Skocz do zawartości

Odpuścić przywiązanie


Paweł z N

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jesteś gotowy na pogodzenie się z faktem, że musisz przestać. Pełne i całkowite „poddanie się”.... Jest to stan beznadziei, który mówi, że nie ma żadnego wyjścia.... Każdy ruch w każdym kierunku, w każdym wymiarze, na każdym poziomie, oddala cię od siebie samego”. ---U.G.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre.opisany tu jest fajny mechanizm.w który łapie sie, chce danego fanta.mam dany fant.i juz traci blask po chwili.
Co do zycia tu i teraz to sie tego nauczyłem, Przykład zwiazki,bzdurne myslenie.mam kobiete i odrazu mysli ze moge ja stracic,co jest oczywiscie czasem nieuniknione no ale nauczyłem sie zyc chwila i to juz ma całkowicie inny smak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie że miej wyjebane a bedzie ci dane bo z zasady to hasełko powstało po to żeby faceci nie latali za dupami i starali sie o nie jak błazny.a to ze jest interpretowane jak jest to inna sprawa.

Planuje pszyszłosc,ale z zasady tu i teraz ciesze sie z tego ze bajeruje dupe.ciesze sie ze spedzam z nia fajne chwile a nie że mam wełbie opierdolona historie wybudowany dom 2 dzieci i firme

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.