Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ambiwalentyk

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Ambiwalentyk

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie jestem trollem mówię poważnie. Trolling to obrażanie ludzi ja nikogo na tym forum nie obraziłem. Cieszę się że jest taka grupa i mogę z nią dzielić swoje przemyślenia. Proszę mnie nie obrażać. Tak jestem typem romantyka. Dzięki za odpowiedź.
 2. Witam was serdecznie. Od pewnego czasu spotykałem się z dziewczyną. Wiele pocałunków, randek, ale do sedna. Spotykałem się z pewną dziewczyną przez 2 miesiące wszystko w najlepszym porządku. Po tym czasie wszedłem z nią w związek. Okazało się że w tym czasie co się spotykaliśmy miała chłopaka (kilka miesięcy związku). Jako że nie tykam zajętych byłem nieźle wkurwiony, gdy się dowiedziałem że w dniu w którym nasza relacja się pogłębiła miała chłopaka. Więc bracia proszę was o radę. Czy związek z taką dziewczyna będzie trwały, czy jednak ten sposób dotknie i mnie. Z tego co wiem miała wielu partnerów, ale zarzeka się że jest dziewica. Bardzo proszę o radę czy warto jej zaufać i wejść na poważne tory?
 3. Ma borderline leczyła się chodziła na terapię, teraz powiedziała że zrywa z terapia bo nic nie jej nie daje.
 4. Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym zapytać weteranów, co sądzą o sensu relacji z ex z borderline. Byłem z dziewczyną około pół roku, nie była to typowa historia z borderka ze po tygodniu związek. Przed związkiem znaliśmy się około 3 miesiące. Na początku związku jak zwykle było super zainteresowanie z jej strony i cały jej świat we mnie. Po około 3 miesiącach zaczęła się odsuwać i miewać ,,złe humorki''. Nie naciskałem na nią dawałem jej czas żeby ogarnęła się od czasu do czasu starając się jej pomagać. Starałem się ratować tą relacje, jednakże powiedziała że nic nie czuję i zakończyliśmy związek z miesiąc temu. Oczywiście na początku zerwanie kontaktu całkowicie po tygodniu napisała i opowiedziała co tam u niej chłodno odpowiadałem i grzecznie się pożegnaliśmy. Po kolejnym tygodniu znów napisała, tym razem zero odezwu z mojej strony. Zapytała czy chce ciągnąć ta ,, przyjaźń" nic nie odpowiedziałem. Jedna z moich koleżanek która ja zna mówi że moja ex stara się dawać mi jakieś sygnały różne wiadomości itd.. Wszystko było przeze mnie ignorowane. Jakie było moje zdziwienie gdzie po kolejnym tygodniu odezwała się na aplikacji randkowej. Będąc lekko podchmielony odpisałem jej, rozmawialismy przez kilka godzin. Następnego dnia również to samo spędziliśmy że sobą cały dzień oglądając film i zwyczajnie rozmawiając. Teraz pytanie czy jest sens takiej relacji. Kilka razy nazwała mnie kochaniem niby to przez przypadek z przyzwyczajania. Zdaje sobie sprawę że do ex się nie wraca ale nie mam pojęcia co chce tym osiągnąć, bo z jednej strony że mną zerwała ale mówiła że zależy jej bo dobrze nam się rozmawia i dogadujemy się. Co bracia sądzą dlaczego chce utrzymywać że mną relacje i do czego to dąży.?
 5. Witam bracia. Jestem nowy na tym forum od kilku dni chciałbym przedstawić swoje pytania i zapytać starszych stażem użytkowników tego forum jak postępować na dany shittest. Jestem stosunkowo młody, ale chciałbym prosić o radę w kwestii związków. W każdym moim dotychczasowym związku spotkałem się z zachowaniem kobiet, które skłaniało je w roli ofiary wykorzystanej przez faceta. Chodzi o to, że jedna kobieta mówiła że będąc na imprezie jakiś dobry znajomy złapał je za tyłek i czy jestem zły na nią. Kolejna zaś powiedziała że jakiś facet też znajomy chciał wymusić na niej pocałunek, ale się nie udał tylko poszedł w polik. To tylko nieliczne przykłady ale chodzi mi o to jak reagować na taki test. Zdaje sobie sprawę że kobiety chcą podładować swoje akumulatory atencji takimi testami. Ale nie wiem jak reagować, bo racjonalnie podchodząc do tematu jak mógłbym być wściekły na coś na co nie miała wpływu. Z drugiej zaś wiem, że racjonalność w świecie kobiet jest bardzo, bardzo nikła. Proszę was o wyjaśnienie, jak odpowiednio się zachowywać. Pozdrawiam i miłego wieczorku życzę.
 6. Witam wszystkich nastał dzień w którym postanowiłem dołączyć do samców. Życzę miłego dnia, trzymajcie się.🚀
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.