Skocz do zawartości

Afirmacja na dyktafonie


Zerwito

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych Panów :)

Postanowiłem rozpocząć afirmację. Nagrałem na dyktafon w telefonie dwa teksty:

 

Ja (moje imię) kocham i akceptuję siebie.

 

Ja (moje imię) jestem wartościowym i pewnym siebie człowiekiem.

 

Puszczam je sobie przez słuchawki. Mam kilka pytań odnośnie tej metody. 

 

Próbował ktoś tego? 

To lepsze od afirmacji pisanych i powtarzanych słownie? A może połączyć wszystkie metody? Mogę to puszczać cały czas np. Podczas robienia posiłku albo sprzątania, czy bardziej w spokoju skupić się na słuchaniu? Nad iloma afirmacjami mogę jednocześnie pracować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosowalem metode afirmacji na dyktafonie przez ponad 2 miesiace.Zawsze sluchalem wieczorem,przed snem,kiedy bylem zrelaksowany i wyciszony.Do tego metoda kontroli oddechu o ktorej napisal Marek w Stosunkowo Dobrym.Pracowalem z 3ma afirmacjami podobnymi do Twoich.

Dnia 11.09.2016 o 12:03, Zerwito napisał:

Witam szanownych Panów :)

Postanowiłem rozpocząć afirmację. Nagrałem na dyktafon w telefonie dwa teksty:

 

Ja (moje imię) kocham i akceptuję siebie.

 

Ja (moje imię) jestem wartościowym i pewnym siebie człowiekiem.

 

Puszczam je sobie przez słuchawki. Mam kilka pytań odnośnie tej metody. 

 

Próbował ktoś tego? 

To lepsze od afirmacji pisanych i powtarzanych słownie? A może połączyć wszystkie metody? Mogę to puszczać cały czas np. Podczas robienia posiłku albo sprzątania, czy bardziej w spokoju skupić się na słuchaniu? Nad iloma afirmacjami mogę jednocześnie pracować? 

Teraz bardziej przekonuje sie do pracy z lustrem.Na poczatku czulem sie dosc dziwnie mowiac do lustra i obserwujac swoja twarz, ale to chyba normalne.Mowiac sobie mile rzeczy czuje,ze po prostu lepiej to we mnie "wchodzi" i jest dla mnie duzo lepsze niz sluchanie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.