Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Androgeniczna

Samice
 • Content Count

  2557
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Androgeniczna

 1. Możesz kpić z pracy fizycznej. Ja to w nim podziwiam bo mógłby fizycznie zmiażdżyć tego twojego kolege co zarabia 13 tys. Poza tym mi nie zależy na kasie. Sama mam pieniądze a partner zarabia w porządku.
 2. Ja nie przeliczam na pieniądze i wolałabym żeby mnie partner zawiózł a nie mam 2 mc siedziec w klinice sama... Poza tym prywatna nie zawsze znaczy lepsza.
 3. Czyli każdy kto pracuje u kogoś i nie ma własnej firmy to facet z brakiem męskości... ok hahahha to już nawet mnie przebiłeś. Uważam że tak, dla mojego partnera na pewno.
 4. Mężczyźni wszystko przeliczają na kase. Co z tego że mógłby zatrudniac? Jeśli kobieta leci na kase to owszem przymknie oko na brak prawka. Co w sytuacji gdy jego żona zacznie rodzic? Bedzie dzwonil po kartke, taxi czy tych zatrudnionych zamiast jak męzczyzna sam ją zawieźć do szpitala?
 5. Kobieta powinna być delikatna, piękna, seksowna i wierna dodatkowo sympatyczna i żeby było o czym z nią rozmawiać. To są cechy których mężczyźni wymagają do związku.
 6. @Johnny_B Nie chodzi o wożenie. Tymbardziej o posiadanie samochodu. Ktoś może mieć prawko ale nie mieć auta i to nie umniejsza nikomu. Ja mam prawko, mam samochód. Nie trzeba mnie wozić. Ogólnie jest takie podświadome działanie. Mężczyzna powienien być lepszy od kobiety. Jeśli ja mam prawko a męzczyzna nie to podświadomie wydaje się mniej męski. Natomiast jeśli kobieta nie ma prawka to często facet który ma i dobrze jeździ jej imponuje. Tak już świat jest stworzony że nie jesteśmy równi.
 7. Absolutnie nic takiego nie pisałam. Pisałam przykład na to że nie każda firma budowlana zajmuje się nieruchomościami. Wtedy podałam ten przykład ale nie mówiłam że takim biznesem się zajmuję. Źle zinterpretowałeś. Słucham? Jaki 15 latek i jakie nanczyc kolezanki?
 8. Trochę tak bo jestem bardziej niezależna. Typowo męskie siła, zaradność. Kobiece delikatność, słabość. Nigdzie nie pisałam ze to taka firma. Prowadzę od niedawna w zasadzie nawet roku nie ma więc skąd wiesz co powstanie. Co do branży się nie wypowiem. Dodatkowo nigdzie nie napisałam w tym temacie nic o firmie a ty zaczynasz. Więc o co chodzi? @bernevek Przecież zarzekałeś się że nie mam żadnej firmy więc o co chodzi?
 9. To nie przekonanie. To podświadomość. Ja akurat mam prawko i jeżdżę samochodem. Jednak odpowiadając na twoje pytanie. Każda kobieta chce męskiego mężczyzny a mężczyzna kobiecej kobiety. Każda z płci ma swoje określone cechy. Jeśli kobieta jest delikatna i zwiewna to atut a jeśli męzczyzna? Więc równie dobrze można by zapytać czemu delikatnego mężczyznę uznasz za słabszego? Ja jestem przeciw równouprawnieniu.
 10. Niby masz rację ale jednak spójrz na siebie lub innych mężczyzn. Czy na randce gdy kobieta powie "wiesz nie mam prawka bo nie umiem jeździć samochodem, kiedyś nawet próbowałam zdać ale nie udało mi sie po kilku próbach" zerwiesz kontakt? Ty może tak ale 90% mężczyzn nie zwróci na to uwagi lub uzna za słodkie. Natomiast jeśli mężczyzna tak powie to większość kobiet jednak uzna to za wadę. Chyba że ktoś pracuje fizycznie. Wtedy często telefon który jest używany w pracy się niszczy.
 11. Czemu przyrównujesz kobietę do mężczyzny? Przecież jeżdżenie autem jest męską domeną. W krajach arabskich jest zakaz jazdy przez kobiety. Mężczyźni są lepszymi kierowcami. Czemu więc ta umiejętność jest według Ciebie też kobiecą domeną? Mi to akurat nie przeszkadza i nie rozumiem jak można to uznać za nieogarnięcie. Moim zdaniem to oszczędność poziom hard. Po co ma wydawać kolejną kase na nowy telefon? Obecny działa. Da się dzwonić, smsowa, korzystać z netu. Według Ciebie lepiej wywalić kolejny tysiąc czy więcej na nowy sprzęt?
 12. Haha to mój facet jest nieogarnięty level hard bo chodzi z takim tel już drugi rok
 13. Teraz już lepiej zarabia niż na początku a to że pracownik fizyczny to nie wada. Dzięki temu jest silny. Ja też mogłabym go u siebie zatrudnic Czemu bez perspektyw? Pomogłam mu przejść na działalność więc można powiedzieć że teraz jest swoim szefem i też zatrudnia pracowników (pomocników). Moim zdaniem ma perspektywę dzięki temu na większy rozwój i większe pieniądze.
 14. W moim odczuciu jako kobiety ujmuje mu męskości. To moje zdanie i taki mężczyzna traci w moich oczach. O ile pierwszy człon jestem w stanie zrozumieć o tyle drugiego nie. Czemu czekanie z macierzyństwem to twoim zdaniem nieogarnięcie życiowe? Co w tym jest nieogarniętego? To charakter ale to nie wpływa na życie tej osoby umniejszająco. Nieogarnięcie to nieradzenie sobie z czymś z czym dorosły powienien sobie radzić.
 15. Przecież sam tak poznajesz. Napisałeś że jeśli Ci się nie spodoba na pierwszej randce to nie zostaje koleżanką tylko ją olewasz.
 16. Też tak mam. W ogóle jazda autem dużo mówi o męzczyźnie. Mój znajomy ma prawko ale bardzo słabo jeździ. Ogólnie nie jeździ samochodem i mówił że jeśli teraz miałby jeździć znowu to musiałby dokupić jazdy doszkalające.... dla mnie to ujmuje mu męskości.
 17. Pisałam mu. Poznałam jaki jest naprawdę po czasie a pierwsze wrażenie było mylne. Może być ktoś atrakcyjjny juz po 1 randce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.