Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Szkalownik

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Świetna

About Szkalownik

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ta zrobię właśnie pakuje papiery do samochodu resztę co najważniejsze również. I chyba zrobię tak jak mówicie , wyślę jej maila i napiszę sms'a
 2. Nie, ciągle się łudziłem że coś się może zmieni, rozmawiałem z nią że nie czuje sie w naszym związku dobrze, szczęśliwie itd myślałem że to przyniesie jakieś skutki ... przyniosło na niecały miesiąc i dalej co chwile mnie o wszystko obwinia, to że kluczy znaleść nie moze i pewnie gdzies w kieszenaich w spodnaich mam , a to ze budzik nie przestawiłem, to ze zapomniałem chleba kupić i tak moge sobie wymieniać w nieskończoność. Po dzisiejszej pobudce i awanturze dotarło do mnie, że już po prostu czas na ewakuacje. Tak wsparcia potrzebuję bo sory ale to nie jest lekka sprawa dla mnie.
 3. Właśnie zaczynam się pakować. Z godności jednak poczekam i się pożegnam. Co jak co ale moim zdaniem odejście bez słowa jest poniżej godności , powiem swoje i do widzenia. I tak jestem tego świadom, że będzie płacz szloch przepraszanie ale już się mentalnie nastawiłem , czara goryczy się dzisiaj przelała, nie pozwolę się tak dłużej traktować. Już nic do tej osoby nie czuje poza nienawiścią więc jej słowa będą we mnie trafiać jak w mur.
 4. Zna ktoś dobrego prawnika w okolicach Krakowa, Chrzanowa Oświęcimia ? Dzisiaj rano się czara przelała księżniczka przesadziła. Zna ktoś dobrego prawnika w okolicach Krakowa, Chrzanowa Oświęcimia ? Dzisiaj rano się czara przelała księżniczka przesadziła. Zapomniałem przestawić budzika w phonie na 5:30 bo księżniczka sobie wczoraj z robiła kanapki. Dzisiaj rano ofc awantura, że czemu nie przestawiłem budzika , że Jej nie słucham. Że już nie zaśnie i to ja ten zły i niedobry. Dodatkowo zaczęła mi wypominać bo chciałem żeby wczoraj sama sobie zawiozła dupe na zajęcia z angielskiego . Dno i porażka . Na szczęście dzisiaj jej nie będzie cały dzień w domu. Rozumiem, że najlepsze wyjście to komp pod pachy ciuszki i jak wróci pożegnać się i w drogę ?
 5. A jeśli siostra przepisze wszystko na żonę czyli żona będzie miała 100% a zaraz po tym żona przepisała 50% darowizny na mój majątek osobisty to ominęło by to podatek ?
 6. Dobra to jeszcze raz sprostuje żona z siostrą dostały w spadku po zmarłej matce która im przepisała dom i działkę po połowie oraz mieszkanie które też mają po połowie które zapisał im Ojciec. I tak jestem świadom że w obecnej chwili mam tak naprawdę wielkie nic .
 7. Witam Dariusz z tej strony się kłania. Na forum trafilem przypadkowo, a że mam teraz trudny okres postanowiłem co nieco tutaj posłuchać rad mądrych i doświadczonych bracholi
 8. Sprostuje co do spadku. Żona wraz z siostrą są współwłaścicielkami ziemi i domu równoznacznie też są współwłaścicielkami jednego mieszkania w miescie. Żona ma się zrzec swojej części mieszkania na rzecz siostry a siostra swojej domu na rzecz mojej żony taka wymiana. My wtedy mamy dom a siostra mieszkanie. Siostrze to zwisa na kogo się zrzecze swojej części chce tylko dla siebie mieszkanie. A skoro ja jestem głównym żywicielem , daje hajs dosłownie na wszystko z mojego portfela praktycznie 100% to chyba jest w miare uczciwe abym był współwłaścicielem. Myśląc zdroworozsądkowo jak miał bym wrypać przez 10 lat kupę hajsu a potem być trzymany za gardło przez to bo wszystko by było na nią aż mnie skręca ... Wolał bym się w żaden sposób od niej i jej dóbr nie uzależniać. A co do chleba żabka do 18 była otwarta 😛
 9. No właśnie ona chce bobo , seksu non stop (i przed ślubem i po na to nie mogę narzekać) ale jak ja chce w gumkach to beee . A powiedzcie czy jak jej wszystko wygarnę co mnie boli i co myślę o tych jej zagraniach to przyniosło by jakiś skutek ? Czy może zaczęła by się pilnować ? Co chwile mówi jak mnie to nie kocha bardzo non stop , ale jak coś zrobię nie po jej myśli , o czymś zapomnę itd to od razu narzekanie . Przykład w sobotę byłem robić zakupy akurat zapomniałem chleba. W niedziele o 15 sie ocknęła że nie ma chleba i wielkie pretensje no i oczywiście misiaczek musiał na łeb na szyje zapeir... do sklepu żeby ten chleb kupić .
 10. Według niej nie Bo musi jeździć do pracy a mogła by mieć dziecko i siedzieć sobie w domku na macierzyńskim jak to ujęła .
 11. Przed ślubem znaliśmy się rok z czego widywaliśmy się co 2 tyg w weekendy ... Więc nie mieszkaliśmy razem spotkania głownie na spontanie, więc nie było opcji aby to zauważyć a czy grała nie wiem trudno ocenić skoro nie mieszkaliśmy razem.
 12. Na początek podejmę jeszcze temat spadku. Jak nie przepiszą tego na mnie to ja stanowczo powiem koniec hajsu i 50/50 albo się wyprowadzam. To będzie warunek decydujący . Edit: Bo chcą przepisać dom już w przyszłym tygodniu a przynajmniej do podjęcia mojej decyzji wolał bym żeby w razie czego już było na mnie po co chodzić i płacić x2. Ewentualnie jak się nie zgodzi będe miał wszystko czarno na białym na czym jej tak naprawdę zależy.
 13. Nieee szkoda życia, małżeństwo nie jest po to by kogoś czegoś uczyć jak ktoś słusznie gdzieś napisał jest ponoć po to aby obojgu było lepiej. Według jednego księdza jak to powiedział małżeństwo jest po to aby oduczyć ludzi egoizmu, poniekąd jest w tym sporo prawdy bo trzeba iśc na kompromisy ale jak 2 strona nigdy nie chce to po co walczyć.
 14. A wiesz, że mi to już przechodziło przez myśl nie raz ? Problem jest taki że nie znam nazwiska a nie mam za bardzo kogo o niego wypytać 😕
 15. Nie wiem jak z policjantami, ale zapewne dlatego, że płace programistów to zazwyczaj od 5 cyfr w górę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.