Skocz do zawartości

Kot składa przysięgę


Ziomek

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę teraz złożyć swoją przysięgę, która mi chodzi po glowie od kilku dni.

 

Zamierzam przestrzegać mojej ulubionej zasady, którą znalazłem w autobiografii " Shaq bez cenzury", czyli " udajemy, aż to osiągniemy".

 

Następną rzeczą będzie omijanie destrukcyjnych zachowań i nieodpowiednich osób.

 

Kolejna zasada obejmuje nasze Panie. Palcem mogę przejechać po plakacie, natomiast te prawdziwe mogę jedynie ignorować, zważywszy na problemy, które mogą mnie dosięgnąć. Manipulacje i łapanie w sidła związku... Paszo!!!

 

Sport. Nastawiałem swoją psychikę z 4 miechy, by uwolnić w sobie bestię i nastawić się na zamiar " zniszczenia" wszystkich pomocy "technicznych". Czas na powrót do starych fundamentów, czyli podczas treningu na rozgrzewkę ułożę nogi, by pobiegać, potem kalistenika i podstawy trójboju siłowego dla zwiększenia masy( obecnie ważę z 70-73kg, mój rekord to z 80 kilka kilo).

 

" Tylko flota i szczotera zrobią z kota bohatera". Szkolenie początkowe w wojsku mi nie zaszkodzi. Zrobię wszystko, abym nie popełnił błędów z poprzedniego roku. " Popracuj nad sobą i wróć w przyszłym roku"- Czuję, że jestem szaleńczo zmotywowany i gotowy.

 

Czytanie wartościowych książek.

 

Dalsze odkrywanie moich niespożytych i niewykorzystanych zastępów entuzjazmu.

 

Wykonywanie z przyjemnością, rzeczy których nienawidzę, aby w przyszłości nie zrażać się do wykonywania czynności, które kocham.

 

Zarabianie kasy, jako środek do celu, a nie cel nagromadzenia.

 

Dalsza egzystencja mojego wewnętrznego dziecka. Niech " Piotruś" dalej mną włada, aby nie ogarniała mnie negatywna energia.

 

Udało mi się już dwa razy świadomie medytować. Więc, chyba... Czas przypomnieć sobie pewne wskazówki Sai Baby.

 

I przede wszystkim muszę dbać o swoje zdrowie.

Edytowane przez Ziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.