prawdą. A tekst jest na podstawie księgi Wedy, więc pewnie jest to głównie prawdziwe, jeśli chodzi o podstawy życia człowieka. Różne religie i wierzenia wyrażają to na swoje sposoby. Najłatwiej jest się kierować jedną tradycją / kulturą. Ci, którzy potrafią, mogą być sami światłem dla siebie i czerpać wiedzę z różnych religii i własnych doświadczeń religijnych.

 

"Odpowiada ona za przetrwanie i potomstwo i zbudowana jest tak, że u mężczyzny jest ona aktywna a u kobiety pasywna. Mężczyzna daje energię a kobieta ją przyjmuje."

Słabo jest z tym obecnie, teraz to częściej kobiety mówią TAK, mężczyznom którzy mówią NIE. (cytat z Żelaznego Jana). 

 

I co się dzieje, jeśli będzie działał zgodnie z energią wszystkich czakr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim rozumieniu jest tu napisane to co pisze Marek. Czyli facet eksploruje. facet zdobywa, facet prowadzi, facet osiąga. Nawet nie chodzi o czakry, bo to sie pokrywa równie z mitami, równie z testamentem i innymi źródłami. Po prostu fajnie opisane zależności, co z czego wynika i jaki ma wpływ na relację.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.