Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Marek Kotoński

Administrator
 • Content Count

  10557
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  142

Marek Kotoński last won the day on May 21

Marek Kotoński had the most liked content!

Community Reputation

13007 Świetna

About Marek Kotoński

Contact Methods

 • Website URL
  www.samczeruno.pl
 • Skype
  mareczekk7

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

45905 profile views
 1. Uwielbiam zachody i wschody słońca - w tym dziale proszę umieszczać wasze zdjęcia, które te dwie cudowności ukazują. Na razie nic nie mam, jak znajdę chwilę pogrzebie w swoich fotkach. Nie będę żałował w tym dziale lajków 😆
 2. Serdecznie zapraszam. Np. możesz stworzyć zamknięty/otwarty klub zrzeszający ludzi myślących podobnie. Wbrew pozorom bardzo szanuję ludzi wierzących, są to często bardzo uczciwi i porządni ludzie.
 3. Możesz założyć temat, klub albo bloga na forum, albo pisać artykuły o Jezusie na samiecweb - nie widzę żadnego problemu. Forum to forum, można każdy temat poruszać, który nie łamie prawa ani obyczajów. Ja np. nie wierzę, by twórca olśniewającego pięknem wszechświata, miał COKOLWIEK wspólnego z rzeźnikiem ze ST. Wierzę że religie są tworzone, by programować duże masy ludzi, osłabiać je i oddalać od prawdziwego Boga, by ich eksploatować pod dętymi hasełkami o moralności i jak to bez kościoła staniemy się zwierzętami wzajemnie się mordującymi.
 4. https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/29/biblia-ksiega-zbrodni-2/
 5. Jeśli to prawda i gość nie ściemnia, to szanuję go jak rzadko kogo. To jest gość! https://noizz.pl/ekologia/adam-kuncicki-kulturysta-naturalny-bohater-filmu-vegan-power/ptfgb3z?utm_source=detal&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne
 6. https://www.samiecweb.pl/post/11821/przyzwyczailismy-sie-do-taniego-miesa-ktore-jemy-dwa-trzy-razy-dziennie-zapytajmy-dlaczego-mieso-jest-takie-tanie
 7. Dzięki chłopaki, wrzuciłem w fullHD do shotcuta i wysyła się właśnie na youtube. Z kilkuset mega zrobiło się prawie 7GB przy jakości 100%, jak to kur.. możliwe?
 8. Bracia, właśnie nagrałem test kamer, i jak je połączyć żeby nie stracić na jakości? Na shoutcat mam wrażenie, że jak ustawię 100% jakości to wychodzi większy rozmiar. Chcę je bezstratnie połączyć i wrzucić na youtube. Jak to uczynić?
 9. @Mr.Arioch jakiej stronie? @Patton może być, trzeba by stworzyć jakieś zasady, regulamin i można ruszać. Promocję osób występujących u mnie zrobi się na forum i innych moich portalach. Mogliby ludzie dawać swoje ogólne rady, dotyczące życia, związków itd.
 10. Nie ukrywam, że chciałbym rozszerzyć działalność - np. żeby ludzie z naszej społeczności mogli nagrywać swoje rzeczy na samiectv. Macie jakieś konkretne propozycje? Chciałbym żeby strona była dla społeczności, ale brak mi pomysłów. Może - to luźna propozycja - ludzie od nas będą chcieli nagrywać własne audycje albo video? U mnie nikt tego nie usunie i nie będzie akcji jak na youtube czy na vimeo.
 11. @SobolAlliv - dlaczego nie używasz polskich znaków?
 12. https://www.samiecweb.pl/post/11708/codziennik-feministyczny W skrócie - program pokazał że w ciężkich warunkach mężczyźni budują, a kobiety w ogóle sobie nie radzą. Powtarzane to było wielokrotnie z takim samym skutkiem... Ale Panie feministki się nie zgadzają. To wszystko wina mężczyzn
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.