Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Marek Kotoński

Administrator
 • Content Count

  11317
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  156

Marek Kotoński last won the day on April 26

Marek Kotoński had the most liked content!

Community Reputation

15630 Świetna

About Marek Kotoński

Contact Methods

 • Website URL
  www.samczeruno.pl
 • Skype
  mareczekk7

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

68991 profile views
 1. Prosimy o avatar i używanie polskich znaków (w innych postach). Do czasu wstawienia avatara temat zamknięty.
 2. Dziękuję, strasznie chciałbym tam znowu pojechać, chociażby na kilka dni. Górę Zamkową znam na wylot, uwielbiałem się na nią wspinać od strony bunkra i od Bugu, nie zwykłym podejściem. Ale jest też dużo innych ciekawostek, cmentarz Żydowski, fantastyczny las, plażuchna i wiele zajebistych miejsc. Ech, gdybym tylko miał zdrowie
 3. Zrobiłbyś jakieś fotki w Drochiczynie, wychowywałem się tam
 4. Bracia, dziś zapraszam na krótkiego lajwa na https://www.youtube.com/channel/UCXOjkNTnKlq-voj0WTCKq7w Będę pewnie ok. 22-ej, byłem na długim spacerze z Borutą i ledwo patrzę na oczy. Muszę kimnąć chociaż godzinkę.
 5. Uderzył ręką pracownika, ci goście jeżdżący z trupami zarabiają grosze, i jeszcze ich takie coś spotyka na ulicy. K. powinien już siedzieć w areszcie za naruszenie nietykalności, napaść i blokowanie drogi.
 6. To jest żart czy co? Śmiejesz się z innymi ze zniszczenia życiu koledze?
 7. Póki co nic z tego Panowie, dziękuję za zaangażowanie.
 8. Nic takiego nie pamiętam, poproszę o screeny. Za dużo mam rzeczy na głowie.
 9. Bracia (i siostry), dziś między 21-ą a 22-ą, zapraszam na kanał Marek Kotoński Live, gdzie będziemy "świętowali" prawdopodobne przekroczenie 10 tysięcy subskrypcji na moim kanale Radio Samiec2. Będzie to krótki lajw (jestem drugą dobę bez snu), ale myślę że z tej okazji wypada go zrobić. Liczę na to że: 1. Zadzwonią Radiosłuchacze, by powiedzieć jak zaczęli mnie słuchać, jak poznali forum itd. Telefon do mnie - 883 704 392 zadzwonić mogą tylko osoby mi znane, z wiadomych względów. 2. Pomożecie mi w stworzeniu rymu, wiersza, hasła reklamującego sklep strefasamca.pl, ponieważ sprzedaż idzie katastrofalnie i chcę zarobić pieniądze na faktury, które opłacić trzeba. Do zobaczenia i usłyszenia na kanale - https://www.youtube.com/channel/UCXOjkNTnKlq-voj0WTCKq7w
 10. @Still każdy użytkownik forum, zobowiązany jest do posiadania avatara. Ty swój usunąłeś, i wprawdzie z racji stażu jesteś traktowany lepiej niż inni użytkownicy forum, z czego chętnie korzystasz, ale ludzie się pytają - dlaczego Still nie ma avatara i jest na forum, a inni mają za to warny do bana włącznie? No i co ja mam im odpisać? Tak więc (po starej znajomości bez ostrzeżeń, które inni dostają za ten czyn) proszę byś przywrócił (albo wstawił nowy, nie ma to znaczenia) avatar, albo, jeśli usunięcie avatara jest jakimś manifestem, żebyś zdecydował czy w końcu odchodzisz z forum czy nie. Bo z jednej strony niby odchodzisz, ale z drugiej co chwila logujesz się i nerwowo sprawdzasz wątek... Wypadałoby trochę szanować Braci, wprawdzie naginamy zasady dla Ciebie i Twoich kolegów na forum, ale wszystko musi mieć swoje granice. Dzięki z góry za męską decyzję.
 11. @ATE50 przykro mi że chcesz odejść, ale uszanuję Twoją decyzję. Życzę powodzenia i pozdrawiam, dzięki za bytność na forum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.