Skocz do zawartości

Facet


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Pikaczu staram sie dzialac codziennie znaczy robic to czego sie boje,ale sam nie wiem czy takie dzialanie wystarczy? Np boje sie podejsc do fajnej laski = czytam tu  ze to nic takiego zebym sie tym bawil = DZIALAM=podejscie ,i tak ze wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienniczek to bardzo spoko metoda. Jak nie chce ci się pisać to sobie załóż plik w excelu. I tam sobie zaznaczasz - podchodziłem, nie podchodizłem - uczyłem się - ile/ nie uczyłem się.Ćwiczyłem - jak i kiedy.

 

Dlaczego warto to prowadzić? Bo człowiek ma dziwną skłonność do walenia w chuja nawet wobec samego siebie. Jak nie będzie ci się chciało to sobie wymyślisz najgłupsze alibi i nawet będziesz w nie wierzył.A to gdy zaapisujesz masz czarno na białym, bez żadnej ściemy. Wtedy możesz ocenić dotychczasowe działania i pomyśleć co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko ,pomysle nad tymj,w sumie niezly pomysl ,przynajmiej bede wiedzial co i jak a tak moj umysl ma tendencje do zapominania moich sukcesow i komplemetnow w moje strone ,negatywne rzeczy pamieta idealnie ,takze spisywanie moze byc niezle tylko w jaki sposob mam to zrobic? Jakas tabelka czy poprostu pisac jak leci...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.