Skocz do zawartości

wbrew wszelakim teoriom relacji damsko-męskich


Gość wbrew wszelkim teoriom

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wbrew wszelkim teoriom

Wiecie co czytam was namiętnie od miesiąca i teraz was zaskoczę,jestem facetem w wieku 40-stu lat po rozwodzie,pracuje na własny rachunek można powiedzieć że mam wszystko,hajtnąłem się z pracownicą mojej dobrej klientki inaczej mówiąc z typowym gołodupcem przed ślubem podpisała intercyzę więc jestem na powierzchni mam zajebistą córkę spoko kontakt non stop pani rezygnuje ze wszystkich dogodnosci i wybiera rozwód bo już nie kocha wszystko ok zgadzam się nigdy święty nie byłem tym bardziej po 15 latach w związku chyba rozumiecie o co chodzi.Mam pytanie skoro wszyscy piszecie że laski tylko na kasę lecą to ta moja ex to jakiś ewenement chciałbym poczytać wasze opinie w związku z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafiłes na dobra babe która sie toba znudziła.i co?


zara misiu.bo doczytałem(tak nie zawsze miałem czwórki z polskiego.czasem było 2 za brak zrozumienia tekstu :D:D:D )


trafiłes na dobra babe.waliłes ja w rogi.wkońcu cie olała.sam sobie winny jestes


a tak swoja drogą.tylko dzimi niema aureolki :lol::lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.