Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Marek Kotoński

Administrator
 • Content Count

  11384
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  156

Marek Kotoński last won the day on April 26

Marek Kotoński had the most liked content!

Community Reputation

15784 Świetna

About Marek Kotoński

 • Rank
  Podpułkownik
 • Birthday 12/28/1978

Contact Methods

 • Website URL
  www.samczeruno.pl
 • Skype
  mareczekk7

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

73984 profile views
 1. Moich dwóch kolegów, pracowało w zawodach pełnych legalnej przemocy. Jeden jest komandosem, drugi z innej "pracy" o której na razie nie chcę pisać, ale wypełnionej przemocą. Z pewnych względów istnieje dostęp do ludzi z tzw. "półświatka" i ich wiedzy, którą można wykorzystać by ludzie uczciwi wiedzieli jak się bronić. Zaproponowałem napisanie książki, żebyśmy wszyscy sobie zarobili, i dali ludziom uczciwą, porządną rozrywkę. Na początek wydaje mi się, żeby chociaż w pierwszej książce nie poruszać w pełnej skali tematów misji, akcji likwidacyjnych itd., z wielu względów - przede wszystkim dlatego, że większość ludzi ma problemy ze stresem, bójkami, przemocą psychiczną itd., a tym się zajmuję od lat. Akcje komandosów i temu podobne sprawy, można opisać w kolejnych książkach, jeśli pierwsza książka i jej sprzedaż się powiedzie. Po prostu chciałbym pomóc ludziom w "moich tematach", i wykorzystać wiedzę profesjonalistów do tego. Czyli pierwsza książką będzie o miejskim survivalu, ochronie psychiki przed przemocą, bójkach, wszystko to, co może się przydać przeciętnemu "Kowalskiemu", a czym między innymi, zawodowo przez lata zajmowali się chłopaki. Mogą być zdjęcia z walki wręcz, z bronią palną każda, a także przede wszystkim walką nożami, do czego byli szkoleni. Książka moim zdaniem powinna mieć kształt wywiadu - ja opisuję temat, piszę co o nim sądzę, zadaję pytania chłopakom. Jest to łatwe, czytelne, wzmaga poczucie realności. No i to z tego co widzę i sam czytam, sprzedaje się. Moje pytanie do was jako do mądrej społeczności - o co pytać? Moje typy: 1. Dziecko w szkole ma problem z łobuzami, co robić? 2. Napad w mieście, Ty po jedzeniu, dwóch napastników z nożem/kastetem itd. 3. Masz "wlot na chatę", jak obronić mieszkanie? 4. Jak się do kogoś zakraść, i jak przeszkodzić w tym, żeby ktoś się do Ciebie zakradł? 5. Wojna/rewolucja, nie istnieje policja i struktury bezpieczeństwa, ktoś chce skrzywdzić Twoją rodzinę - jak szybko go zabić/unieruchomić trwale? 6. Osiedle, praca, ktoś Cię "dojeżdża", jak się obronić? Proszę o mądre wskazówki, porady itd. za które z góry dziękuję.
 2. Z wiadomych względów osoba pytająca chce zachować anonimowość. Problem jest taki, że ma "stare" Korony w banknotach po 500 i 200NOK, a wycofali je z obiegu rok temu. Lot do Norwegii jest drogi i ciężki ze względu na realia (nigdy tam nie był), więc może istnieje inna opcja, np. jakiejś ubezpieczonej przesyłki bankowej, tu liczą i zaklejają pudełko, a zwracają w dowolnej walucie na konto w PL? Prosimy o dobre rady. Dziękuję z góry. https://www.mojanorwegia.pl/aktualnosci/ostatni-dzwonek-by-wydac-stare-korony-w-piatek-traca-waznosc-16395.html
 3. @Pocztylion powtarzamy od lat - nie odpisujemy osobom, które nie mają avatara i przywitania się z nami...
 4. Panowie póki co przepraszam, jest problem z aplikacją "medalową". Ale postaram się to naprawić.
 5. Jeden z moich radiosłuchaczy wkleił coś takiego, co ma w domu: To by mi bardzo pasowało kupić, ponieważ mój worek bokserski jest podłączony do sufitu, ale dotyka ziemi - boję się że wyrwie kawał sufitu, waży już nie wiem, 60, 80kg, zważę go dzisiaj. Ma to sens w domu? Nie będzie się gibać na boki? I wytrzyma bardzo ciężki worek? Piszą że max obciążenie to do 20kg w takich systemach No i czy te "wystające przy podłodze "rogi" nie przeszkodzą w kopnięciach?
 6. Możesz odpier... się od @Patton? Skończę na chwilę z poprawnością polityczną i powiem jak jest. Przez swój post o jak najmłodszych kobietach, forum stało się pośmiewiskiem i zostało naznaczone oskarżeniem o pedofilię. Nie wiem czy zrobiłeś to specjalnie, czy z głupoty, ale stało się. Stało się i co? Zero skruchy, przeprosin. Później oskarżenia o rządzącą na forum klikę, bo waszego kumpla od wódeczeki wyrzuciliśmy po 24 warnach, gdzie nikogo się nie słuchał. I jakim cudem - Ty nadal jesteś na forum? Miałeś odejść, ale widać że nie szanujesz ani nas, ani swojego słowa. I jeszcze przypieprzasz się do moderatora. Pamiętam moją dyskusję na wykopie z moderatorem - miła wymiana zdań że gość mnie ponad dwa lata prześladuje (miałem rację, prokuratura wszczęła natychmiast postępowanie karne w sprawie tych wpisów), po której zostałem natychmiast wyrzucony i wlepili mi kłamstwo że miałem multikonta, które były osobami z forum. Tam nie ma rozmowy, gadania, jest natychmiast kara. A tu na forum? Ktoś tak odpierdala (przepraszam za brzydkie słowo) i nadal tu jest, sieje ferment, prowokuje awantury. I skarży się głośno że krzywdę mu robią.
 7. Wszystkiego najlepszego! Dzięki że z nami byłeś. Wielki szacunek za brak dramy, żądania kasowania konta, usuwanie avatara itd., zachowanie godne prawdziwego mężczyzny. Samych sukcesów!
 8. Panowie, zasady są jasne, nie ma ktoś avatara, nie przywitał się - nie odpowiadamy. Szanujmy się trochę...
 9. Major jest spoko, bo jest od lenistwa, picia i ćpania słaby fizycznie i to jest jego strategia na przetrwanie w tym świecie. Śp. Janka uderzył pijanego, więc tkwi w nim kawał uja - z zaskoczenia uderzyć, upokorzyć, zemścić się. Gdy był młody i rabował, ciekawe ilu ludzi miało znacznie gorsze obrażenia niż on teraz...
 10. Marek Kotoński

  Wirus?

  Mam to samo, ale nie zawsze. Jednego dnia trzeba wyłączyć malwarebytes, innego nie strajkuje.
 11. @Boromir dzięki ale nie mam czasu testować masy softu, muszę mieć coś, co konkretnie działa, nie psuje się, może być nawet płatne. @Lucjusz o nawyku i jak wpływa na nasze życie.
 12. Akurat doszło do dyskusji z @Boromir o kolorach w innym wątku, i faktycznie - kolory mają nielichy wpływ na psychikę. Jest to porządnie udowodnione, chociażby w książce Adama Altera "Siła podświadomości". Już dawno sobie obiecywałem, że wymienię kolor ciuchów, ale jestem mega przywiązany do ciemnych kolorów, czyli smutek, depresja, śmierć. I jak tak myślę, to chyba najbardziej podoba mi się kolor zielony. Czerwony za agresywny, żółty i pomarańczowy za bardzo zwraca uwagę, biały kojarzy mi się z piżamą i gaciami, a zielony uspokaja, koi. Ewentualnie niebieski ale ciemniejszy. A jakie wy kolory nosicie i czy chcecie coś zmienić w tym względzie?
 13. Bracia, proszę o info o sofcie, któremu można mówić a on zapisuje. Piszę nową książkę i już prawa dłoń wysiada. Za dużo chyba ją nadwyrężałem 😇
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.