Skocz do zawartości

Proste pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

fujbuk, nie fujbuk - ten, komu zależy mniej ma władzę w 'związku'. Do mnie kiedyś parę lasek zagajało przez fujbuka. Aczkolwiek były nietwarzowe więc zlałem temat.
Tak poza tym, to wszelkie metody pośrednie typu sms, czat, czy fb to na dłuższą metę patologia kontaktów międzyludzkich tak jak to określił przedmówca.
Wszelkie komunikatory traktować jako medium do ugadywania się na żywo. Zdecydowanie lepiej się zaczyna i kończy bajerę bez szklanego ekranika.

ED: To tylko narzędzia i to w dodatku dość skromne. Odcinają Cię od przekazu niewerbalnego.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam z tym większych problemów. Jak coś mam to ja zaczynam, a jak kobita coś ma do mnie to pisze. Choć oczywiście mogę nie wiedzieć, że siedzi tam gdzieś jakaś i czeka aż się domyślę.... xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Saint, Ty z racji wieku możesz nieco inaczej patrzeć na takie wynalazki jak internety i komunikacja pikselowa. A jak ktoś jest w takim duchu wychowywany całe życie, to zaczyna to być czysta patologia przez duże 'P'. Popatrz na młode dupy w średnich i dużych miastach. Niedługo sobie przykleją te smartfony do twarzy. A spróbuj takiej siłą odłożyć ten kafelek na blat w trakcie rozmowy - szał pizdy gwarantowany.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Saint................... . A spróbuj takiej siłą odłożyć ten kafelek na blat w trakcie rozmowy - szał pizdy gwarantowany.

 

Tak serio? Pytam poważanie. No kurwa taki stary nie jestem nie gadaj :D Informatykę ogarniam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnianie, ogarnianiem. Ale tu chodzi o pokolenie, które nie rozumie co to znaczy świat bez internetów.

Tu chodzi o to jak zaliczyć młodą która zauważa tylko gości którzy wyglądają jak z reklam gaci męskich. Ostatnio jedna przestraszyła się mojej bajery i tego jak demaskowałem jej kłamstwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybym jej sprzedał lepę? Nie będzie?

Hyhyhy. Prędzej by się przejęła tym, że kafelek jej z rąk uciekł, niż to że buzia piecze.

ED: Faktycznie ciężki temat. Ten podryw pokemonowych dzieci płci ładniejszej (bez urazy Pika). Jak tu inaczej znaleźć dziewicę kole 16 roku życia? Chyba jedynie we wspólnotach ewangelizacyjnych a i to nie jest pewne biorąc pod uwagę fakt co się dzieje na pielgrzymkach.

ED:2 A może jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o? - $$$ Miej hajs i patrzaj w hajs. I nie bądź brzydki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.