Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Liam90

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Liam90

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ot tak, bez wiekszego powodu. Film jeden z moich top 10, choć nie z mojego pokolenia, a i Uma mnie kręci, więc w sumie to jedyne przyczyny Nie ma to nic wspólnego z tym konkretnym tematem w każdym razie.
 2. Bo to niby mialo być zerwanie, tylko najśmieszniejsze, że nawet oficjalnie nie bylismy razem, więc raczej zakończyła znajomość.
 3. Cześć, forum czytam już od pewnego czasu, ale tym razem sam mam problem z kobietą, więc mam nadzieję, że mi pomożecie
 4. Cześć. Mam nadzieję, że jako bracia mi coś doradzicie sensownego bo sam nie wiem czy warto cos robić, czy nie. Jakiś czas temu poznałem pewną dziewczynę, spotkaliśmy się kilka razy, raz do czegoś nawet doszło bo przespaliśmy się ze sobą. Generalnie się między nami ochłodziło bo ona powiedziała, że nie wie co czuje czy coś w tym stylu i nie odzywaliśmy się jakiś czas do siebie. Ale zadzwoniła do mnie pierwsza, potem ja do niej, zaproponowałem kolejne spotkanie, ona sie zgodziła. Potem dzwoniła jeszcze kolejnego i kolejnego dnia, więc myslałem, że zaczyna jej zależeć. Na spotkaniu było nawet fajnie, ale przyznam, że po ostatnich akcjach, takich że się od siebie oddaliliśmy nabrałem do niej dystansu, więc całe spotkanie było bardziej koleżeńskie tzn. nie całowaliśmy się, nie trzymalismy ze ręcę, ona też tego nie próbowała. W końcu nawet chciała znów mnie odwiedzić, ale odmówiłem bo nie chciałem żeby się poczuła znów za pewnie. Po spotkaniu ani ja ani ona nie odzywaliśmy się kilka dni, a tu nagle dostaje smsa od niej, że ogólnie dziękuje mi za kilka miłych chwil i nie żałuje, że mnie poznała, ale nie będziemy się więcej spotykac bo czuje z mojej strony od jakiegos czasu chłód i dystans i że będzie mnie zawsze dobrze wspominać, ale musimy dać sobie spokój. Napisałem jej tylko "oki" i od tego czasu milczymy juz obydwoje tydzień. Myslicie, że to taka babska gierka żeby mnie zatrzymać, czy na poważnie ze mną zerwała?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.