Skocz do zawartości

Robienie loda (przeniesiony z "Ploteczki")


janek donosi

Rekomendowane odpowiedzi

    Po finale w ustach, panie też u Was cisną do głębokich pocałunków, tzw lizanka?

 

Nie zaczynaj......... :D Ja znam Twoje pytania i Twój tok myślenia :D

 

Po prostu kobieta podnieca się faktem, że coś jej wreszcie w życiu wyszło, to i chętna do całowania :D

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaczynaj......... :D Ja znam Twoje pytania i Twój tok myślenia :D

 

Po prostu kobieta podnieca się faktem, że coś jej wreszcie w życiu wyszło, to i chętna do całowania :D

      Może Kobiety zabrały by głos w tej sprawie. Zapraszam! :)

Adolf to brzydkie imię ;p

 
   Przed wojną nikt tak nie uważał. Po wojnie źle się kojarzy. Zresztą nie tego: adolfa miałem na myśli tworząc nick. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SynAdolfa moim zdaniem do Ciebie nie pasuje. Jesteś mężczyzną, który lubi np. święty spokój, ma zasady.

     Komplementujesz mnie, to miłe :), ale nick nie jest do lubienia, każdy, go tworząc chce pozostać w pewien sposób anonimowy i tajemniczy, zainteresować sobą pozostałych forumowiczów, zaintrygować.  Zresztą Adolf to po tacie.  Upss wyrwało mi się już nie jestem tajemniczy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię za siebie.

 

Adolf jest imieniem. Po prostu. Ale używanie wraz z nim w avatarze obrazów człowieka(nawet w żartobliwej formie DJ_hitler), który ograbił i zrujnował ojczyźniany kraj oraz zamordował dużą cześć narodu, jest w najlepszym przypadku niesmaczne.

 

I na tym zakończę :)

 

PS. Mam sąsiada Adolfa. Mówią na Niego "Doluś" i nikt nie ma złych skojarzeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

      Może Kobiety zabrały by głos w tej sprawie. Zapraszam! :)

Adolf to brzydkie imię ;p

 
   Przed wojną nikt tak nie uważał. Po wojnie źle się kojarzy. Zresztą nie tego: adolfa miałem na myśli tworząc nick. 

 

Tajemnica tkwi w tym,co masz po mamie ;D ooj oftopa robimy a miało być o lodach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię za siebie.

Adolf jest imieniem. Po prostu. Ale używanie wraz z nim w avatarze obrazów człowieka(nawet w żartobliwej formie DJ_hitler), który ograbił i zrujnował ojczyźniany kraj oraz zamordował dużą cześć narodu, jest w najlepszym przypadku niesmaczne.

I na tym zakończę :)

PS. Mam sąsiada Adolfa. Mówią na Niego "Doluś" i nikt nie ma złych skojarzeń :)

Dobra, masz rację, zmienię avatar.

Tajemnica tkwi w tym,co masz po mamie ;D ooj oftopa robimy a miało być o lodach :D

Jaśniej bardzo proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasuwa mi się pytanko,czemu ta fajna czynność nazywa sie robienie loda? :D a nie jakoś inaczej? z lodem to ma mało wspólnego...

 

Marzenka nie każda ma głębokie gardło jak Ty. Są takie, co tylko liżą :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.