Skocz do zawartości

Kobiety są sympatyczne :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szczerze pisząc, to ja wczoraj założyłem temat o tytule "Kobiety są durne" z profilu kris160580, z jakiego już nie będę korzystał. Chciałem się przywitać i dodać awatara, ale szybko zostałem zablokowany, ponieważ nie zapoznałem się szczegółowo z tutejszym regulaminem. Każdy popełnia błędy, jak coś. Pan Marek pewnie dalej będzie narzekał na mnie, iż przechwalam kobiety, ponieważ uważam je tym razem za stworzenia sympatyczne.? Zauważyłem, że użytkownik Still stanął tylko w mojej obronie.

 

Do użytkownika Kapitan Horyzont. Słuchaj, ja się jej nie uczepiłem jak rzep psiego ogona. Ja nie jestem stalkerem ani desperatem, rozumiesz?

Faceci, którzy poznali swoje żony, narzeczone - za to oni wszyscy są ekspertami w podrywie i uwodzeniu.?

 

Niestety większość młodych kobiet ciągnie do pantoflarzy.?

 

Wyobraźcie sobie taką sytuację:

Podchodzi do Was na mieście jakaś kobieta, rozmawiacie krótko, bo trochę się spieszycie i podajecie jej swój nr telefonu. Załóżmy, że ta kobieta nie jest w Waszym typie.

 

Kto z Was podałby takiej kobiecie swój nr telefonu? Ja nie podałbym, bo szanuję swój czas.

 

Uważam, że nie ma sensu robić komuś złudnych nadziei, jeżeli dana osoba nie jest w naszym typie. To strata czasu i tyle.

 

No, ale kobiety mają inną strategię - niestety gorszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.