Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Lebron James

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Dobra

About Lebron James

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam braci Nie jestem pewien czy dodaję temat w odpowiednim dziale w razie czego proszę o przeniesienie. Pracuję od kilku miesięcy w szkole, ale nie na stanowisku nauczyciela. Kilka dni temu dyrektorka powiedziała mi, żebym skrócił brodę, bo "pracuje Pan w szkole i tak trzeba". Według mnie jest to niedorzeczne. Brody skracać nie mam zamiaru. 1) Czy ona miała prawo mi tak powiedzieć? 2) Jakie mogą mnie spotkać konsekwencje jeśli się do tego nie zastosuję? Pozdrawiam.
 2. Ja dziś na mieście wpadłem na tą starszą babkę. Wzrostu ma chyba 140 cm najwyżej, sporą nadwagę a z taką pogardą mówi o facetach....
 3. Witam, Założyłem ten temat, ponieważ zaintrygował mnie dziś znajomy. Wstawił na swoją tablicę na faceboku odważne przemyślenia o relacji/związku z kobietą. Wstawiam jako ciekawostkę Nie mogę się doczekać tej burzy w komentarzach.
 4. Witam wszystkich serdecznie Jestem Bartek i od ponad roku czytam wasze forum. Wysłuchałem wielu audycji Pana Marka i uważam je za bardzo cenne. Otworzyły mi one oczy na wiele aspektów relacji mężczyzna-kobieta. Dużo jeszcze muszę się dowiedzieć, ale jestem na dobrej drodze. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.