Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Marek Kotoński

Administrator
 • Content Count

  11034
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  152

Marek Kotoński last won the day on November 30

Marek Kotoński had the most liked content!

Community Reputation

14579 Świetna

About Marek Kotoński

 • Rank
  Podpułkownik
 • Birthday 12/28/1978

Contact Methods

 • Website URL
  www.samczeruno.pl
 • Skype
  mareczekk7

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

53883 profile views
 1. W odpowiedzi na liczne prośby Braci, wykonam na zamówienie sygnety z logo Viri Fratres. Zdjęcia zamieszczone powyżej są poglądowe, przedstawiają sygnety srebrne które były dostępne poprzednio. Nowe sygnety będą miały taki sam grawerunek, takie same eleganckie pudełko, kształt tarczy zbliżony do kwadratu, mogą się nieznacznie różnić od tych ze zdjęcia. Wielokrotnie mnie widzieliście (lajwy, nagrania video) z takim srebrnym sygnetem - jest bardzo elegancki, zwraca uwagę swoją subtelnością. Nie jest chamskim, krzykliwym badziewiem. Tylko dla eleganckich mężczyzn, albo dla fanów, którzy chcą mieć coś z górnej półki tylko dla siebie. Dostępne będą trzy opcje, srebrna, żółte złoto, białe złoto. CENNIK: Sygnet srebrny - 1200 PLN Sygnet żółte złoto - 2500 PLN Sygnet białe złoto - 2800 PLN DOSTĘPNE ROZMIARY: od 18 do 30 ZASADY ZAKUPU: 1. Sygnety z grawerunkiem są unikatowe, dedykowane pod konkretnego zamawiającego (rozmiar) dlatego nie podlegają zwrotowi i opłacone zamówienie nie podlega anulowaniu. 2. Czas oczekiwania na sygnet, może wynieść od dwóch tygodni do sześciu tygodni (licząc od dnia 20 grudnia 2019). Wynika to z tego, że sygnety muszą być odlane i musi zostać wykonany grawerunek a firma która się tym zajmuje, ma dość długi czas oczekiwania na realizację. Poza tym czas przesyłek od firmy do mnie i ode mnie do klienta. 3. Zamówienia dokonujemy poprzez wpłatę na konto, w tytule przelewu należy podać wariant (srebrny, żółte złoto, białe złoto) i rozmiar. Po dokonaniu przelewu, proszę o informację na meil [email protected] o dokonanym zamówieniu. Konto: Mbank Marek Kotoński 97 1140 2004 0000 3902 4436 3874 4. Ponieważ jest to sprzedaż okazjonalna, zamówienia zbieram do 20 grudnia 2019 roku. 5. W dniu 21 grudnia 2019 zamówię odlew i grawer, sygnety do zamawiających wyślę po otrzymaniu ich od jubilera. Lwią część pieniędzy które zarobię, przeznaczam na funkcjonowanie forum i innych serwisów, by żyło się lepiej.
 2. No ale przecież tak jest. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że co kilka dni muszę komuś tłumaczyć, że tego i tego nie mogę, bo mi zdrowie nie pozwala. Nikt tego nie rozumie, nawet jak spokojnie tłumaczę. Jest to upokarzające, czasem się zastanawiam na ile w tych pytaniach jest ukrytej złości, a ile niewiedzy. Nie ma kontroli, chyba że po lekach na pewien czas, a później efekty uboczne leków...
 3. Haniebny temat, mężczyzna robi dziecko - MĘŻCZYZNA bierze za nie odpowiedzialność, a nie ucieka i zostawia swoje dziecko na łasce i niełasce przyszłego gacha mamusi. Temat zamykam.
 4. @larry kilka postów z małej litery, dostałeś tylko jedno ostrzeżenie, ale prośba żebyś pisał tak, jak uczono w 1 klasie podstawówki, czyli zaczynał z dużej litery. To pierwsza i ostatnia prośba. A co do posta, to sprawa jest prosta. Jeśli łatwo się zakochujesz to odpuść, jeśli umiesz oddzielić seks od uczuć, to miłej zabawy zawsze w dobrym ogumieniu.
 5. Zależy z jakiego powodu był rozwód, jeśli faktycznie facet dał ciała, to czemu nie? Nie rozumiem też malkontentów że gównotemat, niby dlaczego?
 6. Konkretne tematy i krótko, ostatnio straciłem głos, kolejny dzień nie daję rady nagrywać. Lajwy są kompletnie nieopłacalne dla mnie, tyle energii tracę i mógłbym w tym czasie ogarnąć kilka audycji. Nie mam pojęcia jak to zrobić, chyba silnik forum nie ma takiej opcji nawet. A na Radio Samiec2 można wrzucić info, kiedyś tak zrobiłem, dobry pomysł.
 7. Ja nie mam ochoty zupełnie po treningu siłowym - dobrze więc wieczorami się porządnie zmęczyć, ale nie u wszystkich to działa.
 8. Nie znam tematu, nie wchodzę na grupę Pana Olszaka, ale zostałem poproszony by jego temat nie był przeze mnie nigdy więcej poruszany. Jest to dla mnie stresująca sytuacja, bo o ile o mnie chodzi, to ja z szacunkiem do tej prośby podszedłem, ale jako że jestem właścicielem forum, trudno mi zabronić pisania o Panu Olszaku na forum, znowu będzie że wprowadzam terror i coś nakazuję. Jednak mimo wszystko tak trzeba będzie zrobić. Od tej pory proszę nie pisać o Panu Olszaku i proszę mnie nie pytać dlaczego, sam nie wiem dlaczego (być może nie chce być ze mną kojarzony), ale taką dostałem prośbę (powiedzmy) i mam zamiar ją uszanować. Także proszę by na forum już nie poruszać tych tematów. A co do lalek, to jeśli ta sytuacja wystąpiła to popieram te Panie - stary chłop żyjący z lalką, to zboczenie i nienormalność, nie wiem co tu fajnego. Gdyby żył z psem, kotem, oddał się samotnie pasji uszanowałbym, ale kur.. lalka? Może jestem staroświecki, ale to scena jak z horroru kopulować z lalką, która odtwarza jakieś dźwięki w stylu "och jaki jesteś duży, och jaki jesteś zajebisty" 😆
 9. Nie za bardzo rozumiem, jak to zrobić? Niestety, u mnie jest tak ze zdrowiem że decyzje zapadają szybko. Nie mam możliwości zaplanowania, danego dnia może mnie boleć brzuch i nie mam nad tym ŻADNEJ kontroli. Racja, ale domeny które były nie nadawały się do biznesu, domeny sklepu nikt nie pamiętał - to cios w mój biznes, podbródkowy co najmniej. Nie mogłem sklepu zareklamować, rzadko kto odwiedzał i kupował, a z tego mam chleb. Dzięki za info, poprawiłem co się dało.
 10. 1. Sklep zyskał nową nazwę STREFASAMCA.PL, oczywiście Brat który wynalazł tę nazwę wygrywa główną nagrodę, proszę o zgłoszenie do odpowiedniego wątku. 2. Strona na której są wszelkie moje audycje z kanałów na youtube, od tej pory nazywa się RADIOSAMIEC.PL - stara domena (samiectv.pl) jakiś czas będzie, zanim ludzie się przyzwyczają. 3. Lajwy będą tematyczne i skrócone. Po wczorajszym cały dzień zdycham, jestem jak po walce w kisielu z tłustym Hejterem 😆 Będę wpisywał dalej co mi przyjdzie do głowy
 11. Rozumiem, masakra @dyletant i @MaxMen mam dość rozwalania tematów filozoficznymi pytaniami po co coś wklejam, dlaczego i za co. Nosz kur... mać, ludzie, dajcie żyć. Tego mi nie wolno, tamtego nie wolno, a co ludzie powiedzą, a co hejterzy powiedzą, a po co, a dlaczego - a co mnie to obchodzi? Jest wątek o uniwersum Szkolnej 17, wpisujemy tutaj swoje przemyślenia i tematy i tyle. Ostrzeżenia za spamowanie na dobę, tyle razy prosiłem, tłumaczyłem i jak grochem o ścianę. Następnym razem będzie sporo dłużej.
 12. Zbliżają się smutne, mroźne wieczory, czasem bym sobie obejrzał coś dobrego legalnie. Na dwie te platformy mnie nie stać, którą wybrać? Zupełnie nie mam z tym doświadczenia. Ogólnie ciągnę seriale z serii The walking dead i lubię nowości kinowe ale w domku
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.