Search the Community
Showing results for tags 'kononowicz'.
-
Ciekawe, może prezydent został tam rozprawiczony?
-
Nie wiem czy widzieliście szanowny Państwo Kochany Moi ale na jutuby pojawił się spaniały filmik Konfrontacja Mexicano z Kononowiczem! Krzysiek przyjechał w miejsce Mariusza z krzaków aby zabrała go policja i straż miejska (bo od tego oni są) Akurat tak się stało, że na miejscu był były redaktor - Mexicano, dzięki czemu powstało poniższe nagranie. Prezydent chciał również aby zabrano Mexicana za to, że podpalił halę (co jest prawdopodobnie bzdurą i chyba wziął tę informację z donejtów...) Zachęcam do obejrzenia poniższego materiału bo takie perełki często nie wpadają! Zwróćcie proszę na wystającą rękę Krzyśka, która sygnalizuje władzę ostateczną
-
- konon
- kononowicz
-
(and 4 more)
Tagged with:
-
-
- krzysztof
- kononowicz
-
(and 10 more)
Tagged with:
-
Konon był lepszy lovelas niż Humphrey Bogart. Na podwórku było widać jeszczę Nysę Bożą, dom bardziej zadbany i jakoś z zębami było bardziej do twarzy p.Krzysztofowi. Szkoda, że słaba jakość. BTW Pani widoczna w 1:50 spragniona prezydenckiego kroczego, na duży + wizualnie. Major by żądlił, ale to nie za jego kadencji było [2006r].
- 3 replies
-
- kononowicz
- biesiada
-
(and 4 more)
Tagged with:
-
Wystarczy 20 lat posiedzieć w Niemczech i można się dorobić takiego ekskluzywnego pojazdu, trzeba tylko mieć głowę na karku. A Wy co, dalej Passat w tdi?
- 1 reply
-
- major
- kononowicz
- (and 8 more)
-
Wrócił do internetu ten spaniały film ogółem, w tle wspomnienia afery reprywatyzacyjnej, naprawdę dobra satyra, ma łeb ten Niewiński.
- 6 replies
-
- kononowicz
- tarot
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
http://www.wykop.pl/ramka/4110591/wosp-2018-w-bialymstoku-asterka-boza-krzysztofa-kononowicza-zostanie/ Nie wiem czy Konon to przeżyje. Na allegro są licytowane kluczyki od tej Astry w aukcji charytatywnej WOŚP, osiągnęły na ten moment 280zł http://charytatywni.allegro.pl/kluczyki-od-bozej-asterki-pana-krzysztofa-i5895541 Co myślicie, czy Kononowi nie grozi ponowny wyjazd do Choroszczy gdy dotrą do niego te szokujące informacje?
- 2 replies
-
- kononowicz
- opel
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
W zbiorowej świadomości zaistniał w 2006r, kiedy walczył o stanowisko prezydenta Białegostoku. Zrobił furorę swoim przemówieniem podczas którego padły kultowe słowa "nie będzie niczego" oraz inne, już mniej znane, ale nie mniej wesołe kwestie. Do spróbowania swoich sił w polityce namówili go działacze z Polskiej Partii Narodowej. Trudno stwierdzić czym się kierowali, ale raczej nie mieli dobrych zamiarów. Niedługo później zespół hiphopolo Grupa Operacyjna nagrał kawałek na jego cześć. Został też zaproszony do talk-show prowadzonego przez Najsztuba i Żakowskiego, gdzie potraktowali go w sposób chamski i prostacki, co spotkało się z dużą krytyką w ich kierunku, widać to wyraźnie po komentarzach pod tym materiałem na YT. Wystąpił też epizodycznie jako prokurator w filmie "Ciacho". Rozwala mnie ta scena do dzisiaj, kiedy czasem ją zapuszczę. Później przez kilka dobrych lat rzadko można było go zobaczyć publicznie. Zmieniło się to, kiedy materiały z nim i jego kompanami zaczęły być wrzucone na kanał "Kononowicz Orginal Kononowicz": https://www.youtube.com/channel/UCXf8RmFdAgpIU1kUk5xoCfg/videos?disable_polymer=1 Największe perełki z tego kanału są usunięte (na szczęście zachowały się w innych miejscach), ale jest jeszcze kilka sztosów m.in. jak pali flagę ISIS czy namawia młodzież do uprawiania sportu. Mój ulubiony film z tamtym reżyserem(gdzie Konon stawiał tarota, afera z kamienicami w tle) niestety został usunięty i nie ma reuploadu. :/ Obecnie jego dokonania są na kanale Jarosław Andrzejewski, tutaj też jest kilka perełek, jednak widać, że Mexicano nie ma koncepcji jak prowadzić ten kanał i sporo rzeczy które przejdą do klasyki gatunku lolcontentu wyniknęły przypadkiem, głównie przez czytanie szkalujących listów od użytkowników wykopu i wkurwieniu pana Krzyszofa. Na poprzednim kanale było widać, że pojawiające się tam absurdalne motywy są w sporym stopniu wymyślane przez nagrywającego ich, np. wojna w bombasie, kolega konona w mundurze GRU (?), żałoba po komendancie motoroli i sporo innych rzeczy, które wymagały trochę kreatywności, abstrakcyjnego myślenia i wiedzy o świecie. Zaczynają się też powstawać przeróbki z nim i cieszą się dobrym odzewem, vide np: Przeżywa teraz mały renesans, jest zainteresowanie jego osobą, w zeszłym roku dostał sporo paczek z jedzeniem i węgiel, przez co MOPSik się od niego odwrócił na jakiś czas. Sąsiedzi raczej za nim nie przepadają, z jednej strony sąsiad ograniczył mu widoczność do zera, z drugiej słynny Kargul z którym wojował, postawił u siebie betonowy płot, czym rozwścieczył poczciwego podlasianina. Osobiście go lubię, chociaż nie jest taką kryształową i niegroźną postacią jako się na 1-szy rzut oka wydaje. Chyba nie jest upośledzony intelektualnie, po prostu jego IQ jest w okolicy 85 punktów i często słabo mu idzie wysławianie się. Co myślicie o nim? EDIT: To jest mocarna przeróbka nawiązująca do kosy z Mecenasem z Piaseczna. A tutaj trochę info o tym universum: http://pl.kononowicz.wikia.com/wiki/Kononowicz_Wikia
-