Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Manuel123

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Manuel123

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co do dziewczyny to pociąga mnie . Może faktycznie tak jest jak użytkownik @Boromir pisze że przez rękę skupiam się na kontuzji i leczeniu i czuję się niekomfortowo . A co do Ananasa to dzięki za pomysł bo szczerze nigdy nawet nie jadłem to z chęcią spróbuję .
 2. Witam . Zakładam ponownie temat bo fakt nie dostosowałem się do regulaminu ale myślę że teraz sie zrehabilitowałem i wszystko jest dobrze :) Wiem że były podobne tematy ale ciężko mi coś wyszukać do mojej sprawy a Sprawa jest dość dziwna wg mnie . Mam 26 lat mieszkam z dziewczyną 3 lata nigdy nie było problemu wcześniej z sexem . Na początku Kwietnia doznałem kontuzji nadgarstka lewego i mam go w gipsie i moje życie głównie opiera się na siedzeniu w domu i ogrodzie ( L4 z pracy ). W sumie ten gips nie przeszkadza mi w niczym no ale .. od tego momentu straciłem totalny pociąg do sexu z którym wcześniej nie było problemu . Raz się kochaliśmy na początku kontuzji a pózniej dostałem jakąś niemoc ewentualnie jak jest ochota to trzeba ,,napracować " się aby uzyskać wzwód . Miał ktoś podobnie ? Proszę o jakieś porady bo mam tak pierwszy raz i nie wiem co myśleć o tym . Pozdrawiam .
 3. Dzień Dobry . Mam na imię Marcin lat 26 i jestem z województwa
 4. PS : Wkradł się błąd w temacie miało być ZAHAMOWANE ale niestety nie mogę edytować
 5. Witam .Wiem że były podobne tematy ale ciężko mi coś wyszukać do mojej sprawy a Sprawa jest dość dziwna wg mnie . Mam 26 lat mieszkam z dziewczyną 3 lata nigdy nie było problemu wcześniej z sexem . Na początku Kwietnia doznałem kontuzji nadgarstka lewego i mam go w gipsie i moje życie głównie opiera się na siedzeniu w domu i ogrodzie ( L4 z pracy ). W sumie ten gips nie przeszkadza mi w niczym no ale .. od tego momentu straciłem totalny pociąg do sexu z którym wcześniej nie było problemu . Raz się kochaliśmy na początku kontuzji a pózniej dostałem jakąś niemoc ewentualnie jak jest ochota to trzeba ,,napracować " się aby uzyskać Wzwód . Miał ktoś podobnie ? Proszę o jakieś porady bo mam tak pierwszy raz i nie wiem co myśleć o tym . Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.