Jump to content

deleteduser10

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4330
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  41
 • Donations

  0.00 PLN 

deleteduser10 last won the day on March 29 2016

deleteduser10 had the most liked content!

Community Reputation

2439 Świetna

About deleteduser10

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kilka tych powodów. M.in coraz gorsza kondycja intelektualna zarówno rodaków jak i ogółu ludzkości.
 2. Myślę, że jest to jak najbardziej realne. Oczywiście.
 3. Tak, wszystko będzie usunięte. Ale spokojnie, czytaj cały wątek, mam je wszystkie w pdfie, wszystkie będą przewalone na mojego bloga a oprócz tego zabieram się do dalszego publikowania.
 4. Jak już mówiłem, @red ma moje błogosławieństwo. Poda Wam pod koniec miesiąca bezpośredniego linka na forum.
 5. Vincent, zdołowałeś mnie.

   

  1. Show previous comments  3 more
  2. ReddAnthony

   ReddAnthony

   bede śledził, a poruszysz wątek uszu?:D

  3. deleteduser10

   deleteduser10

   Jak najbardziej. You have my word.

  4. ReddAnthony

   ReddAnthony

   dzieki, to czekam na cyne z blogiem :D

    

    

 6. Cóż, nie dziwi mnie to absolutnie, aczkolwiek nie piszę o wszystkich. Poprosze reda i on Wam poda linka do mojego bloga pod koniec kwietnia.
 7. Teksty będą usuniętę. Oryginały mam w pdfie. @AdrianoPeruggio spokojnie, zakładam niedługo swojego bloga, co planowałem od dawna. Kto chce, będzie mógł zaglądać i czytać.
 8. Piszę to, abyście nie byli zaskoczeni moją nagłą absencją. Wcześniej to była pusta gadanina z mojej strony, bo jednak summa summarum wróciłem. Obecnie pod wpływem takich, a nie innych czynników, decyduje się na odejście z tego miejsca. Nie pytajcie jakie to czynniki, sprawa prywatna, a raczej nagromadzenie i spiętrzenie pewnych okoliczności wyjątkowo dla mnie okropnych. Opuszczam Was w glorii i blasku chwały, dumny, wyniosły i jak zawsze niepokonany, przez nic i nikogo. Mam tylko nadzieję, że moje wypowiedzi, rady wskazówki, okazały się cenne dla Was, a moja skromna osob
 9. No właśnie. Dziękuję i do widzenia. Nie lubię być na drugim planie. Ale rozumiem, założenia programowe radia, dlatego nie będę się udzielał po prostu, bo o kobietach ani nie zamierzam ani też nie umiem mówić.
 10. No dobrze, ale czy to znaczy, ze polityczna poprawność będzie także w Radiu Samiec? Ja nigdy nie nawoływałem do nienawiści wobec Żydów. A socjalizm piętnuje, bo tak, dałem już na forum ku temu wiele powodów i świadectw, wykazując wiele mechanizmów.
 11. Wiesz co, akurat ja nawet przy pisaniu postów w tym temacie nawet na moment nie pomyślałem o tych istotach. Po prostu nauczyłem się już dawno usuwać je ze swoich rozważań. Stanowią tylko zbędny balast. Ale tak, racja. Jazgot, harmider, słowotok bez treści to typowo kobiece przywary.
 12. http://www.wykop.pl/link/3097217/portal-lisa-szkaluje-polakow-i-wyzywa-nas-od-zlodziei-okradajacych-niemcow/ http://natemat.pl/175959,nowa-fala-jumy-przygraniczne-gangi-okradaja-niemcow-jak-za-dawnych-lat Kto w latach 1939-1944 rabował nasz kraj najmocniej, zawłaszczając sobie nawet polskie dzwony z kościołów? Kto zrujnował i spalił w 70% Warszawę w 1944? Kto wymordował polską elitę w Palmirach w latach 1939-1941?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.