Jump to content

Marek Kotoński

Administrator
  • Posts

    12,003
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    167
  • Donations

    0.00 PLN 

Marek Kotoński last won the day on December 24 2025

Marek Kotoński had the most liked content!

About Marek Kotoński

  • Birthday 12/28/1978

Contact Methods

  • Website URL
    www.samczeruno.pl
  • Skype
    mareczekk7

Profile Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Warszawa

Recent Profile Visitors

165,242 profile views

Marek Kotoński's Achievements

Podpułkownik

Podpułkownik (17/23)

19.6k

Reputation

  1. Może to i dobrze, że jestem rocznikiem 78 - jedną nogą w świecie analogowym, drugą nogą w świecie netu. Więc mniej więcej mam porównanie jak to się zaczynało. Więc moim zdaniem: 1. Internet wpływa na ludzi, bo jest używany jako narzędzie propagandy i dezinformacji, jak dawniej gazety, radio, tv. 2. Z ludzi, dzięki anonimowości, wychodzą skrywane aspekty psychiki, nienawiść do kogoś, pogarda, chęć złorzeczenia i uczynienia krzywdy. A słowami można człowieka zniszczyć. Najlepsze co wiem, to to że takie teksty jakie tutaj kolega wkleił, kobiety jak mówiły, to tylko w swoim gronie. Miały świadomość że to są głupoty, bo publicznie tego nie poruszały. Teraz o tym mówią publicznie w trakcie srania One wiedzą że pier..., ale i tak chłopaki patrzą na cyc i mają w nosie to co ona mówi.
  2. Najprawdopodobniej tak właśnie będzie Ale jeszcze próbują, widziałeś przemówienie Borusewicza? No i ten Tomeczek na TikToku. Wszystko mi tu śmierdzi, najpierw miłość do nich, potem nagle żydzi pomagają, rozwija się nienanawiść. Jakby było to napędzane w jakichś celach.
  3. Ale co by nie mówić Panowie, mimo olbrzymiej propagandy, nie wepchnęli nas do wojny. Wy i wasze dzieci, macie nogi, ręce zamiast protez. Okradli nas strasznie, ale żyjemy bez traumy pourazowej.
  4. Ludzie, chłopak ma przeziębienia a tu wycinanie migdałków (ostateczność, po coś je mamy przecież) i czosnek gdy pracuje się z ludźmi (czuć, po prostu przykro zwracać uwagę) Iść do lekarza, porządne badania ile się da, uzyskać ogólny obraz. Wtedy dyskusja ma sens, jest o coś oparta. Myślisz że jak będziesz codziennie jadł czosnek, to nie będzie go czuć? Będzie, bo śmierdzą nie zęby a oddech z płuc, krew - moja laryngolog mówiła, że niektórzy po prostu nie mogą jeść czosnku, bo zmasakrują sobie gardło. Można tabsy z czosnkiem, wtedy ponoć nie śmierdzi. I tak naprawdę niewielu wie o co chodzi z przeziębieniami. Jedni żyją zdrowo i jedno za drugim, inni niezdrowo i ich nie mają. Obecnie odżywiam się fatalnie i efekt - jedno przeziębienie i kilka 3 dniowych osłabień, jak o siebie dbałem, dużo częściej. No i mega ważne - kwestia pasożytów. Dr. Ozimek miał pacjentów, co od dziecka brali leki na astmę, a po kilku dniach jak prochami ubili pasażera na gapę - zdrowie. Zdrówka!
  5. No ale z tymi sędziami? Ot tak niszczą życie ludzi, nie mają żadnych konsekwencji, czasem jakiś zdesperowany rodzic napadnie na sędziego - było w PL z rok temu, że chyba psychiatra wszedł z siekierą do sądu? Nie popieram broń Boże, ale jak ktoś wie, że odbierając mu dzieci może mieć konsekwencje, to i wyroki by się zmieniły. Podkreślam że jestem temu przeciwny, tylko o tym piszę jak jest w życiu. Np. hejterzy nie atakują miastowych, bo by ich łamali w lesie, a takich zwykłych ludzi jak ja to można, więc - konsekwencje. Co, sędzia nie widzi co się dzieje?
  6. Po prostu nie umiem prosić ludzi, by kilka minut oglądali reklamy jakiegoś, za przeproszeniem, gówna. Zostaje patronite, gdzie przymierzam się od pół roku, i co napiszę, to skasuję. Mam tam stare konto, ale chyba zawieszone. Tyle biedy w Polsce, i tkwi mi w głowie przekonanie, że praca to tylko fizyczna, chociaż to bzdura, nawet w starożytnym Rzymie byli ludzie którzy umieli więcej i bez nich kraj by nie funkcjonował. Teraz słuchałem Suwerennego. On ma kanał na YouTube, prosi o te wpłaty na kawę, mówi pod koniec że ma dzięki temu pozytywne emocje i motywację, żeby nagrywać. Teraz powoli się zabieram z Redem za nową książkę o hejcie, może tu odkuję się finansowo. I tu znowu mam sprzeczne myśli, jak zacząć, na czym się skoncentrować. Ludzie po prostu nie rozumieją, co to jest ponad 15 lat hejtu niemal codziennego, policja w domu, jazda po rozprawach sądowych, groźby, świadomość że mógł mnie ktoś zastrzelić, jak mówił policjant z UK, jakie to jest nieustające cierpienie, a nagrywać trzeba, opłacić wszystko trzeba itd. Można by powiedzieć, że mam za dużo materiału Dzięki!
  7. Bardzo dziękuję. Nie wchodziłem na ten wątek przez dłuższy czas, bo było mi głupio po prostu. Ale praktycznie każdy kanał wrzuca reklamy, każdy zarabia na tym co tworzy więc i ja też mógłbym. Ator prosi wręcz o oglądanie reklam, wpisywanie specjalnych komentarzy, żeby algorytm wychwycił, BnB opowiada o czymś do żarcia, teraz jakieś giełdowe firmy, a ja trzy portale i ani jednej reklamy. Proszę żeby każdy kto chce mieć dopisane do nicka kwotę, napisał do mnie. Automat nie zawsze dopisuje, mogą być z tego powodu nieporozumienia. Co do wpłat, To też nie wiem czy podawać oficjalnie, nie każdy sobie życzy. No jak Unger sam napisał wpłacił 1000 złotych, a jedna osoba 3 tysiące no i reszta chłopaków. Czyli wszystko opłaciłem, UPS kupiłem, zatankowałem pod korek itd. Parę gorzkich komentarzy że się skurwiłem też dostałem, czyli standardowo. Dziękuję!
  8. Dzień dobry, Chciałem Państwa czymś zaskoczyć, ale nie mam żadnego pomysłu. To typowe, finansowe gody, gdzie proszę o pieniądze. Scenariusz jest typowy do bólu. Muszę utrzymać portale i nie tylko, i chyba nie jestem w stanie. Piszę chyba, bo przecież jest jeszcze możliwa reakcja anielska, ale bardziej wierzę w was. Nie ma reklam, żadnych - nie proszę o klikanie przycisków i innych rzeczy, a sprzedaż książek, z której to się utrzymywałem, spadła niemal do zera. Nie żalę się, wielu ludzi ma problemy, ale ostatnie w sumie trzy lata, były dla mnie najgorsze w życiu. Śmierci, śmiertelne choroby, sądy, półroczny epizod depresyjny, po prostu nie wytrzymałem naporu rzeczywistości. Przejawiło się to tak, że jakby ktoś ze mnie wyłączył wtyczkę z prądem. Unikałem kontaktu z ludźmi, czasem co nagrałem, by "biznes" trwał. Z 90% znajomych zniknęło, albo mocno ograniczyło interakcję, patrząc czy stanę na nogi - czyli wszystko książkowo się potoczyło i nie mam winy. Chociaż gdyby jedna dziewczyna przytuliła, to by na pewno lepiej było No ale to trzeba by przyjechać, wydać pieniądze na benzynę, pocieszać, a to ona właśnie chce pocieszania Dlatego zachęcam do kupowania książek "strefasamca" i nagrań, oraz wpłat: Mbank 97 1140 2004 0000 3902 4436 3874 Marek Kotoński. PayPal - [email protected] Za wszystkie wpłaty dziękuję.
  9. Niech krzyczą, niech kłamią. Niebawem do Polski wbijają książęta Orientu, zacznie się chodzenie po nocach z obstawą mężczyzn z rodziny, wskaźniki gwałtów poszybują jak w innych, zmieszanych kulturowo krajach.
  10. https://www.money.pl/polityka/andrzej-olechowski-nie-zyje-byly-minister-finansow-i-wspolzalozyciel-po-mial-78-lat-7279067026962880a.html A przecież mówiono że jako jedyny "Polak" (prawdopodobnie był żydem wg. wielu medialnych teorii, ja nie wiem) ponoć był w grupie Bilderberg, ogólnie - był bardzo wpływowym i potężnym człowiekiem, nie aktorem jak Tusk czy Kaczor, tylko jak ktoś z cienia, wydający decyzje. Może tak tylko o nim pisano, może się mylę, ale zwróćcie proszę uwagę na temat i jak coś wiecie, to napiszcie proszę.
  11. Nadepnął na kilka biznesów poważnych i samobójstwo, czy w Polsce to kogokolwiek jeszcze dziwi?
  12. Panowie kupiłem grę pograłem 40 minut. Taka zła nie była, ale na pewno nie za 300 ziko. Podchodzenie do kogoś miało być żeby ppogadać, nijak nie mogłem tego zrobić. Ale z czasem bym sie wyrobił. Przyszło powiadowieminie ża opłata za forum ponad 300 więc szybko odsprzedałem tę grę, oddali kasę. Jak będzie lepsze czas i poprawią grę to może spróbuję.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.