Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

trening treningowi nie równy. Dlaczego więc młodzi i ambitni laicy na siłowni usiłujący zrobić masę mięśniową przypatrują się stałym bywalcom i naśladują ich? nie kiedy kończy się to kontuzją, gdyż nie znają techniki i biorą zbyt duże obciążenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie wszystkie informacje można znaleźć w necie dotyczące ćwiczeń. Owszem, przerabiając materiał samemu, czasem można popełniać jakieś błędy, korygować plan treningowy, ale jeżeli jest postanowione, że jest to częścią życia, a nie "postanowieniem noworocznym", to nie jest to takie straszne, bo czas nie jest limitowany. Są tylko kolejne fotki :D Całkowicie pomijam aspekt zawodowstwa. Tak po prostu być fit. Wiedza o żywieniu..... mało komu się chcę o tym czytać :)

No i motywacja z determinacją :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passion, daleki jestem od udzielania rad, bo na chwilę obecną tkwię w wąskim kanale zwanym "low carbo" :) Myślę, że kluczowe dla Ciebie jest określenie celu. Tego co chcesz osiągnąć, w jakim tempie itp. I to będzie determinowało plan żywienia. A sam dobór konkretnych dań, to kwestia trochę gustu, trochę kompromisu, a także przetasowania bazy produktów pod kątem składów. Ja obecnie robiąc zakupy i patrząc na tabelki(na opakowaniu), układam menu tygodniowe w głowie i koszyku :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wstyd przez nich przemawia, bo jak to facet nie zna się na siłowni? :P

 

Bez przesady Passionie. Pisząc ze swojej perspektywy - dla mnie siłownia to czarna magia, która dodatkowo nigdy specjalnie mnie nie kręciła i w ogóle się tego swojego dyletanctwa nie wstydzę. Przyznaje się do niego bez bicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.