Jump to content

Marek Kotoński

Administrator
 • Content Count

  11,538
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  159
 • Donations

  0.00 PLN 

Marek Kotoński last won the day on April 26

Marek Kotoński had the most liked content!

Community Reputation

16,826 Świetna

About Marek Kotoński

 • Rank
  Podpułkownik
 • Birthday 12/28/1978

Contact Methods

 • Website URL
  www.samczeruno.pl
 • Skype
  mareczekk7

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

96,589 profile views
 1. Fantastyczny kanał, prowadzący ma charyzmę, fajny styl, jest pewny siebie. A to co mnie ucieszyło, to poruszenie tematu o którym też mówiłem wiele razy. W jednym z ostatnich odcinków powiedział o Sokole, jego piosence sprzed wielu lat o biznesie wódczanym jak niszczy ludzi, a teraz jak reklamuje wódkę, kiedy w naszym kraju jest taki problem z alkoholizmem i nieszczęściami, tragediami które wywołuje.
 2. Dzięki - za ankietę o stresie dostałem piątkę, super że tak mi ochoczo pomogliście. Z taką ekipą, to chyba zostanę profesorem z fizyki kwantowej DZIĘKI! Jest jeszcze ankieta o portalach randkowych, jest trochę... kiepsko ułożona, nie ja ją tworzyłem, ale skoro tak jest to niech tak zostanie.
 3. Dziękuję wszystkim bardzo serdecznie - ta ankieta przyczyniła się do tego, że dostałem ocenę BARDZO DOBRY. Rzadko piątkę dostawałem w szkołach, cieszy że chociaż na starość dobra ocena wpadła :))
 4. Panowie, proszę o spokój w komentarzach, ma prawo forumowicz narzekać na co chce, byle nie łamał regulaminu i prawa, co też tu miało miejsce. I zamiast wchodzić i obrażać to po prostu można nie wchodzić i dać takiej osobie ignora. Nie róbmy z tego miejsca wykopu proszę. @Znamienity Wojennik błagam, po kropce rób spacje, jak Ty kiedyś napiszesz miłosny list do ukochanej? Ponieważ masz niewiele stażu, rezygnuję z warna i udzielam Ci tym razem tylko słownego upomnienia. Miłego dnia wszystkim
 5. Hej wszystkim. Poszukując magii którą odczuwałem grając w Skyrim, myślę że znalazłem ją w Elden Ring. Gra bardzo dobra, ale dużo bardziej "demoniczna" i ponura niż Skyrim. Niektórzy to lubią, ja niekoniecznie, ale i tak mi się bardzo podoba. Gra jest trudna, nic nie podpowiada, korzystam więc z rad w necie, najczęściej z kanału tego Pana:
 6. Pan, który został skazany prawomocnym wyrokiem, mami swoich kolegów i koleżanki z bloga karnistrowo, że to jeszcze nie koniec, że on wysyła pisma, że będzie wznowienie postępowania karnego. Tymczasem Sąd na jego obiecywane "wznowienie", ma tyle do powiedzenia:
 7. Proszę o wypełnienie ankiety; serdecznie za to dziękuję. Ankieta -
 8. Koledzy i koleżanki, bardzo wam dziękuję za udział w poprzedniej, dotyczącej stresu ankiecie - teraz poproszę was o wypełnienie drugiej ankiety, stworzonej przez moje koleżanki, koniecznej do skończenia projektu na studiach. Dziękuję serdecznie z góry.
 9. Kochane dziewczyny, Rezerwat to miejsce, gdzie chroni się mniejszości - a dobre dziewczyny, takie jak Wy, są mniejszością w społeczeństwie; właśnie dlatego chronimy je w rezerwacie jako gatunek zagrożony Proszę was jak mój zacny przedmówca/przedpisarz, byście wypełniły ankietę. Mizogini z którymi walczymy, mawiają że kobiety nie są wdzięczne - a ja twierdzę że są i ankieta to jasno ukaże Zapraszam:
 10. Koledzy, jest to pierwsza z dwóch ankiet o wypełnienie których was prosiłem kilka dni temu. Postarałem się żeby była jak najkrótsza, dziękuję wam za poświęcony czas i wiedzę. Jest to projekt na moje studia psychologiczne.
 11. Dziękuję wam bardzo serdecznie za dobre chęci. Obecnie sytuacja wygląda tak, że dziś mam burzę mózgów z koleżankami w sprawie projektu psychologicznego, w którym ankiety są jego częścią. Na razie nic konkretnego nie wiem, ale dziś najprawdopodobniej ustalimy dokładnie co trzeba zrobić, wtedy napiszę o co będę was prosił. Jeszcze raz dziękuję, to naprawdę bardzo miłe że chcecie mi pomóc.
 12. Bracia, na studiach zaczynają się konkretne projekty, trzeba robić ankiety, np. o związkach. To trudne znaleźć kogoś, ale przecież nie trudne dla nas, osób które na szukaniu szczęścia w necie zjadły zęby Pomożecie mi czasem? Nie ukrywam że takie osoby mogą liczyć na moją wdzięczność. Im lepiej i szybciej zrobię takie zadania, tym większa szansa że skończę studia, co przełoży się na znaczny wzrost szacunku do naszej społeczności. Pamiętacie te tysiące wpisów że słuchacie kretyna bez matury, bo pewnie sami jesteście na jego poziomie? O ile lepiej będzie brzmiało, że czyt
 13. Dobry wieczór Bracia, wklejam z fejsika oświadczenie: Ponieważ moi "krytycy" jak i sympatycy zadają pytanie, czy wyrok który ostatnio zapadł we Wrocławiu jest prawomocny, to odpowiem na te pytanie. Wyrok jest prawomocny (z dniem 13 kwietnia). Nie wniosłem środka zaskarżenia, na co miałem czas do 12 kwietnia (14 dni od doręczenia uzasadnienia wyroku), bezcelowe było jego składanie ponieważ zostałem uniewinniony, a mój oponent został uznany winnym i skazany. Środek zaskarżenia strony przeciwnej został odrzucony przez Prezesa Sądu w dniu
 14. Szanowni Państwo, Oto nadeszła chwila, kiedy poproszę Was o coś naprawdę dla mnie ważnego. Jak wiecie nawet beznadziejna sytuacja finansowa, nie skłoniła mnie do prośby o pieniądze, czy też o „prezenty” żeby wymienić zepsuty dysk czy coraz gorzej działający telefon, którym robię zdjęcia i „kręcę” filmy. Z tego względu proszę żeby Państwo to uszanowali – bardzo rzadko o coś proszę, a przecież mógłbym częściej, gdyż już kilkanaście lat pomagam (oczywiście dzięki Wam) wielu ludziom w kiepskiej sytuacji i nikt by o to nie miał do mnie winy. Nie piszę tego żeby się żalić czy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.