Skocz do zawartości

Bajka o supersamochodzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Olla ależ ja nie generalizuję wcale nawet  dodałabym też kierowców po 70tce .. magia za kólkiem :rolleyes:  ..

 

 

Jak świat światem i tak mężczyźni zawsze będą sobie żartować, że kobiety słabo jeżdżą i nawet jak jakaś jeździ dobrze żaden nie przyzna bo przecież z zasady kobiety jeżdżą *ujowo ...  :lol:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A tu o klimatach mniej elitarnej, ale fajnej rozrywce. Szkoda, że coraz mocniej tępionej.

 

 

Vincent: Saint, Quizas ostrzegał, a ja przyznaje spóźnione ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olla, jebłem :D

 

Saint

 

Cel spotkań i całej reszty jest szczytny i jestem całym sercem za tym. Powiem więcej. Policja powinna się w to włączyć i pomóc organizować to w taki sposób, by było bezpiecznie. Mają instruktorów jazdy sportowej- niech uczą na zamkniętym placu jak jeździć samochodem bezpiecznie. Niech również uświadamiają, jakie skutki ma nocna nieprzepisowa jazda z takimi prędkościami przez miasto. O ile wiem, w Warszawie jest zamkniętych kilka dużych placów przy fabrykach. To od razu nada klimatu itd

 

Prawdziwe nielegalne wyścigi za potężne pieniądze- to już inna bajka. Sam jechałem do dwóch wypadków- kierowcy przeżyli bo mieli klatki bezpieczeństwa niczym WRC, ale auta za setki tysięcy złotych nadawały się tylko do pocięcia. Wyobraź sobie takie auto wpadające w jakąś babcię z wnukiem z prędkościami rzędu 150-180 km/h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olla, jebłem :D

Wyobraź sobie takie auto wpadające w jakąś babcię z wnukiem z prędkościami rzędu 150-180 km/h...

 

Arox, o 12 w nocy na pustej podmiejskiej ulicy babcie z wnuczkami paradują? :D

 

To brzmi jak test w Man in Black :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.