Skocz do zawartości

Dzis napisalem moj pierwszy kawalek...


The_Man

Rekomendowane odpowiedzi

Skutkiem wypicia paru piwek od pani ktora mi je przywiozla a takze posiadania pozyczonej gitary elektrycznej i piecyka (same zbiegi okolicznosci) popracowalem twórczo i cos z siebie wyplulem - tak wlasciwie to tego kawalka jeszcze nie skonczylem - ale mam fajna pierwsza zwrotke, refren oraz calkiem mile riffy na gitarce - brzmi niezle i mi sie podoba - bede rozwijal, za jakis czas nagram, wrzuce na youtube i dam posluchac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skutkiem wypicia paru piwek od pani ktora mi je przywiozla a takze posiadania pozyczonej gitary elektrycznej i piecyka (same zbiegi okolicznosci) popracowalem twórczo i cos z siebie wyplulem - tak wlasciwie to tego kawalka jeszcze nie skonczylem - ale mam fajna pierwsza zwrotke, refren oraz calkiem mile riffy na gitarce - brzmi niezle i mi sie podoba - bede rozwijal, za jakis czas nagram, wrzuce na youtube i dam posluchac ;-)

Działaj, działaj. Jak wychodzi z tego co piszesz, to może cośik się z tego wykluje w przyszłości :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.