Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedzialem gdzie umiescic ten tekst takze zrobie to tutaj. Jak podchodzicie do robienia prezentow swoim dziewcznom ,znajomym kolezankom I tak dalej? Wiadomo present dla nowo poznanej dziewczyny na samym poczatku auutomatycznie okresla Cie jako slabego faceta bo chcesz ja kupic ...A jak to sie ma pozniej? Robicie niespodzianki swoim partnerkom raz na jakis czas? dajmy na to swieta BN, urodziny badz imieniny badz bez okazji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kupowałem kwiatów.prezentów i innych takich tam

Możliwe ze przyczyna tego jest moje upośledzone podejście do swiąt.urodzin itd, po prostu dzień jak co dzień.

No ale jak mnie trafi to raczej praktyczne rzeczy bede niuni kupował.

- nowa wiertarko wkretarke z zestawem wierteł
- gary
-  a z bardziej praktycznych to perfumy bo niunia z zapachem ma mi sie podobać albo zapakuje niunie do wora i wysle do krawcowej niech jej fajną kiece zrobi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wbrew temu co mowia to prawda :)) Podobna nie lubia jesc a wieczorem jak nikt nie widzi jest napad na gary! :) Maskotka odpada bo akcja wyglada tak ze nie bedziemy sie widziec przed swietami dzien, takze zamontuje jej slodkosci w szafce a duuza maskotka tam nie wejdzie, chyba ze wymontuuje szafki z pol zakladu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To inna niunia, pracowala na II zmiane takze nie widywalismy sie zbyt czesto ale od czasu do czasuu pogadalismy no I na miescie tez bylo fajnie, teraz pracuje ze mna takze jest pysznie :) a tamta biega kolo mnie ,zaczepia kelpie w tylek ale mam na nia wyjebane...Przejebala mi leb ze szok, nie chce tego powtarzac.Miala szanse, proponowalem sppotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do prezentow - tez nie dawalem niczego co kosztowalo wiecej niz kilkadziesiat zlotych. Swego czasu gdy pracowalem w Kairze - kupilem od miejscowego trolla cala garsc malych 'rzezb' Skarabeuszy. Kosztowalo mnie to 15 PLN a za kazdym razem jak dawalem lasce to moglem opowiedziec fajna historyjke o faraonach, o tym czym byly Skarabeusze, o tym ze pracuje w Egipcie, o tym ze specjalnie dla niej takie cos przywiozlem - 30 minut nawijki mozna bylo z tego zrobic a laski mokre ze szczescia byly gdy im taki smiec wciskalem.... Teraz mam pol szuflady damskich zegarkow ;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.