Jump to content

Marek Kotoński

Administrator
 • Content Count

  11,461
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  156
 • Donations

  0.00 PLN 

Marek Kotoński last won the day on April 26 2020

Marek Kotoński had the most liked content!

Community Reputation

16,151 Świetna

About Marek Kotoński

Contact Methods

 • Website URL
  www.samczeruno.pl
 • Skype
  mareczekk7

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

84,604 profile views
 1. Dziś na 78,347% odbędzie się lajw na kanale Radio Samiec2, informuję jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany taką formą kontaktu ze mną. Jeśli czas, stan zdrowia i energii pozwolą, chętnie komuś pomogę w sprawach trudnych, o ile tylko będę potrafił. Prywatnie z braku czasu i energii już nie pomagam, ale na lajwie bardzo chętnie, oczywiście bezpłatnie. Postaram się też odebrać kilka telefonów, chociaż wolałbym nie za wiele - telefon przy głowie, 20 minut i zaczynam czuć się fatalnie.
 2. Ja też mam w poniedziałek sprawę we Wrocławiu, tylko o 14-ej
 3. Jak w tytule, proszę o poradę - jaka jest najlepsza kamerka, która nagrywa to co dzieje się przed autem, i to co dzieje się w środku auta? Oczywiście cenowo jakoś bez szaleństw, ale nie musi być najtańsza. Nie kupuję dla siebie jakby co.
 4. Ok. ale skąd wiesz że autor tematu przedstawia wszystkie wątki tej historii szczerze?
 5. Szczerze? Nie chcę nikogo obrazić, forum to miejsce gdzie ludzie teoretycznie mogą pisać prawie o wszystkim, ale tu mi się chciało rzygać, a święty przecież nie jestem. Ohydnie niemoralne.
 6. Jedni chcą żeby pisać o szczękach, chadach, inni nie chcą; jedni chcą by być za Korwinem, inni za lewicą, kolejni za prawicą; jedni chcą bym promował szczepienia, inni żebym przed nimi przestrzegał - i tak jest z każdym kontrowersyjnym tematem. Jakiej decyzji bym nie podjął - zawsze będzie ktoś, kto powie że jestem zły, i zawsze będzie ktoś, kto powie że jestem spoko, oczywiście do czasu, gdy będę postępował tak, jak ta osoba by chciała. Ciężki jest mój los 😆 ale trzeba żyć dalej Tak może powiedzieć każdy, kto nie zgadza się z daną opinią - i tak
 7. Czy Ty rozumiesz, że goście byli przerażeni, byli przekonani że za chwilę zostaną ciężko pobici w biały dzień? I taki chłopak ma być asertywny i w stanie wręcz szoku odmawiać gościom, których się przed chwilą bał - i nadal boi, bo ich jest kilku z kamerami, a on sam jeden, słaby i mały, bo silnych nie zaczepiali?
 8. Nigdy w życiu nikogo nie napadłem i nie upokorzyłem w taki sposób, i żaden porządny człowiek tego bez ważnego powodu nie zrobił. Najpierw gość jest przerażony bo jest o krok od ciężkiego pobicia w biały dzień na ulicy, a chwilę później pytają go czy się zgadza na nagranie i przybijają piąteczkę... myślisz że goście których twarz widać, są zadowoleni z tego że widać, jak byli przerażeni? Chłopaki po takich właśnie traumach, potrafią wiele, wiele lat dotkliwie cierpieć, mieć lęki, zniszczoną samoocenę. Trudno wycenić straty uczynione taką "zabawą".
 9. Raczej nie ma na to szans, ponieważ jego stan zdrowotny jest tak zły, że w każdej chwili może umrzeć. Nie wiadomo jak jest z jego cukrzycą, ale można założyć że kiepsko, więc włodarze takiego przedsięwzięcia, mogliby mieć zarzuty karne, tu akurat nie wiem, tak mi się wydaje, chociaż znając nasze realia to cholera wie. Wieczorem hiperglikemia po cukierkach, Major będzie na fufu i nikogo nie będzie w domu, a rano już będzie po "prezydencie" - i to się może zdarzyć w każdym momencie. Natomiast gdyby doszło do walki, Mexicano by wygrał - kilka podbięgnięć Pana Prezydenta i
 10. Dzięki. Tylko szkło, ze względu na to że brak będzie w takiej wodzie jakichkolwiek składników negatywnych dla zdrowia.
 11. Hej wszystkim, czytam książkę Pana dr Skoczylasa i zachęcił mnie do tego, by w walce o lepsze zdrowie korzystać z wody destylowanej plus minerały, zamiast pić kranówkę lub wodę przefiltrowaną. Polecicie mi jakiś w miarę tani zestaw, na 2, 3 litry wody koniecznie woda musi być w szkle?
 12. Dobry wieczór, Nieswojo się czuję, reklamując moją nową książkę. Napiszę więc tylko tyle, że w moim odczuciu, warto ją kupić. Nie jest to żaden szczyt, ale też i nie dół - taki solidny średniak. Niestety przez kilka ostatnich lat, zaniechałem nawyku pisania i tylko gadałem na youtube, i to widać, słychać i czuć. Ale zupełnie z wprawy nie wyszedłem, i ten prawie wyliniały wilk jeszcze może konkretnie ugryźć, że się tak zabawnie wyrażę Ponieważ jest to moja 19-a książka, ci którzy czytali poprzednie, wiedzą mniej więcej czego się po mnie spodziewać - i to znajdziecie w n
 13. Świetne Można by zrobić taką grę a,la doom, gdzie cuckoldy uciekają a łowcy strzelają do nich - ale nie by zabić, ale ładunkiem, strzykawką z testosteronem. I po postrzale cuckold staje się chadem i razem ganiają pozostałych cuckoldów.
 14. @Drugie DNO dziękuję, ale nie skorzystam. Nie dam rady, jestem lekko podziębiony - załatwił mnie spacer z Puszkiem, super pogoda, słoneczko, a w tle zimny wiaterek, szyja nie osłoniona, drugich portek nie założyłem, czapka zdjęta Nie złamała mnie zima, a tu mnie pogoda oszwabiła
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.