Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

raven

Użytkownik
 • Ilość treści

  124
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

48 Świetna

O raven

 • Ranga
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. raven

  Podniesienie Alimentów.

  Tak - starsze dziecko ma z reguły większe potrzeby i są wyższe koszty jego utrzymania. @Normalny Nie, z obliczeń wychodzi jakieś 14%.
 2. raven

  Podniesienie Alimentów.

  @Normalny Ten wzór ma pokrycie przy dochodach w okolicach średniej krajowej. Nie słyszałem, aby przy zarobkach kilkanaście tys/mies sądy zasądzały po kilka tysięcy zł (wyłączając świat celebrytów oczywiście). Kluczowy jest wiek dziecka, a w drugiej kolejności dopiero dochody zobowiązanego.
 3. raven

  Wolność!!!!

  @Still Intercyza to słabe zabezpieczenie - co prawda chroni, to co wypracowałeś w małżeństwie, ale nie chroni przed ewentualnymi alimentami na byłą małżonkę (w razie rozwodu z winy faceta) i nie chroni przed pozwem o zabezpieczenie potrzeb rodziny (w trakcie małżeństwa, tzw. alimenty na rodzinę, jak żonka uzna, że za mało dajesz). Nie brać ślubów w ogóle.
 4. raven

  Wolność!!!!

  @Still 2800-3000 zł netto (na rękę). Jeśli możesz, napisz czy masz więcej czy mniej - 580 zł wydaje się małą kwotą na 4-5-letnie dziecko, gdzie sądy dają po 700-1000 zł obecnie.
 5. raven

  Wolność!!!!

  @Still Mało, jak na obecną praktykę w orzecznictwie sądów. W jakim wieku jest Twoje dziecko? Jeśli to nie tajemnica, czy zarabiasz powyżej średniej krajowej?
 6. Bracia, czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia ze związku z wdową? Poznałem kilka dni temu taką panią, ma dziecko. Pytanie, czy to ta sama półka co rozwódki z dziećmi wg Was - więc i takie same zagrożenia. Z tego co mówiła, mąż zmarł na raka. Pani całkiem dobrze sytuowana, stabilna praca, samochód, wyremontowane mieszkanie. Chętnie poznam wasze opinie, doświadczenia😀
 7. Bracia, dziękuję za wypowiedzi. Dodaję update sytuacji😉 Pani sama się odezwała z informacją, że nie wie czy nasze umówione kolejne spotkanie dojdzie do skutku, bo coś jej tam wypadło itp itd i da znać ostatecznie na kilka godzin przed. Dla mnie wygląda to na zapowiedź odwołania. Zatem albo zaczyna się wycofywać z relacji albo robi jakąś gierkę na ochłodzenie, by sprawdzić moje reakcje. Jeśli odwoła i nie poda alternatywnego terminu - sądzicie, że warto wtedy przywołać ją do porządku, aby nie robiła takich gierek i zagrozić odejściem? Czy też olać zupełnie i nic nie odpowiadać, biorąc na przetrzymanie?
 8. @Prezes Nie było, w ciągu dnia się nie widzieliśmy, bo w pracy. Sama się odezwała, czy będę wieczorem. Przyjechałem, wspólna kolacyjka, winko, dobra atmosfera, inicjowała kontakt, przytulała się, połacunki. Poprzednie spotkania podobnie, tyle że każde z dobrym, długim seksem. A nawet jeśli coś sobie ubzdurała, to karanie brakiem seksu i podawanie jako powodu innego czynnika jest czystą manipulacją.
 9. @Ragnar1777, @Prezes Zastosowałem podobną reakcję (odpuściłem i wyszedłem z łóżka na parę minut, potem wróciłem i zająłem się czytaniem, a pani już spała) i nic - styki jej się chyba nie przegrzały, na co, nie ukrywam, liczyłem. Rano wstała jak gdyby nigdy nic i zostawiła mi śniadanie na stole (wychodzę później) - czuję jednak, że muszę ją ukarać, bo jeśli zobaczy brak stanowczej reakcji, to pewnie sytuacja się za chwilę powtórzy.
 10. @Gr4nt Mam wrażenie, że działała wg tego schematu - pozwoliła się pobudzać w strategicznych miejscach, wkładam rękę do majtek, a tam mokro (bynajmniej się nie zsikała😉). Pozwala się chwilę dotykać, jęczy, po czym zdecydowanie odsuwa moją rękę - no to jak tego nie uznać za test i badanie mojej reakcji? @mac Intuicja mi mówi - kij jej w ryj😁 Jak chce sobie pogrywać, to zlewam ją, odwołuję umówione spotkanie i robię sobie przerwę. I albo się zreflektuje i sama zacznie zabiegać o kontakt, albo się po prostu rozejdzie po kościach i koniec. To jest ten system nagród i kar, kubeł zimnej wody, o którym pisze @Ragnar1777. Czyli lustrzane odbicie - zachowuj się dokładnie tak samo, jak ona zachowuje się wobec ciebie.
 11. Kluczowe jest to, że wcześniej tego wieczora nie wykazywała żadnego zmęczenia ani nawet nic nie mówiła. Sama incjowała kontakt fizyczny, przytulanie, mizianie itp. Dlatego jest wysoce prawdopodobne, że to był test, aby sprawdzić moją reakcję - czyli zaczyna się proces, jak piszesz @mac. Tym bardziej, że pani wcześniej wiele razy podkreślała jaką to ma przyjemność ze wspólnych cielesnych zabaw, prawiła komplementy po itp itd - ale to tylko słowa, a wiadomo, że nie oceniamy kobiety po nich😉 Jesteśmy umówieni za kilka dni, zastanawiam się teraz czy sobie nie odpuścić - tak jak pisałem, takie akcje działają na mnie jak kubeł zimnej wody i po prostu mi się odechciewa. Tylko wiem, że jeśli tak zrobię, pani uzna to za focha. Ale najchętniej zrobiłbym sobie od niej przerwę. @leto jeśli stosować metodę nagród, to również powinny być kary za złe sprawowanie, czyli jak wyżej.
 12. Witajcie Bracia, Leżymy przed snem, jest wesoło, śmiechy, gadki szmatki. Zaczynam inicjować, pani jednak mało responsywna, ale nic nie mówi. Idę dalej, rozgrzewam ją, pobudzam tu i ówdzie - ona jednak zaczyna się bronić i mówi, że jest zmęczona😉 Odsuwa moje ręce od jej strategicznych partii. Nie rezygnuję, konsekwentnie działam dalej z nieco większym naciskiem - jednak i tym razem opór i powtórka z sytuacji z tym że z większym nasileniem z jej strony. I tak z jeszcze jeden raz. Po tym - wstaję i wychodzę bez słowa za potrzebą, ona zero reakcji. Gdy wracam po kilku minutach - śpi😁 Kontekst - poprzednie dwa dni działaliśmy bez zająknięcia, w tym jedno ze zbliżeń zainicjowała sama; związek około półroczny, dużo seksu dobrej jakości, brak odmów i fochów, jej inicjatywa częsta, choć nie przeważająca. Co o tym sądzicie? Pierwsze próby kupczenia seksem i sprawdzenia mojej reakcji? Czy jednak dać jakiś bufor, jako że to pierwszy raz i obserwować? Nie mieszkamy razem, mamy się widzieć za jakieś cztery dni, póki co nie zamierzam inicjować kontaktu ani o cokolwiek zabiegać. Takie sytuacje działają na mnie jak zimny prysznic. Jestem ciekaw waszych opinii😀
 13. Podzielam. Sam tak robiłem w mojej sprawie i znacząco pomogło w zabezpieczeniu kontaktów na czas postępowania. Najlepiej wysyłaj regularne wiadomości, aby wykazać przed sądem, że matka w sposób stały utrudnia kontakty - ona sobie nie zdaje sprawy, że kręci bicz na samą siebie.
 14. @Still Masz zabezpieczone kontakty na czas postępowania? Jeśli udokumentujesz przed sądem, że podejmowałeś regularnie próby kontaktu, wykażesz, że się interesowałeś. Po zmianach przepisów w 2015 roku, sądy już tak automatycznie nie ograniczają władzy ojcom, co wcześniej było częstą praktyką.
 15. Moim zdaniem ograniczenie Twoich praw rodzicielskich z powodów wskazywanych przez matkę jest mało realne. Wiem, co mówię, rozwód mam za sobą. Jeśli płacisz alimenty regularnie i utrzymujesz kontakty z dzieckiem, to sąd nie ma podstaw, aby Ci ograniczyć władzę.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.