Jump to content

Search the Community

Showing results for tags 'kononowicz'.

  • Search By Tags

    Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type


Forums

  • Stulejman Wspaniały
    • Stulejman Wspaniały
    • Jak kupić książki, nagrania i złożyć dotację
    • Stulejman Wspaniały
    • Stulejman Wspaniały
  • Rozwój - przejmujemy władzę nad światem :>
    • Co zmienić na Forum - Dział Techniczny
    • Rozwój idei Forum
    • Radio Samiec!
    • Czasopismo
    • Dotacje
    • Ważne
  • Klub Weterana
    • Zasłużona Starszyzna
  • Relacje
    • [ŚWIEŻAKOWNIA] - 'Moja historia'.
    • Na linii frontu; podrywanie
    • Seks
    • Manipulacje kobiet i obrona przed nimi
    • Moje doświadczenia ze związku, małżeństwa
    • Sprawy rodzinne i dzieciaki
    • Rozstania, zdrady, prawo rozwodowe.
    • Mądry Mężczyzna po szkodzie.
    • Ściana hańby
  • Zaburzenia emocjonalne, psychiczne Pań i Panów
    • Borderline
    • Narcyzm
    • Depresja
    • Pozostałe zaburzenia
  • Męskie i niegrzeczne sprawy
    • Samodoskonalenie i samowychowanie
    • Bad Boy
    • Hajs i inne dobra materialne
    • Wtopy i upokorzenia
  • Youtube - ciekawostki, dramy, informacje, nowinki
  • Sport i zdrowie
    • Sport
    • Zdrowie fizyczne i psychiczne
  • Polska i świat
    • Co w zagrodzie i za miedzą
  • Stulejman Wspaniały
    • Stulejman Wspaniały
    • Survival w terenie
    • Przydatne umiejętności
    • Zestawy ewakuacyjne
    • Ogień, woda, żywność, ubrania, energia
    • Broń i narzędzia
    • Apteczki, zestawy medyczne, pierwsza pomoc, higiena
    • Schronienie, domy, bunkry, ziemianki
    • Urządzenia, pojazdy, gadżety
    • Książki, opracowania, podręczniki, artykuły, wiedza - związane z survivalem
    • DIY, "patenty", life hacki
  • Motoryzacja i Technologie
    • Wszystko co jeździ, pływa i lata.
    • Komputery
    • Technika i sprzęt
  • Hobby
    • Zainteresowania
    • Hobby i twórczość
  • Duchowość
    • Nie samym ciałem człowiek żyje
  • Rozmowy przy wódce
    • Flakon, kielon i zagrycha
  • Rezerwat dla Kobiet
    • Dlaczego tak?
    • Bara-bara
    • Wokół domowej 'grzędy'
    • Bóg stworzył kobietę brzydką, więc musi się ona malować.
    • Niedojrzali emocjonalnie faceci - ploty - dupoobrabialnia ;)
    • Kobiecy kącik 'kulturalny'
  • Domowa grzęda
  • Samczy Mobil Klub's HydePark- zbiór tematów niepasujących do pozostałych kategorii
  • Samczy Mobil Klub's Rowery
  • Samczy Mobil Klub's Powitalnia
  • Samczy Mobil Klub's Zabezpieczenia przed miłośnikami cudzej własności.
  • Samczy Mobil Klub's Samochody
  • Samczy Mobil Klub's Latadła:szybowce, śmigłowce, rakiety, balony :)
  • Samczy Mobil Klub's Motocykle
  • MacGyver a's GADGETY MĘSKIE : ......?
  • Młodzi samcy w równowadze's Tematy
  • Młodzi samcy w równowadze's Tematy
  • IT's Przywitaj się i napisz czym się zajmujesz.
  • IT's Linux
  • IT's Przywitaj się i napisz czym się zajmujesz.
  • Klub poligloty's Jaki język
  • NAUKA - SCIENCE's Wprowadzenie do Metodologii Naukowej
  • Klub Pasjonatów Futbolu's Reprezentacja Polski
  • Klub Pasjonatów Futbolu's Ekstraklasa
  • Klub Pasjonatów Futbolu's Piłka klubowa
  • Klub Pasjonatów Futbolu's Piłka międzynarodowa
  • Klub Pasjonatów Futbolu's Ogólne
  • Klub NoFap walczących z uzależnieniem od pornografii bądź kompulsywnej masturbacji's s
  • Klub NoFap walczących z uzależnieniem od pornografii bądź kompulsywnej masturbacji's Pornografia - ubojnia pomysłowości, kreatywności i działania
  • Klub NoFap walczących z uzależnieniem od pornografii bądź kompulsywnej masturbacji's 50 powodów aby porzucić pornografię
  • Klub NoFap walczących z uzależnieniem od pornografii bądź kompulsywnej masturbacji's Odwyk Piotra i nowe lepsze życie
  • Klub NoFap walczących z uzależnieniem od pornografii bądź kompulsywnej masturbacji's NOFAP - Odwyk od A do Z
  • Klub NoFap walczących z uzależnieniem od pornografii bądź kompulsywnej masturbacji's Co robić by Nofap się udał?
  • Klub Wschodnioazjatycki's Ogólne
  • Klub Wschodnioazjatycki's Korea
  • Klub Wschodnioazjatycki's Chiny
  • Klub Wschodnioazjatycki's Japonia
  • Klub Wschodnioazjatycki's Mongolia
  • In web development's Przydatne linki
  • In web development's Mam problem

Blogs

  • Blog Ruchacza
  • Critical Thinking
  • Pan Kabat Blog
  • Bacy
  • Paweł z N.
  • Silvia
  • Blogosfera Vincenta
  • 105 kg skurwysyna
  • Droga do męskości
  • „Sukces jest czymś, co przyciągasz poprzez to, kim się stajesz.”
  • RysiekBlog
  • PZK
  • Aroxblog
  • Zasady Drugiej Strony Lustra
  • Prywatne zapiski Leona
  • Self Blog
  • friendship
  • redBlog
  • OpenYourMind
  • kootasBlog
  • Blog
  • The Samiec Post
  • TradeMe
  • Zapiski Eldritcha
  • Blog Chłopaka na Testosteronie
  • nowhereman80
  • ALPHA HUMAN
  • Myśli bieżące - filozoficznie ...
  • Samczym okiem
  • Za twórczością podążający, pragnący swego zaniku.
  • Ryśkowe szaleństwa.
  • Spira - żeby wygrać, trzeba przegrać
  • Scarcity of Knowledge
  • Throat full of glass
  • .
  • listy do dusz
  • Cytaty ważne i więcej ważne
  • Różne wypociny EjczFajfa
  • Moje przemyślenia
  • Blog Duńczyka
  • Podkręcili mi śrubkę!
  • Pułapki i kruczki
  • Jak działa rzeczywistość i kim jesteśmy - rozważania
  • TOALSWAHCADTLKCAFG
  • Arasowy blog postrzegania subiektywnego
  • Otwórz Oczy
  • Bez litosci
  • Przelewanie mysli.
  • Blog Metodego !
  • Boks - kompletnego laika trening
  • New Day at oldschool
  • Moim okiem
  • Czerwony Notatnik
  • Świadomość,Świadomość,Świadmość
  • Human Design: self-study
  • TOP seriali telewizyjnych
  • Szkaradny's
  • Coś tu może kiedyś będzie.
  • Przebudzenie z Marixa
  • Cortazarski Blog
  • .
  • Indigo puff obraża nasze forum na streamie!!!!!!!!!
  • Blogowo
  • Analconda
  • danielmagical ...fenomen patostreemow
  • W poszukiwaniu prawdziwych emocji
  • "Rz"ycie
  • Always look on the bright side of life...
  • Za horyzontem zdarzeń
  • Kubeł zimnej wody
  • Just Easy
  • .
  • Rody Krwi
  • sumer
  • Filmoteka Białego Rycerza
  • Życie W Kuchni
  • Człowiek Renesansu
  • BS lepsze niż Vitalia!
  • Okiem borderki, czyli świat z innej perspektywy
  • Blog Dzika
  • Podglądam siebie.
  • Światłopułapka
  • Wzloty i upadki ducha
  • Złote myśli Sary.
  • ezo
  • La chica loca
  • nowy rok numerologiczny rozpoczety
  • 30 dniowe wyzwanie.
  • 1
  • "Jak się przewróce to ja się za swoje przewrócę"
  • Coś Więcej...
  • Kobieta to rarytas dla bogaczy.
  • Narkonauta
  • Casual Gentleman
  • Luźne przemyślenia Ksantiego
  • .
  • Dziennik rozwojowy
  • Studęt tłumaczy
  • antymatrixman
  • Rapke
  • Między ziemią a piekłem czyli ile kosztuje spełnianie marzeń.
  • Archiwa Miraculo
  • IBS/SIBO - moje zmagania z chorobą
  • Wielka ucieczka z więzienia "Przeciętność"
  • Chore akcje z mojego poje*anego życia
  • Czas zapłaty
  • Jan Niecki - manosfera
  • Miejsce ulotnienia dla zbyt dużego ścisku pod kopułą
  • Z Przegrywu do Wygrywu
  • Droga do Zwycięstwa
  • Nerwica, lęki, pogadajmy.
  • Wewnętrzna stabilizacja świadomego mężczyzny
  • Baldwin Monroe...na płótnie
  • moj pulpit
  • Dobry, zły i brzydki
  • Różności
  • Uśmiechnięta (p)ironia
  • Instrukcja życia w systemie...
  • Orszak Trzech Króli
  • Human LATA - Od zera do ATPL'a.
  • Niezapominajka
  • Niezapominajka
  • Ozór na szaro
  • PsYCH14trYK
  • (...)
  • boczkiem przez życie
  • Ze szczura w Kruka (PuA, rozwój osobisty i duchowy)
  • Ozór na szaro.
  • Strumień świadomości
  • Przygody faceta w prawie średnim wieku
  • :-)
  • Esej - jaki jest i powinien być cel życia ludzkiego?
  • Eksponowanie kreatywności.
  • W samo okienko
  • Saturn i co dalej?
  • Zapiski
  • Jakie są korzyści z skontaktowania się z profesjonalną firmą w celu dochodzenia odszkodowania za poniesione straty?
  • Bruxawirus
  • Redpill
  • Naukowy blackpill
  • Czy to friendzone?
  • Jak żyć ?
  • Jak żyć, Panie Premierze?
  • Żywot wieśniaka poczciwego
  • Jack Hollywood
  • Analconda
  • smerfiBlog
  • Dzień, w którym przestałem być nieśmiały.
  • Tajlandia - Grudzień 2023
  • Tajlandia - Grudzień 2023
  • Tajlandia - Grudzień 2023
  • Tajlandia - Grudzień 2023
  • O podróżach
  • Porady Naturopaty
  • Antyglobalnie/lokalnie
  • Książki, social media NotebookLM i inne głupoty ;)
  • Blackpill - smutna prawda wychodząca do mainstreamu - śmierć redpilla w praktyce
  • Młodzi samcy w równowadze's Blog
  • Klub muzyków i kompozytorów (muzyczny)'s Blog muzyczny
  • Red Pill's Blog Redpill
  • Każdego dnia do przodu's Blog

Find results in...

Find results that contain...


Date Created

  • Start

    End


Last Updated

  • Start

    End


Filter by number of...

Joined

  • Start

    End


Group


AIM


MSN


Website URL


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Miejscowość


Interests

  1. Nie wiem czy widzieliście szanowny Państwo Kochany Moi ale na jutuby pojawił się spaniały filmik Konfrontacja Mexicano z Kononowiczem! Krzysiek przyjechał w miejsce Mariusza z krzaków aby zabrała go policja i straż miejska (bo od tego oni są) Akurat tak się stało, że na miejscu był były redaktor - Mexicano, dzięki czemu powstało poniższe nagranie. Prezydent chciał również aby zabrano Mexicana za to, że podpalił halę (co jest prawdopodobnie bzdurą i chyba wziął tę informację z donejtów...) Zachęcam do obejrzenia poniższego materiału bo takie perełki często nie wpadają! Zwróćcie proszę na wystającą rękę Krzyśka, która sygnalizuje władzę ostateczną
  2. Konon był lepszy lovelas niż Humphrey Bogart. Na podwórku było widać jeszczę Nysę Bożą, dom bardziej zadbany i jakoś z zębami było bardziej do twarzy p.Krzysztofowi. Szkoda, że słaba jakość. BTW Pani widoczna w 1:50 spragniona prezydenckiego kroczego, na duży + wizualnie. Major by żądlił, ale to nie za jego kadencji było [2006r].
  3. Wystarczy 20 lat posiedzieć w Niemczech i można się dorobić takiego ekskluzywnego pojazdu, trzeba tylko mieć głowę na karku. A Wy co, dalej Passat w tdi?
  4. Wrócił do internetu ten spaniały film ogółem, w tle wspomnienia afery reprywatyzacyjnej, naprawdę dobra satyra, ma łeb ten Niewiński.
  5. Kononowicz tym razem planuje stworzenie polski od morza do morza. We wcześniejszych filmach mówił, że jest wnukiem piłsudzkiego, teraz okazuje się, że jego ojciec był ułanem. Poczułem ducha 2006 roku:
  6. http://www.wykop.pl/ramka/4110591/wosp-2018-w-bialymstoku-asterka-boza-krzysztofa-kononowicza-zostanie/ Nie wiem czy Konon to przeżyje. Na allegro są licytowane kluczyki od tej Astry w aukcji charytatywnej WOŚP, osiągnęły na ten moment 280zł http://charytatywni.allegro.pl/kluczyki-od-bozej-asterki-pana-krzysztofa-i5895541 Co myślicie, czy Kononowi nie grozi ponowny wyjazd do Choroszczy gdy dotrą do niego te szokujące informacje?
  7. W zbiorowej świadomości zaistniał w 2006r, kiedy walczył o stanowisko prezydenta Białegostoku. Zrobił furorę swoim przemówieniem podczas którego padły kultowe słowa "nie będzie niczego" oraz inne, już mniej znane, ale nie mniej wesołe kwestie. Do spróbowania swoich sił w polityce namówili go działacze z Polskiej Partii Narodowej. Trudno stwierdzić czym się kierowali, ale raczej nie mieli dobrych zamiarów. Niedługo później zespół hiphopolo Grupa Operacyjna nagrał kawałek na jego cześć. Został też zaproszony do talk-show prowadzonego przez Najsztuba i Żakowskiego, gdzie potraktowali go w sposób chamski i prostacki, co spotkało się z dużą krytyką w ich kierunku, widać to wyraźnie po komentarzach pod tym materiałem na YT. Wystąpił też epizodycznie jako prokurator w filmie "Ciacho". Rozwala mnie ta scena do dzisiaj, kiedy czasem ją zapuszczę. Później przez kilka dobrych lat rzadko można było go zobaczyć publicznie. Zmieniło się to, kiedy materiały z nim i jego kompanami zaczęły być wrzucone na kanał "Kononowicz Orginal Kononowicz": https://www.youtube.com/channel/UCXf8RmFdAgpIU1kUk5xoCfg/videos?disable_polymer=1 Największe perełki z tego kanału są usunięte (na szczęście zachowały się w innych miejscach), ale jest jeszcze kilka sztosów m.in. jak pali flagę ISIS czy namawia młodzież do uprawiania sportu. Mój ulubiony film z tamtym reżyserem(gdzie Konon stawiał tarota, afera z kamienicami w tle) niestety został usunięty i nie ma reuploadu. :/ Obecnie jego dokonania są na kanale Jarosław Andrzejewski, tutaj też jest kilka perełek, jednak widać, że Mexicano nie ma koncepcji jak prowadzić ten kanał i sporo rzeczy które przejdą do klasyki gatunku lolcontentu wyniknęły przypadkiem, głównie przez czytanie szkalujących listów od użytkowników wykopu i wkurwieniu pana Krzyszofa. Na poprzednim kanale było widać, że pojawiające się tam absurdalne motywy są w sporym stopniu wymyślane przez nagrywającego ich, np. wojna w bombasie, kolega konona w mundurze GRU (?), żałoba po komendancie motoroli i sporo innych rzeczy, które wymagały trochę kreatywności, abstrakcyjnego myślenia i wiedzy o świecie. Zaczynają się też powstawać przeróbki z nim i cieszą się dobrym odzewem, vide np: Przeżywa teraz mały renesans, jest zainteresowanie jego osobą, w zeszłym roku dostał sporo paczek z jedzeniem i węgiel, przez co MOPSik się od niego odwrócił na jakiś czas. Sąsiedzi raczej za nim nie przepadają, z jednej strony sąsiad ograniczył mu widoczność do zera, z drugiej słynny Kargul z którym wojował, postawił u siebie betonowy płot, czym rozwścieczył poczciwego podlasianina. Osobiście go lubię, chociaż nie jest taką kryształową i niegroźną postacią jako się na 1-szy rzut oka wydaje. Chyba nie jest upośledzony intelektualnie, po prostu jego IQ jest w okolicy 85 punktów i często słabo mu idzie wysławianie się. Co myślicie o nim? EDIT: To jest mocarna przeróbka nawiązująca do kosy z Mecenasem z Piaseczna. A tutaj trochę info o tym universum: http://pl.kononowicz.wikia.com/wiki/Kononowicz_Wikia
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.