Skocz do zawartości

Nagrywanie filmów o świecie


Rekomendowane odpowiedzi

Siema miałem w tamtym temacie o studia napisać o tym, ale to temat będzie szerszy.

 

Jestem w sumie kretynem w pewien sposób, bo swój czas obecnie mogę też poświecić na jakieś blogi/ nagrywanie yt. 

Oczywiście kwestia jest też taka, jak miałoby to wszystko wyglądać. Jaki dokładnie content itd. 

Sprawiałoby mi przyjemność opowiadanie o różnych aferach, starciach politycznych i inne takie. 

 

Już długo się przymierzałem, chyba czas zrobić krok już teraz w tym kierunku.

 

Może nie będzie od razu filmów -  najpierw sprawdzę na za granicznych kanałach, jak to wszystko wygląda. 

Najlepiej tych anglojęzycznych. 

 

Rzecz jasna będę też starał się wymyśleć coś ciekawego swojego, ale większość tych yt z Polski - od Friza po Wolskiego ściąga wszystko z UK/USA. 

 

Tak czy inaczej może nawet osobny temat otworzę na ten temat, kto wie może kiedyś jeśli zacznę podzielę się materiałem. 

 

Co myślicie o takim pomyśle? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo ostrożne podejście, skoro chcesz to robić to po prostu zrób kanał i wrzucaj filmy.

 

Nigdy nie wiesz co „chwyci” dopóki nie spróbujesz.

Z tych dwóch podanych to bym chętniej dał suba temu Wolskiemu patrząc na tytuły filmów, a dużo więcej subów ma tamten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.