Skocz do zawartości

Proste pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Czeka aż skończę 3 dyszki i będę stary... No nic trzeba uczyć się na sztuce klasycznej aby potem uprawiać nowoczesną 

 

Pika, zaliczając wieśniaczkę (ale po kryjomu) mogę się zwieśniaczyć? 

cieżkie pytanie chyba nie znam na nie odpowiedzi,ja profilaktycznie nie utrzymuje kontaktu z wiesniaczkami,

Być wieśniakiem to fajna rzecz. A wieśniaczki zawsze skore do chędożenia, chętne do uczenia się, umieją siebie/dom/wszystko inne ogarnąć i praktycznie lubią każdy rodzaj spędzania wolnego czasu. Nie ma że "ą,ę, ah oh" :D

fantazja fantazja bo fantazja jest od tego%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieżkie pytanie chyba nie znam na nie odpowiedzi,ja profilaktycznie nie utrzymuje kontaktu z wiesniaczkami,

fantazja fantazja bo fantazja jest od tego%-)

 

Jak nie wiesz to się nie odzywaj :P

 

Ja jestem wieśniakiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dlaczego podrywasz panny na fb?

Wieśniaczki (16-20) Boją się randek a kontaktują się tylko na fb. Starsze którym cyka zegar zagadujesz na dysce potem smsem umawiasz się na spotkanie i jest fajnie ale tu nie o to chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tak pytam z ciekawości, bo u młodszych pokoleń zauważam tendencję do przenoszenia coraz większej części kontaktów z płcią przeciwną do wirtualnej rzeczywistości. Nie twierdzę, że tak jest w Twoim przypadku, ale podejrzewam, że w większości najzwyczajniej mniej boli, jak panienka nie odpisze na wiadomość niż jak atak na bramkę w realu zakończy się spalonym. Poznawanie panny przez facebook to trochę ruletka, bo one lubią bezlitośnie korzystać z całego wachlarza ulepszaczy swojego wyglądu, pomijam już tutaj fakt wybierania najlepszej fotki ze stu zrobionych, więc często nie działa tutaj zasada "what you see is what you get". Mniejsza już z całą tą chemią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tak pytam z ciekawości, bo u młodszych pokoleń zauważam tendencję do przenoszenia coraz większej części kontaktów z płcią przeciwną do wirtualnej rzeczywistości. Nie twierdzę, że tak jest w Twoim przypadku, ale podejrzewam, że w większości najzwyczajniej mniej boli, jak panienka nie odpisze na wiadomość niż jak atak na bramkę w realu zakończy się spalonym. Poznawanie panny przez facebook to trochę ruletka, bo one lubią bezlitośnie korzystać z całego wachlarza ulepszaczy swojego wyglądu, pomijam już tutaj fakt wybierania najlepszej fotki ze stu zrobionych, więc często nie działa tutaj zasada "what you see is what you get". Mniejsza już z całą tą chemią...

 

WYSIWYG - jeszcze kuzwa zyja Ci co wiedza co to oznacza i skad sie wzielo???? Wow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie boją się samych siebie, przez szklany ekran trudniej poznać że kręce bądz udaje. Na żywo kamuflarz może nie wytrzymać.

To moim zdaniem jeden z powodów dla którego mamy taką patologie. Wszystko jest załatwiane przez sieć.

Zabawna sytuacja; wchodze do baru, przy stoliku siedzą dwie pary i wszyscy w telefonach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.