Skocz do zawartości

Głupi Ja


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 7.07.2017 o 18:01, Marcus9400 napisał:

A kolejna sprawa jest taka że mam dość trudne studia, po których przez kilka następnych lat czeka mnie dalsza nauka (lekarski) i zastanawiam się czy nie byłoby lepiej żebym teraz skupił się właśnie na tej drodze w której odkrywam swoją pasję. Nauka całkiem dobrze mi idzie, mam upatrzoną specjalizację i planuję mocniej zaangażować się naukowo, co oczywiście będzie zabierać mi weekendy, czyli czas kiedy się zazwyczaj spotykaliśmy.

Skup się na rozwijaniu swoich pasji. Kobieta nie jest warta rezygnowania z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa już jest zamknięta. Olewanie wiadomości przyniosło porządany skutek, w końcu jest spokój. Co najważniejsze wrócił do mnie dawny wewnętrzny pokój, o którym niestety zdążyłem zapomnieć przez ten cały czas. Niesamowite uczucie. Zawsze miałem spocone ręce przez napięcie w jakim żyłem, teraz suche jak pieprz... dopiero teraz sobie uświadomiłem w jak bardzo toksycznej relacji się znalazłem. 


Zbliża się rok akademicki, już planuję działania, czas skupić się na rozwoju. I nie mam tu na myśli samej nauki, choć to ona jest teraz numerem 1. Nadchodzi czas na poznanie nowych znajomych, rozwijanie pasji, dobrą zabawę. 
Dzięki wszystkim za rady i wsparcie, bo bez Was byłoby mi trudno poodjąć taką decyzję. A tak znowu czuję grunt pod nogami i wyraźnie widzę na horyzoncie cele do zrealizowania!

Myślę, że dobrym podsumowaniem tego wpisu będzie ten oto utwór :D 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.